Ana Sayfa
Lokasyonlar

Milas Bodrum Havalimanı Araç Kiralama

Bodrum, masmavi denizi ve tarihî dokularıyla yaz döneminin popüler noktalarından biridir. Muğla’ya bağlı olan Bodrum ilçemiz, tatil keyfinin en iyi yaşandığı yerlerden biri olarak sadece Türkiye’de değil, aynı zamanda dünyada da tercih edilmektedir. Bodrum’a olan seyahatlerinde ise hem yerliler hem de yabancılar Milas Bodrum Havalimanı’nı kullanmaktadır. İç hatlardan ve dış hatlardan Bodrum’a açılmak isteyen insanlar için en konforlu ve hızlı ulaşım tiplerinden biri ise Bodrum havalimanı araç kiralama olarak karşımıza çıkmaktadır. Tatilde hâkim olmadığı güzergâhlar arasında kaybolmak ve vaktini bu gibi durumlarla harcamak istemeyenler için Bodrum araç kiralama noktaları birebir çözüm sunmaktadır.

Bodrum’un müzeleri ve tarihî dokuları ile geçmişi günümüzde yaşamak isteyenlerden plajları ve tabiat parkları ile sakin bir tatil geçirmek isteyenlere kadar her türlü keyif verici aktivite Bodrum’da mümkündür. Popüler merkezleri veya Bodrum ve çevresindeki meşhur koyları keşfetmek için Bodrum havalimanı rent a car firmaları rahat ve hızlı ulaşım seçenekleri sunmaktadır.

Bodrum Havalimanı Araç Kiralama Seçenekleri

Araç kiralama Türkiye’de genişleyen bir sektör olmak üzere Bodrum havalimanı araç kiralama firmalarında da artışa sebep olmaktadır. Talep artışı karşısında bazı Bodrum havalimanı rent a car firmalarında müşteriye olan hizmette eksiklikler meydana gelebilmektedir. Kaliteli ve güvenilir bir hizmet alabilmek araç kiralamak isteyen herkesin hakkıdır. Bu yüzden Bodrum havalimanı araç kiralama yapmadan önce size en uygun araca sahip olan güvenilir bir firma bulmak iyi bir adım olabilir. Firmalarda oluşabilecek uzun kuyruklar ise kaliteli hizmetin müşteriye ulaşmasını zorlaştırmaktadır. Bu yüzden RentiCar, dünyanın neresinde olursanız olun, Türkiye’den araç kiralamak isteyenlere online bir şekilde araç kiralayabilmeyi mümkün kılmaktadır. Böylece uzun kuyruklara ve yoğun kalabalıklara maruz kalmadan araç kiralama yapabilirsiniz. Bodrum havalimanı oto kiralama yapabilmek için RentiCar’ın web sitesinden veya İletişim Merkezi’nden kolaylıkla rezervasyonunuzu oluşturup minimuma indirilmiş süreçler ile aracınıza en hızlı şekilde ulaşabilirsiniz. RentiCar’ın Türkiye geneline yayılmış anlaşmalı firmaları sayesinde Bodrum’da da güvenilir bir hizmet alabilirsiniz.

