Ana Sayfa
Lokasyonlar

Kocaeli Araç Kiralama & İzmit Rent a Car

Kocaeli İstanbul’a yakınlığı ve gelişmiş bir sanayi şehri olmasıyla birçok ziyaretçiyi kendine çekmektedir. Kocaeli, çevresinde oturan insanların, hafta sonu kaçamağı yapmak için gelerek rahatladıkları bir şehir olarak göz önüne çıkmaktadır.

Kocaeli araç kiralama yaparak kolaylıkla ulaşabileceğiniz bu güzel şehir, farklı bir hava almak için çok idealdir. Sapanca Gölü’nün güzel manzarasında küçük bir tatil yapmak isteyenler ise Sapanca araç kiralama noktalarını tercih etmektedirler.

RentiCar ile Güvenilir İzmit Araç Kiralama

Genişleyen bir sektör olarak araç kiralama firmaları da gün geçtikçe çoğalmaktadır. Müşteri çokluğu ise rent a car firmalarının hizmetlerinde eksikliğe neden olabilmektedir. RentiCar’ın müşteri odaklı hizmetleri ise müşterilerine güven aşılamaktadır.

RentiCar’ın Türkiye geneline yayılmış anlaşmalı firmaları sayesinde İzmit araç kiralama yaparken de kaliteli bir hizmet alabilirsiniz. RentiCar’ın geniş iş ortağı yelpazesine sahip olması, Kocaeli kiralık araba işlemi yapmak isteyen herkese anında çözüm sağlaması için olanak tanır.

Kocaeli'de Gezilecek ve Görülecek Yerler

İster bahar aylarında ister kış aylarında, İzmit’i gezmek çok keyiflidir. Kışın yapılacak güzel aktiviteleri ve bahar ayında ortaya çıkan harika manzaraları ile keşfedilecek çok fazla bölgesi vardır.

Kocaeli Yaylaları

Kocaeli’nin merkez dışındaki doğası, tipik Karadeniz iklimi özellikleri taşımaktadır. Yaz aylarında burada keyifli piknikler yapılabilirken, kış aylarında da kamp severler için ideal bir bölge hâline gelmektedir.

Pembe Kayalar

Değişik jeolojik yapısı ile Kocaeli’ne gelen herkesin görmesi gereken bir yerdir. Antik Çağ'dan itibaren taş ocağı olarak kullanılmıştır. Bu pembe kayaların özelliği suyun içinde yumuşakken, çıkarıldıktan sonra sertleşmesidir. Bu yüzden Osmanlı Dönemi'nde kesilerek deniz yoluyla İstanbul’a taşınmıştır ve mimaride kullanılmışlardır.

İzmit’te Oto Kiralama Nasıl Yapılır?

İzmit oto kiralama yapmadan önce size en uygun aracı bulabilmek için öncelikle bir araç araştırması yapabilirsiniz. RentiCar’ın web sitesindeki filtreleme seçeneğini kullanarak araç araştırması işleminizi daha hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

RentiCar’ın binlerce araç modeli ve markası içinde, tercih etmek istediğiniz araç özelliklerini filtreleyip, ihtiyacınıza uygun aracı kolaylıkla bulabilirsiniz. İzmit araç kiralama yapmak için istediğiniz aracı belirledikten sonra RentiCar’ın web sitesinden tarih ve yer bilgisini girerek istediğiniz araç özelliklerini seçip birkaç adımda rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Eğer telefon üzerinden rezervasyon oluşturmak isterseniz, RentiCar’ın İletişim  Merkezi’ni arayabilirsiniz. Oluşturduğunuz rezervasyonunuzun ardından tarafınıza Rezervasyon Bilgi Formu iletilecektir, bu form aracınızı teslim alma aşamasında mutlaka yanınızda bulundurmanız gereken bir belgedir.

İzmit kiralık araba işleminizin tamamlanabilmesi için bir sonraki aşama ise talep edilen araç seçildikten sonra ise sürücünün adı soyadı, T.C. kimlik numarası, telefon ve e-posta gibi bilgileri alınması ve ödeme adımına geçilmesidir. Hesaplanan araç kiralama ücretine onay verildikten sonra ise kredi kartı veya banka kartı üzerinden tahsilat gerçekleştirilir.

