Ana Sayfa
Formlar
Uzun Dönem Araç Kiralama

Uzun Dönem Araç Kiralama & Yıllık Araç Kiralama

Başvuru Formu

Özellikle son birkaç yılda araç fiyatlarının çok yüksek seviyelere çıkması ve kazanca oranla araç alma ihtimalinin düşmesi araç kiralamaya olan talepleri de doğal olarak artırmıştır. Ancak günlük, haftalık ya da aylık araç kiralamaya nazaran, uzun dönem araç kiralama, son dönemin en popüler hizmetlerinden. Çünkü böylece pek çok avantajdan yararlanılabilir, araç satın almadan, kiraladığınız araç ile işlerinizi tamamlayabilirsiniz. Peki, yıllık araç kiralama ne demek? Uzun dönem araç kiralama seçeneğinin avantajları nelerdir? İstanbul araç kiralama gibi büyük şehirlere ait hizmetlerde popüler olan bu kiralama modelinden bahsedelim.

Uzun Dönem Araç Kiralama Avantajları Nelerdir?

İşimizi gerçekleştirme, tatile çıkma ya da araç kullanmamız gereken bir dönemde olma gibi durumlarla, araç satın almaya karar veririz. Ancak araç satın almak ne yazık ki çok maliyetli. Kredi geri ödemeleri çok pahalı ve uğraştıracak nitelikte pek çok faktörü barındırıyor. İşte bu durumda Ankara araç kiralama gibi büyük şehirlerdeki uzun dönem araç kiralama seçenekleri, araç almak isteyenler için son derece cezbedici. Ayrıca yıllık araç kiralama, İzmir araç kiralama hizmetinde de önemli bir yere sahip. Çünkü büyük şehirde yaşayıp araç kullanmadan yaşamak son derece zor. Bu yüzden de uzun dönem araç kiralama hizmetine rağbet oldukça fazla. Peki, ne gibi avantajları bulunur? Araç satın alırken ödemeniz gereken ücret, uzun dönem araç kiralama hizmetinde olmaz. Çok daha uygun fiyata uzun süreli araç sahibi olabilirsiniz. Kredi çekmek durumunda olmaz ya da çok daha uygun krediler ile araç kiralayabilirsiniz. Fahiş seviyelerde faiz ödeme zorunluluğunuz da olmaz. Kiralama süresi boyunca bakım ve onarım gibi durumlarda, kiralama firmasının avantajlarından yararlanabilirsiniz. Sigorta ve vergi gibi ücretler kiralama fiyatının içerisinde olur ve bu ücretler ile kesinlikle ilgilenmek durumunda kalmazsınız. RentiCar hepsini sizin yerinize halledecektir. Yıllık araç kiralama sayesinde, 7/24 eksiksiz yol yardım desteği alabilir, sorularınıza RentiCar’ın profesyonel ekibi tarafından cevap bulabilirsiniz. Kiralama bedeli faturalandırma yapıldığından, gider olarak gösterme şansını elde edebilirsiniz. Yukarıdaki tüm avantajlar, senelik araç kiralama hizmetinde ön plandadır. Böylece siz de aracın size getirdiği sorumluluklardan uzak, sadece araç kullanma deneyimi yaşayabilirsiniz. Çünkü RentiCar size herhangi bir sorun bırakmadan, araçlarla ilgili tüm sorumlulukları ve ödemeleri yerine getirecektir.

RentiCar ile Yıllık Araç Kiralama Fırsatları

RentiCar; deneyimli ekibi, geniş hizmet ağı, profesyonel araç seçenekleri ve çok daha fazlası ile araç kiralama fırsatları sunan bir markadır. Hizmet ağının geniş olması sebebi ile tercih edilen RentiCar, uzun dönem araç kiralama hizmetinde de dikkat çekici bir öneme sahip. Peki, RentiCar yıllık araç kiralama noktasında hangi fırsatlardan yararlanmanızı sağlıyor? 12 aydan 48 aya varan süreler içerisinde yıllık araba kiralama, Filo kiralama hizmeti sayesinde kurumsal işler için araç kiralama, Ofis ziyaretlerinden uzak, geleneksel işlemlere gerek olmadan, en hızlı ve güvenilir araba kiralama, Geniş marka, model ve yakıt tipi seçeneğine göre kiralama, Kiralama süresi boyunca bakım ve onarım desteği ile güvenli kiralama, Vergi ve sigorta ödemeleri gibi evraksal işlemler ile ilgilenmeden kiralama, Belirli dönemlerde gerçekleştirilen kampanyalar ile daha uygun fiyata araba kiralama Yukarıda saymış olduğumuz gibi pek çok fırsat, RentiCar ile sunulmaktadır. Kurumsal çözümleri ve şirketlere özel fırsatları ile son derece avantajlı bir araç kiralama markası olan RentiCar ile siz de uygun fiyatlı kiralama deneyiminden yararlanabilirsiniz. Çünkü RentiCar, uzun dönem araç kiralama fiyatları noktasında da oldukça avantajlı markalardan bir tanesidir.

