0850 308 0 308
İletişim Merkezi
Mardin Araç Kiralama

Mardin Araç Kiralama

Mardin Araç Kiralama & Mardin Rent a Car

Mardin, eşsiz yemek kültürü ve doğal güzellikleriyle Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan bir şehrimizdir. Mardin’i keşfetmek için hem iç hatlardan hem de dış hatlardan binlerce ziyaretçi gelmektedir.

Daha çok hava yolunu kullanarak gelen bu konuklar, Mardin’i konforlu bir şekilde gezebilmek için ise Mardin Havalimanı araç kiralama noktalarını tercih etmektedir. Araç kiralamak, Mardin’i doyasıya gezmek ve mutlaka görülmesi gereken yerler arasındaki mesafeleri dert etmeden seyahat edebilmek için hızlı çözümler sunmaktadır.

Mardin Araç Kiralamada En Güvenilir Tercih RentiCar

Mardin’in tarih dolu ruhunu doyasıya gezebilmek için Mardin rent a car firmaları yoğun bir talep görmektedir. Araç kiralama sektörü ülkemizde de genişlemekte olan bir sektördür. Fakat tercih edilebilecek firmaların çokluğu müşterilerde güven problemlerine sebep olabilmektedir. Mardin araç kiralama yaparken kaliteli bir hizmet alabilmek ise her müşterinin hakkıdır.

RentiCar, müşteri odaklı hizmetleriyle kusursuz bir Mardin oto kiralama deneyimi yaşatmak için çalışmaktadır. RentiCar’ın Türkiye geneline yayılmış anlaşmalı firmaları sayesinde, Mardin kiralık araba sorunlarınıza anında kaliteli ve güvenilir çözümler bulacaksınız.

RentiCar’ın geniş iş ortağı yelpazesi araç kiralama işlemlerini kolaylaştırırken, bünyesinde her ihtiyaca yönelik binlerce araç bulundurması da müşterileri gülümseten hizmetleri arasındadır. Mardin’e geliş sebebiniz ne olursa olsun hem bütçenize hem de zevkinize uygun bir aracı RentiCar’da bulabilirsiniz. İster sedan ister SUV; Mardin araç kiralama yaparken ne tür model ve marka araç tercih etmek isterseniz RentiCar’ın web sitesinde kolaylıkla bulabilirsiniz.

RentiCar’ın web sitesindeki filtreleme seçeneğini kullanarak istediğiniz araç özelliklerini filtreleyebilir, size uygun araç bulma işleminizi çok daha hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Mardin oto kiralama ile ilgili aklınıza takılabilecek her türlü soru ve dileği de RentiCar’ın İletişim Merkezi’ni arayıp iletebilirsiniz.

Mardin’de Gezilecek ve Görülecek Yerler

Mardin farklı din ve dile mensup olan insanların birlikte yaşadığı, çok kültürlü bir şehirdir. Bu kültürel dokuya sahip olması ise, Mardin'in Medeniyetler Şehri olarak anılmasına olanak vermiştir. Dünyadaki ilk yerleşim yerlerinden bir tanesi olan Mezopotamya Medeniyeti, Mardin’in topraklarında kurulmuştur.

Hem bereketli toprakları hem de stratejik açıdan önemli olan konumu ile tarih boyunca birçok farklı medeniyetin hedefinde olmuştur. Eşsiz bir tarihi ruha sahip olan Mardin’de ise gezip görülmesi gereken birçok güzel yer vardır.

Dara Antik Kenti

Bu antik kent, şimdilik Persler tarafından milattan önce 3. yüzyılda kurulduğu tahmin edilmekle birlikte hâlâ kesin olarak bilinememektedir. Bulunan kalıntılar arasında surlar, mezarlar, köprüler ve sarnıçlar vardır. Dara Antik Kenti, Mezopotamya’nın Efes’i olarak adlandırılmaktadır.

Mor Hananyo Manastırı

Mardin merkeze 20 dakika uzaklıkta bulunmaktadır ve buraya toplu ulaşım ile gitme imkânı bulunmamaktadır. Rahat bir ulaşım için Mardin araç kiralama yapmak ziyaretçilerin tercihlerinin arasında yer almaktadır. İçerisinde 52 adet patriğin mezarı yer almaktadır ve patriklerin oturur şekilde gömülmüş olması, manastırın ilgi çekici yönlerinden biridir.

Beyazsu

Tatlı su olması sebebiyle Mardin, tüm ilçelerinin su ihtiyacını kendisi karşılamaktadır. Çorak olan arazide yılın her günü aynı şiddette akan ender derelerden birisi olması, Beyazsu’nun bereket simgesi olarak görülmesini sağlar. Mardin araba kiralama yaparak, Nusaybin’e giderken 25. kilometrede Beyazsu tabelalarını izlemeniz yeterli olacaktır.

Revaklı Çarşı

Otantik bir havaya sahip bu çarşının içerisinde oraya gelen misafirlerin ve Mardin halkının yazdığı birkaç cümlelik güzel anılar vardır. Siz de bu alana kendi anılarınızı bırakarak ölümsüzleştirebilirsiniz. Revak, çarşının üzerindeki kemerli yapıya verilen isimdir.

Mardin Müzesi

İçerisinde bölgenin kültürel ve tarihsel özelliklerini gösteren arkeolojik eserler bulunmaktadır. Tunç Çağı'ndan Osmanlı Dönemi'ne kadar uzanmakta olan bu eserler, seyahatini müze gezmeden tamamlamak istemeyenler için büyüleyici olacaktır.