Aracınızı teslim aldığınızda ise Kocaeli rent a car işleminiz tamamlanmış olup, kiralık aracınızla birlikte Kocaeli’ni keşfetmeye başlayabilirsiniz. İzmit araç kiralama seçenekleri arasında kısa veya uzun vadeli kiralama seçenekleri bulunmaktadır. 30 günden az olmak üzere günlük kiralamalar, 30 gün ve üzeri olmak üzere ise aylık kiralamalar yapılabilmektedir.

RentiCar ile İzmit Araç Kiralama Neden Avantajlıdır?

RentiCar müşteri odaklı hizmetleri ile verdiği güven duygusu ve bünyesindeki binlerce araç modeli sayesinde İzmit araç kiralama yaparken de size hızlı ve konforlu çözümler sunmaktadır. Şeffaflıkla yürüttükleri Kocaeli araç kiralama hizmetleri RentiCar’ın avantajlarından biridir. Ödeyeceğiniz fiyat baştan bellidir, bu yüzden daha sonradan sürpriz ücretlendirmeler ile karşılaşmazsınız.

Araç kiralama Kocaeli şehrinde de çokça talep görmektedir. İster günübirlik bir tatilin keyfini çıkarmak için gelenler, ister kış tatili için Kocaeli’ni tercih etmiş olanlar, birçok ziyaretçinin keşfetmeye geldiği bir şehirdir. RentiCar’ın geniş iş ortağı yelpazesi sayesinde, anlaşmalı İzmit rent a car firmaları da kaliteli hizmetler sunmaktadır. Eğer tatiliniz Sakarya’da devam ediyorsa, RentiCar’ın Sakarya araç kiralama noktalarını da tercih edebilirsiniz.

Kocaeli’ne gelen herkesin durumu, amacı farklıdır. Kalabalık aileler, romantik bir hafta sonu kaçamağı için gelen çiftler, kamp seven yakın arkadaş grupları; RentiCar’ın sunduğu binlerce araç segmenti, modeli ve markası ile herkes kendine en uygun aracı bulabilmektedir. İster SUV ister sedan, Kocaeli araç kiralama yapmak için aradığınız araç ne olursa olsun, RentiCar’da bulabilirsiniz. Minimuma indirilmiş süreçleri ise aracınızı en hızlı şekilde teslim alabilmeniz için büyük bir kolaylık sağlamaktadır.

Kocaeli Araç Kiralama Yaparken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Kocaeli araç kiralama yaparken ilk olarak dikkat etmeniz gereken husus, bütçeniz olabilir. İzmit araç kiralama fiyatları tercih edilecek aracın özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Bu sebepten dolayı ise öncelikle bir bütçe araştırması yapmanız, nasıl bir bütçeyle nasıl bir araç kiralayabileceğinizi görmenizde yardımcı olacaktır.

Aynı zamanda, kiralama işleminize ek olarak isteyebileceğiniz ek sürücü, navigasyon gibi hizmetler de İzmit araç kiralama fiyatları üzerinde etki etmektedir. RentiCar’ın sunduğu 12 aya varan taksit imkânları ve kampanyaları ile İzmit kiralık araba işlemleri çok daha bütçe dostu bir hâle gelebilmektedir.

İzmit oto kiralama yaparken dikkat etmeniz gereken bir başka husus ise güvenilir bir İzmit rent a car firmasından hizmet almaktadır. Güvenilir olması, fiyatlandırma konusunda sürpriz durumlarla karşılaşmanızı engelleyecektir.

RentiCar şeffaf hizmet politikası ile müşterilerine güven sağlamaktadır. Ödeyeceğiniz ücretin baştan belli olması, Kocaeli’ndeki tatilinizi keyifle geçirmenize yardımcı olacaktır. İzmit rent a car firmanızın size sunacağı sözleşmeyi dikkatlice okumanız, önem vermeniz gereken bir başka husustur. Bu sözleşme hem aracı kiralayan kişinin hem de hizmeti sunan firmanın haklarını bilmesinde yardımcı olmaktadır. Araç kiralama süreniz boyunca oluşabilecek sorunlarda, firmanızın uygulayacağı adımlar da bu sözleşme de yer almaktadır.

Kocaeli Havalimanı Araç Kiralama

Alışveriş Merkezi Araç Kiralama

Kocaeli Araç Kiralama Hakkında Sıkça Sorulan Sorular