Milas Havalimanı araç kiralama seçenekleri, kısa dönem veya uzun dönem olarak değişmektedir. Uzun dönem araç kiralama yapmak fiyat konusunda daha avantajlı olsa da eğer Bodrum’daki tatil süreniz kısıtlı ise kısa dönem araç kiralama seçeneğini tercih edebilirsiniz. 30 günden az olmak üzere günlük kiralamalar, 30 gün ve üzeri olarak aylık kiralamalar yapılabilmektedir. Araç kiralama sürenizi uzatmak isterseniz, araç kiralama firmanız uygunluk durumuna göre talebinizi değerlendirmektedir. Araç kiralama seçenekleri, farklı araç modelleri ve markalarıyla da değişiklik göstermektedir. İster manuel arabadan vazgeçmeyenlere ister otomatik araba rahatlığını yaşamak isteyenlere veya yolculuk yapacağınız kişi sayısına göre geniş araba modelleri gibi birçok seçenek bulunmaktadır. Bu yüzden Bodrum havalimanı araba kiralama yapmadan önce seçeneklerinizi gözden geçirmeniz daha yararlı olabilmektedir. RentiCar’da herkese uygun bir araç modeli bulunmaktadır. Bodrum’a gelme sebebiniz ister tatil için ister iş için olsun, Sedan modellerden SUV modellere kadar binlerce araç içinden kendinize ve ihtiyacınıza en uygun aracı bulabilirsiniz. Eğer seyahatiniz Muğla’nın başka bir güzel ilçesi olan Dalaman’a da uzanıyorsa RentiCar’ın geniş iş ortağı yelpazesi Muğla Dalaman Havalimanı araç kiralama yaparken de güvenilir ve kaliteli hizmetler sunmaktadır.

RentiCar ile Bodrum Havalimanı Araç Kiralama Neden Avantajlıdır?

Araç kiralamak isteyenler Bodrum havalimanı araç kiralama yaparken de kaliteli bir hizmet almak istemektedirler.  RentiCar, müşteri odaklı hizmeti ile araç kiralamak isteyen herkese kaliteli bir deneyim yaşatmak için çalışmaktadır. Bodrum havalimanı rent a car hizmetlerinden yararlanırken karşınıza çıkabilecek sürpriz fiyatlandırmalar ile hem araç kiralama deneyiminizi hem de Bodrum’daki tatilinizi bozabilecek niteliktedir. RentiCar’da ise her şey şeffaflıkla yürütülür ve bu yüzden ödeyeceğiniz fiyat baştan bellidir. Sonradan şaşırtıcı fiyatlar ile canınız sıkılmadan güvenle araç kiralayabilirsiniz. RentiCar’ın web sitesinde bulunan filtreleme seçeneği ile bünyesindeki binlerce araç içinden size en uygun aracı kolaylıkla bulabilirsiniz. İster SUV ister Sedan, tercih edeceğiniz araç ne olursa olsun, aracınıza en hızlı şekilde ulaşabilmeniz için tüm süreçlerin minimum hâliyle karşılaşırsınız.

Bodrum’daki vakitleri boyunca tek odaklarının tatilin keyfini çıkarmak olmasını isteyenler, Bodrum havalimanı oto kiralama seçeneklerini tercih etmektedirler. Kaliteli bir tatil için ise RentiCar kaliteli bir araç kiralama hizmeti sunmaktadır. Geniş iş ortağı yelpazesi ile siz de anlaşmalı Bodrum havalimanı araç kiralama noktalarından yararlanabilir, tatilinizi ayrıcalıklı hissederek daha keyifli kılabilirsiniz.

Bodrum Havalimanı Araba Kiralama Nasıl Yapılır?

