Ana Sayfa
Lokasyonlar

Adana Araç Kiralama & Adana Rent a Car 

Araç kiralama herkesin konforlu bir ulaşım için tercih ettiği seçeneklerden biri olarak Türkiye’de son yıllarda ivme kazanmıştır. Özellikle yerlisi olmadığınız bir şehre yapacağınız yolculuklarda araç kiralama seçeneği gideceğiniz yere zaman kaybetmeden ulaşmanıza olanak sağlıyor. Ailecek gidilen tatillerde, iş gezilerinde veya gittiğiniz bölgenin tarihî dokularına dair hazırladığınız gezi planlarınızda dahi herkesin binbir çeşit ihtiyacına uygun binbir çeşit araç modelleri ile araç kiralama hizmetleri günden güne artmaktadır. Hem size ait hissiyatını verecek kiralık aracınızla gezebilmenin hem de hâkimi olmadığınız şehirlerde karışık güzergâhlarda kaybolmamanın avantajı ile keyifli bir yolculuk sürmek herkesin tercih etmek isteyeceği bir durumdur. Araç kiralamanın kullanıldığı en yaygın yerlerden biri olan Adana havalimanı araç kiralama noktaları Adana’yı ziyaret etmeyi tercih eden insanlar tarafından çokça rağbet görmektedir.

Adana’yı ziyaret etmek için ilkbahar mevsimi en çok tercih edilen dönemlerden biridir. Adana’nın ilkbaharı çoğu bölgenin yazını aratmadığından, kavurucu sıcaklar gelmeden gezinizi yapmak daha keyifli olacaktır. Ayrıca ilkbaharda düzenlenen şenliklerden biri olan Adana Portakal Çiçeği Festivali’ne de katılma heyecanını yaşayabilirsiniz. Adana meşhur mutfağından etnik yapısına kadar herkesin en az bir kere gezip keşfetmek isteyeceği güzel alanlara sahiptir. Adeta ciğer cenneti olan Ciğerciler Sokağı, ismini şehrin kendisinden alan Adana kebabı gibi meşhur lezzetleri ve Taş Köprüsü, Balkanların ve Orta Doğu’nun en büyük camilerinden biri olarak kabul edilen Sabancı Merkez Cami’si gibi tarihî yapıtları ile yerli turist sayısının gitgide arttığı Adana günübirlik gezmekle bitirilememektedir. Bu yüzden Adana’ya gelenler turistik gezi planlarının tadını daha iyi çıkarabilmek için Adana araç kiralama hizmetlerinden yararlanmayı tercih etmektedir. Böylece karışık yollarda kaybolmadan ve farklı farklı insanlara yön sormadan gezinizin verimini en iyi şekilde alabilirsiniz.

Adana’nın tarihi, misafirperver halkı ve yemek kültürü içerisinde kendinizi bulmuşken yolunuzu şaşırtacak toplu taşıma güzergâhlarında kaybolmak istemeyebilirsiniz. Adana rent a car firmalarından faydalanmak sizin için de doğru bir seçim olabilir. Böylece kendinizi Adana’nın Ortadoğu ve Akdeniz karışımı güzel mutfağında tadacağınız lezzetli yemeklere verip daha sonrasında görülmeye değer yerlerini gezme planınızı oluştururken aralarındaki mesafeyi dert etmenize gerek kalmayacaktır. Adana araba kiralama yaptığınızda düşünmeniz gereken tek şey Adana’nın doğa harikalarını ve tarihî yapılarını gezmek olacaktır. RentiCar’daki envaiçeşit araç modeli ve markası sayesinde gezi planınıza en uygun aracı seçmekte zorlanmazsınız. Size ve bütçenize uygun kiralık aracınızın vereceği konfor ile Adana’nın tarihini turlamak daha keyifli bir hâle gelecektir.

Adana Oto Kiralama Yaparken Neden RentiCar’ı Tercih Etmelisiniz?

Araç kiralama yaparken karşılaşacağınız firma çeşitliliği sizi şaşırtabilir.  Bu kadar çok seçenek arasından kaliteli bir hizmet almak daima hakkınızdır. Adana oto kiralama yaparken de kaliteli ve müşteri deneyimine önem veren kiralama hizmetlerinden yararlanmak isteyebilirsiniz. RentiCar kusursuz bir müşteri deneyimi yaratmaya özen göstermektedir. Kaliteli bir Adana araç kiralama hizmeti sunamayan firmalarda karşınıza sonradan çıkacak sürpriz ücretlendirmeler ile şaşırabilirsiniz. RentiCar bu yüzden tüm prosedürlerini şeffaf bir şekilde halletmektedir, ödeyeceğiniz fiyat baştan belli olmak üzere aracınızı daha hızlı kiralayıp teslim alabilmeniz için tüm süreçler minimuma indirilmiştir. Yolculuğunuz öncesinde ve yolculuğunuz boyunca RentiCar ayrıcalıklı hizmetleri ile yanınızda olacaktır. Binlerce çeşit araç modeli ve markası ile herkes ihtiyacına ve zevkine uygun aracı RentiCar’da bulabilir. RentiCar’ın web sitesinden veya İletişim Merkezi’nden kolayca rezervasyon yapabilirsiniz. Daha sonra tarafınıza iletilen Rezervasyon Bilgi Formu ile aracınızı belirtilen yerden hızlıca teslim alabilirsiniz. Üstelik RentiCar’ın kampanyalarından ve 12 aya varan taksit imkânlarından yararlanarak Adana araç kiralama yaparken hem bütçe dostu hem de size dost olacak bir araç kiralayabilirsiniz. Rezervasyonunuzla ilgili değişiklikler veya aklınıza takılan sorular için RentiCar’ın İletişim Merkezi’ni arayarak kolay bir şekilde bilgi alabilirsiniz. Adana’nın tarihî yapılarını ve güzel mutfağını keşfederken biriktireceğiniz güzel anılarınızda RentiCar da size eşlik etsin.