Mardin’in medreseleri, müzeleri, manastırları ve kaleleri tek tek söylemekle bitmeyecek kadar çoktur. Gezilmeden dönülmemesi gereken bu birbirinden eşsiz tarihî yerlerin tadı en iyi Mardin araç kiralama yaparak çıkar. Böylelikle bölgeler arası mesafeyi düşünmeden rahat ve hızlı bir şekilde gezinize devam edebilirsiniz.

Mardin Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Araç kiralama Mardin şehrinde de çokça tercih edilen bir ulaşım tipidir. Araç kiralama işleminizi başlamadan önce bir araç araştırması yapmanız gerekebilir. Bu, hem ihtiyacınıza uygun aracı bulmanıza hem de güvenilir bir Mardin rent a car firması seçmenize kolaylık sağlayacaktır.

Araç araştırmanızı daha hızlı bir hâle getirebilmek için RentiCar’ın web sitesindeki filtreleme seçeneğini kullanabilirsiniz. Tercih etmek istediğiniz aracın yakıt türü, vites tipi, aracın segmenti, modeli, markası ve daha birçok özelliğini filtreleyerek size en uygun aracı ortaya çıkarabilirsiniz. Size en uygun kiralık aracı bulduktan sonra ise ister RentiCar’ın web sitesinden ister İletişim Merkezi’ni arayarak rezervasyonunuzu oluşturabilirsiniz.

Rezervasyonunuzu web sitesi üzerinden gerçekleştirmek isterseniz, tarih ve yer bilgisini girerek istediğiniz araç özelliklerini seçip birkaç adımda rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca [email protected] adresinden e-posta ile fiyat ve araç teklifi isteyebilirsiniz.

Mardin araç kiralama için oluşturduğunuz rezervasyonunuzun ardından tarafınıza Rezervasyon Bilgi Formu iletilecektir, bu form aracınızı teslim alma aşamasında mutlaka yanınızda bulundurmanız gereken bir belgedir. Talep edilen araç seçildikten sonra ise sürücünün adı soyadı, telefon ve e-posta gibi bilgileri alınır ve ödeme adımına geçilir. Hesaplanan araç kiralama ücretine onay verildikten sonra ise kredi kartı veya banka kartı üzerinden tahsilat gerçekleştirilir.

Aracı teslim alma aşamasına geçtiğinizde ise sürücünün yanında mutlaka kimliği, sürücü belgesi ve tarafına iletilen Rezervasyon Belgesi bulunmalıdır. Aracın depozito tutarı ise aracı teslim alma aşamasında ödenmektedir, bu yüzden sürücüye ait kredi kartının da mutlaka sürücünün yanında olması gerekmektedir. Bu adımlardan sonra ise Mardin kiralık araç işlemlerinizi tamamlamış olup, seyahatinizi hız kesmeden başlatabilirsiniz.

Mardin araç kiralama yaparken kısa dönem veya uzun dönem kiralamalar yapabilirsiniz. 30 günden az olmak üzere günlük kiralamalar, 30 gün ve üzeri olmak üzere ise aylık kiralamalar yapılabilmektedir. Size en uygun olacak kiralama sürenizin sonuna geldiğinizde ise kiralık aracınızı, teslim etmek için belirlediğiniz yere bırakırken, yanınızda ruhsat, anahtar ve teslim formu gibi araç tesliminde alınan tüm evrak ve eşyalar bulunmalıdır.

Mardin Araç Kiralama Fiyatları Uygun Seçenekler ile RentiCar’da!

Mardin araç kiralama fiyatları, tercih etmek istediğiniz aracın özelliklerine göre değişiklik gösterebilmektedir. Her Mardin rent a car firmasının kendine has prosedürleri ve fiyatlandırmaları olduğundan dolayı sabit bir fiyat üzerinden değerlendirilememektedir.

Aynı zamanda Mardin araç kiralama hizmetinizin yanında isteyebileceğiniz, ek sürücü veya navigasyon gibi ek hizmetlerde Mardin araç kiralama fiyatları üzerinde etki etmektedir. RentiCar’ın sunduğu 12 aya varan taksit imkânları ve kampanyaları ile araç kiralama işleminizi çok daha uygun fiyatlı bir hâle getirebilirsiniz.

Taksitlendirme üzerinden yapılan ödemeler, yüklü miktarda para çıkışına neden olmayacağı için bütçenizi sarsmayacaktır. RentiCar hem size hem de cebinize dost olacak araç kiralama seçenekleri ile Mardin’deki güzel anılarınıza eşlik etmektedir. Ayrıcalıklı hissettiren bu kaliteli hizmet ise, müşterilerin yüzünü güldürmektedir.

Mardin Havalimanı Araç Kiralama

Mardin Araç Kiralama Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Uygun fiyata Mardin araç kiralama nasıl yapabilirsiniz?

Mardin araç kiralama fiyatları kiralanmak istenen aracın özelliklerine göre değişmektedir. RentiCar’ın kampanyalarından ve 12 aya varan taksit imkânlarından faydalanarak çok daha uygun fiyatlı kiralamalar yapabilirsiniz.

Mardin oto kiralama yaparken neden RentiCar’ı tercih etmelisiniz?

RentiCar’da binlerce marka ve model araba seçeneği ile herkese uygun bir araç bulunmaktadır. Müşteri odaklı hizmetleri ve şeffaflıkla yürütülen işlemler ile kusursuz bir araç kiralama deneyimi yaşatmak için çalışmaktadır.