Bodrum havalimanı araba kiralama yapmadan önce kendinize en uygun aracı bulabilmek için araştırma yapmanız gerekebilir. RentiCar’ın web sitesindeki filtreleme seçeneği ile binlerce araç modeli arasında kaybolmadan hızlıca hem size hem de bütçenize çok iyi gelecek o aracı kiralayabilirsiniz. RentiCar’ın sunduğu, dünyanın neresinde olursanız olun, online bir şekilde araç kiralayabilme kolaylığı sizi uzun kuyruklarda beklemekten kurtarıp hız kesmeden tatilinize başlayabilme olanağı tanımaktadır. Eğer Bodrum havalimanı oto kiralama işleminizi online bir şekilde tamamlamak isterseniz kiralanacak araç tercih edildikten sonra RentiCar’ın web sitesinden veya İletişim Merkezi’nden kolaylıkla rezervasyon oluşturabilirsiniz. Rezervasyonunuzun ardından tarafınıza Rezervasyon Bilgi Formu iletilecektir, bu form aracınızı teslim alma aşamasında mutlaka yanınızda bulundurmanız gereken bir belgedir. Talep edilen araç rezerve edildikten sonra ise sürücünün adı soyadı, telefon ve e-posta gibi bilgileri alınır ve ödeme adımına geçilir. Hesaplanan araç kiralama ücretine onay verildikten sonra ise kredi kartı üzerinden tahsilat gerçekleştirilir. Bu aşamalardan sonra kiralık aracınıza kavuşmak için son bir adımınız kalmıştır, bu aşama da ise sürücünün yanında mutlaka kimliği, sürücü belgesi ve tarafına iletilen Rezervasyon Belgesi bulunmalıdır. Aracın depozito tutarı ise aracı teslim alma aşamasında ödenmektedir, bu yüzden sürücüye ait kredi kartının da mutlaka sürücünün yanında olması gerekmektedir. Milas havalimanı araç kiralama işlemleriniz tamamlandıktan sonra ise tatilinizin keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz. Kısa vadeli veya uzun vadeli kiralama süreniz sonunda da kiralık aracınızı, teslim etmek için belirlediğiniz yere bırakırken yanınızda ruhsat, anahtar, teslim formu gibi araç tesliminde alınan tüm evrak ve eşyalar bulunmalıdır. Araç başında ilgili firma yetkilisi ile gerekli kontroller sağlandıktan sonra Araç İade Formu mutlaka doldurulmalıdır.

Bodrum havalimanı oto kiralama yapmak ister iş için ister tatil için olsun, herkese zaman kazandırmaktadır. İş için ulaşılması gereken noktaya veya tatilde mutlaka gezilip görülmesi gereken yerlere gidebilmek için kiralık araç hizmetleri hızlı çözümler sunmaktadır. Araç kiralama sürecinizin öncesinde de sonrasında da aklınıza takılabilecek sorular veya dilekler için RentiCar’ın İletişim Merkezi’ni arayabilirsiniz. Herhangi bir sorun olduğunda karşınızda muhatap bulabilmek, herkesi mutlu edebilecek bir durumdur. Bunlara ek olarak, araç kiralama hakkında bilmeniz gereken bir başka husus ise uçuş rötarı, saat değişikliği gibi olası rezervasyon değişikliklerinde ilgili Milas havalimanı araç kiralama firmanıza bildirmelisiniz.

Bodrum Havalimanı Araç Kiralama Fiyatları

Bodrum havalimanı araç kiralama fiyatları, müşterinin talep edeceği aracın segmenti, modeli, markası, yakıt türü ve vites tipi gibi daha birçok araç özelliğine göre değişiklik göstermektedir. Her firmanın kendine has politikaları olduğundan Milas havalimanı araç kiralama sabit bir fiyat üzerinden değerlendirilememektedir. Tercih edilen arabanın tedarik durumu, stokta az bulunması gibi durumlarda Bodrum havalimanı araç kiralama fiyatları üzerinde etki göstermektedir. Bunlara ek olarak, kiralama zamanınızın hafta sonu veya resmî tatillere denk gelmesi gibi hususlarda fiyatlarda farklılık yaratabilmektedir. Bu yüzden Bodrum havalimanı araç kiralama yapmadan önce bütçenize uygun bir araç araştırması yapmanız doğru bir yöntem olabilir.

RentiCar’ın 12 aya varan taksit imkânları ve kampanyaları ile araç kiralama işleminizi cebinize dost bir hâle getirebilirsiniz. Taksitlendirme üzerinden yapılan ödemeler, bir anda yüklü miktarda para çıkışına sebep olmayacağı için bütçenize sarsıcı bir etkisi de olmayacaktır. RentiCar’da her ihtiyaca ve her bütçeye uygun bir araç modeli bulunmaktadır. Siz de RentiCar’ın Bodrum havalimanı araç kiralama hizmetlerinden yararlanın hem siz hem de bütçeniz rahatlasın.

Muğla Araç Kiralama Hakkında Sıkça Sorulan Sorular