Adana’da Gezilecek ve Görülecek Yerler

Adana, keşfiniz boyunca görülmeye değer birçok tarihî yapıya sahiptir. En çok ziyaretçi çeken noktalarından biri olan Yumurtalık Plajı, tatile gelenler için mutlaka görülmesi gereken yerlerdendir. Şehir merkezine uzaklığı 80 km olduğundan Adana araç kiralama hizmetlerinden yararlanmanız size hem efor hem de zaman kazandıracaktır. Akdeniz’e sıfır konumda bulunan Yumurtalık’ın merkezinde yer alan Yumurtalık Plajı, güzel denizi ile mavi bayrak almayı başarmıştır.

Tarihi kendi gözleriyle tatmak isteyenler için ise Seyhan Nehri’nin üzerindeki Taş Köprü’yü görmek iyi bir seçim olacaktır. Dünyanın hâlâ kullanılan en eski köprülerinden biri olan Taş Köprü, Adana’nın tarih kokan güzelliklerinden biridir. Sizi Orta Çağ’a götürecek Yılan Kalesi de mutlaka gezilecekler listenize eklenmelidir. Tarih boyunca isim değiştiren Yılan Kalesi, Bizanslılar tarafından yapılmıştır. Eski adı Govara olan kale daha sonra Evliya Çelebi tarafından Şahmeran Kalesi adını almıştır. Adı en son günümüzdeki hâli ile Yılan Kalesi olmuştur.

Kapıkaya Kanyonu ise Adana’daki doğa harikalarından biridir. Adana’ya 72 km uzaklıkta olan bu doğa harikasına otomobil ile ulaşmak çok kolaydır. Adana oto kiralama yaparak ulaşımınızı daha rahat bir hâle getirebilirsiniz.

Yemek tutkunları için ise âdeta kebap cenneti olan Adana’da mutlaka yiyip yeni lezzetler keşfetmesi gereken yemekler vardır. Adana mutfağı; zırh ile kıyılan özel etle yapılan kebabı, lahmacunu, şırdanı ve ana yemek hâline gelmiş Analıkızlı yemekleri gibi birçok enfes tarife hayat vermektedir. Hem tarihî dokuları ve doğa harikalarıyla gözünüzün hem de lezzetli mutfak kültürüyle karnınızın doyacağı bir gezi için Adana’yı listenize mutlaka eklemelisiniz.

RentiCar ile Adana Araba Kiralama Neden Avantajlıdır?

Araç kiralama Adana şehrinde de rağbet görmektedir. Bu yüzden Türkiye’nin genelinde olduğu gibi Adana’da da araç kiralama sektörü genişlemektedir. Durum böyle olunca kaliteli ve hızlı bir hizmet sunan Adana kiralık araba firması bulmak müşteriler için zorlaşmaktadır. Müşteri çokluğu bazı firmalar için müşteriye verilen özen ve saygının eksilmesine yol açmaktadır.

RentiCar sunduğu araç kiralama hizmetlerinde müşterilere yaşatacakları deneyim konusunda kusursuz olmak için çalışmaktadır. Adana’ya iş için veya bölgenin tarihini keşfetmek için gelen insanlar Adana rent a car hizmetlerinden yararlanmayı tercih etmektedirler. Bu yüzden iş veya gezi planlarını harekete geçirmek için zamanlarından ödün vermek istememektedirler. RentiCar en hızlı ve kolay Adana araba kiralama hizmetini sunabilmek için süreçleri minimuma indirmiştir. Online bir şekilde kolayca alabileceğiniz randevunuzun ardından tarafınıza iletilen Rezervasyon Bilgi Formu sayesinde aracınızı teslim almanız gereken yerden hızlı bir şekilde alabilirsiniz.