Uzun Dönem Araç Kiralama Yaparken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Kısa dönem araç kiralama hizmetleri, anlık ihtiyaçlara karşılık verebilecek önemli bir seçenektir. Ancak her zaman araç kiralama hizmeti kısa dönem için gerekli olmayabiliyor. Bu durumda da uzun dönem araç kiralama seçeneği öne çıkıyor. Çünkü böylece sıfır araç kiralayabiliyor, araç satın almaktan daha avantajlı bir fiyat deneyimi elde edebiliyorsunuz. Tabii ki uzun dönem araç kiralama gerçekleştirileceği için hata yapmamak çok önemli. Peki, uzun dönemli araç kiralama seçeneğini tercih ederseniz nelere dikkat etmeniz gerekir? Şimdi bundan bahsedelim. Araç kiralayacağınız firmanın güvenilir olduğundan emin olmalısınız. RentiCar, size bu konuda profesyonel çözümler sunduğundan, güvenle uzun dönemli araç kiralama için tercih edebilirsiniz. Kiralama amacınız çok önemli. Çünkü ona göre binek ya da ticari araç arasında bir tercih yapmanız gerekir. Sonrasında yakıt tipine geçmelisiniz. Şehir içi ya da şehir dışı kullanımlarınıza göre araç tercihinde bulunmanız gerekir. Şehir içinde benzinli, şehirler arasında ise dizel tercihi sizin için çok değerli olacaktır. Araç modelinizi de belirledikten sonra önemli adımı atmış olursunuz. Her modelin iç ve bagaj genişliği ve diğer özellikleri farklı olduğundan, ihtiyacınızı karşılayacak bir seçim yapmalısınız. Çünkü değişim şansınız olmayacak. Sözleşme hazırlandıktan sonra sözleşmeyi tamamen okumalı, şartları enine boyuna incelemelisiniz. Çünkü size uygun olmayan bir sözleşme ise avantajlı olmayacaktır. Bu da senelik araç kiralama deneyiminizi kötü yönde etkileyecektir.

Yıllık Araç Kiralama Fiyatları

İşinizi gerçekleştirirken araca ihtiyacınız olabilir. Araç satın almak da size maddi anlamda izin vermiyorsa o hâlde uzun süreler içerisinde araç kiralamak önemli bir seçenek olacaktır. Peki, uzun dönem araç kiralama fiyatları hangi faktörlere dikkat edilerek belirlenir?

  • Kiralama süresi,
  • Aracın markası,
  • Aracın modeli,
  • Sıfır ya da ikinci el oluşu,
  • Hizmetin içinde yer alan detaylar ve
  • Ek taleplere dikkat edilerek, yıllık araç kiralama fiyatları belirtlenmektedir.
  • Araç kullanması gereken, ancak sıfır ya da ikinci el araç almaya gücü yetmeyenler için son dönemin en önemli fırsatı olan uzun dönem araç kiralama, uygun fiyatlı bir kiralama deneyimi sunacak. Çünkü böylece belki de kredi kullanmanıza gerek kalmadan, uzun süreli bir kiralama fırsatı yakalayabileceksiniz. Ayrıca RentiCar, uzun dönemli araç kiralama süresi boyunca evraksal işlemler ile bizzat ilgilenecek, siz de herhangi bir sorumluluk almak zorunda kalmayacaksınız. İşte bu sebeple uzun dönemli araç kiralama fırsatından hemen siz de yararlanarak daha profesyonel bir kiralama deneyimi elde edebilirsiniz.

    Uzun Dönem Araç Kiralama Hakkında Sıkça Sorulan Sorular