Binlerce araç modeli ve markası içinden herkese uygun bir araç olması ise avantajınız olacaktır. Hem ihtiyacınıza uygun hem de sizi tatmin edecek bir araç ile gezinizi başlatmak Adana’daki yolculuğunuzu daha da keyifli kılacaktır. Aklınıza takılacak sorular ile ilgili ise RentiCar’ın İletişim Merkezi’ni arayıp cevap bulabilirsiniz. İletişim Merkezi çözüm odaklı olup müşteriler için en uygun olacak çözümleri sunmaktadır. Bu şekilde zaman kaybınızı önlemiş olursunuz, sizi çözümleriyle karşılayacak olan bir muhatap ise RentiCar’da önemsendiğinizi hissettirecektir.

Adana Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Araç kiralama yapmadan önce hem bütçenize hem de ihtiyacınıza uygun aracı bulabileceğiniz kaliteli bir firma araştırmanız gerekebilir. Adana araç kiralama yaparken de ilk olarak kaliteli bir hizmet alabileceğiniz araç kiralama firmasını seçmelisiniz. İhtiyacınıza uygun bir araç bulmak için RentiCar’ın web sitesindeki filtreleme seçeneği ile aracın segmentine, yakıt türüne, vites tipine kadar filtreleyerek araştırma sürecinizi hızlandırabilirsiniz. Adana araç kiralama süreleri de kısa dönem veya uzun dönem olarak değişmektedir. Adana’daki yolculuğunuza en uygun olacak şekilde kiralama sürenizi seçebilirsiniz. Günlük kiralamalar 30 günden az olmakla birlikte 30 gün ve üzeri kiralamalar ise aylık kiralamaya girmektedir. Adana kiralık araba hizmetlerinden yararlanmak için kiralama firmalarına gidebilirsiniz. Fakat araç kiralama Adana şehrinde de yoğun talep gören bir ulaşım tipi olduğundan, direkt firmaya gitmek uzun kuyruklarla karşılaşmak anlamına gelebilir.

RentiCar’ın web sitesinden rezervasyon yaptırarak aracınızı en hızlı ve kolay şekilde kiralayabilirsiniz. RentiCar’ın geniş iş ortağı yelpazesi sayesinde Türkiye geneline yayılmış anlaşmalı firmaları Adana’da da size avantaj sağlayacaktır. Rezervasyon Bilgi Formu ile teslim alınması gereken yerden kiralık aracınızı kolaylıkla alıp yolculuğunuza başlayabilirsiniz.

Adana Araç Kiralama Fiyatları

Adana araç kiralama fiyatları tercih edeceğiniz araç modeli, markası ve yakıt türü gibi detaylara göre değişmektedir. Fiyatlandırma konusunda sabit bir ücret verilememekle birlikte bütçenize uygun bir kiralık araç araştırması yapmanız daha iyi olacaktır. Adana araç kiralama hizmetinize navigasyon, araç teslim etme gibi ek hizmetleri tercih ederseniz fiyatlandırmanıza yansıyacaktır. Bunların yanı sıra Adana araç kiralama fiyatları kiralama süresine göre değişiklik göstermektedir. Kısa dönem veya uzun dönem kiralama seçenekleri bulunmakla birlikte, uzun dönem kiralamalar fiyat konusunda daha avantajlıdır. Kiralama zamanınızın hafta sonu veya resmî tatiller gibi durumlara denk gelmesi veya tercih ettiğiniz aracın tedarik durumu, stokta az olması gibi hususlarda fiyatların farklılaşmasına yol açabilir. Bunların yanı sıra araç kiralama firmalarının sonradan karşınıza çıkarabileceği şaşırtıcı ücretlendirmeler araç kiralama fiyatınızda sürprizlere neden olabilir. Bu yüzden firmanızın sunduğu araç kiralama sözleşmesini dikkatle okumanız sizin yararınıza olacaktır.

Aynı zamanda araç kiralama süreniz boyunca oluşabilecek sorunlar karşısında sözleşmede yazan şartlar uygulanmaktadır. Fakat RentiCar’ın şeffaf hizmet özelliği bu gibi şaşırtıcı faktörlerin önüne geçmektedir. Bu belirtilen hususları göz önüne alıp Adana araç kiralama yapmadan önce bütçeniz için uygun aracı araştırmayı tercih edebilirsiniz. RentiCar’ın web sitesindeki filtreleme seçeneği ile araç araştırmanızı daha kolay yapabilirsiniz. Tercih etmek istediğiniz aracın modelini, markasını, yakıt türünü, vites tipini ve depozito tutarı gibi detayları filtreleyerek RentiCar’daki binlerce araç içerisinden size en uygun aracı rahat bir şekilde görebilirsiniz. Böylece seçeceğiniz aracın detay özellikleri bütçenizi aşmayacaktır. RentiCar’ın kampanyalarından veya 12 aya varan taksit imkânlarından yararlanarak Adana araç kiralama işleminizi bütçe dostu bir hâle getirebilirsiniz. Böylece Adana’daki yolculuğunuz boyunca hem cebiniz hem de siz rahatlarsınız.

Adana Havalimanı Araç Kiralama

Alışveriş Merkezi Araç Kiralama

Adana Araç Kiralama Hakkında Sıkça Sorulan Sorular