Ana Sayfa
Lokasyonlar

Antalya Havalimanı Araç Kiralama & Antalya Havalimanı Rent a Car

Antalya, tatil beldeleri ve mavi denizleriyle hem Türkiye’de hem de dünya genelinde turistik ilgi gören nadide şehirlerimizdendir. Hem plajlarına hem de antik kentlerine gösterilen bu ilgi yerli ve yabancı birçok turistin Antalya Havalimanı’na akın etmesiyle sonuçlanıyor. Hem iç hatlardan hem de dış hatlardan yoğun yolcu çıkışı özellikle yaz dönemlerinde görülmektedir. Kalabalık ailelerden gençlere kadar her türlü insan, yaz döneminde veya uzun bayram tatillerinde fırsat buldukça Antalya’da tatil planlarını gerçekleştiriyor. Eşsiz bir tatil deneyimi yaşamak için gelenlerin Antalya içinde ulaşım tercihleri ise Antalya araç kiralama hizmetlerinden yana oluyor.

Antalya’ya ulaşım en çok havalimanından yapıldığı için Antalya Havalimanı araç kiralama da burada bulunan firmalardan yapılmaktadır. Araç kiralama yapmayı tercih edenler böylece kolaylıkla şehri gezebilmekte, beldeler arası mesafeleri dert etmemektedir. Eğer planınız Antalya’nın popüler tatil bölgelerinden olan Alanya’ya ise Alanya araç kiralama yapmayı düşünebilirsiniz.

Antalya’nın görülmeye değer birçok güzel bölgesi bulunmaktadır. Dar sokaklı ve bol çiçekli tatil beldeleri, tarih dolu antik kentleri ve masmavi denizli plajları ile herkesin tatil anlayışına uygun bir yer bulunmaktadır. Tatilde de şehrin tarihini keşfetmekten vazgeçemeyenler için Olympos Antik Kenti, Perge Antik Kenti, Antalya Müzesi gibi yerler bulunmaktadır. Tatilde sadece kafa dinlemek isteyenler içinse ılık denizli, temiz kumsallı Konyaaltı Plajı veya dünyaca ünlü, gizli bir koy içinde yer alan Kaputaş Plajı harika bir seçim olmaktadır. Fakat ne antik kentlerini ne de tatil beldelerini tam olarak gezebilmek için birkaç gün yeterli olmayacaktır. Gezi planlarınızı daha rahat ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmek için araç kiralama hizmetlerinden yararlanmak isteyebilirsiniz.

Antalya Havaalanı araç kiralama noktalarından teslim alabileceğiniz kiralık aracınız ile kolayca otelinize veya plan yaptığınız bölgeye gidebilirsiniz. Kısıtlı süreli tatiliniz boyunca vakit kaybetmeden kiralık araç konforu ile Antalya’da güzel anılar biriktirebilirsiniz. İster aileler ister arkadaş grupları için tatilin en keyifli adreslerinden biri Antalya’dır. Hem yerli hem yabancı herkes yazın Antalya’nın güzel beldelerinde vakit geçirmeyi tercih etmektedir.

Antalya Havalimanı Araç Kiralama Seçenekleri

Toplu ulaşımın çok yaygın olmadığı Antalya’da, şehre alışık olmayanlar için farklı güzergâhlar kafa karıştırıcı olabilir. Bu yüzden hem bu hatlarda vakit kaybetmemek hem de tatil yaparken yorucu ulaşım şekilleriyle uğraşmamak için Antalya Havaalanı araç kiralama hizmetleri çok talep görmektedir. Gösterilen bu talep karşısında da araç kiralama şirketleri filolarını genişletmektedir.

Antalya havalimanı araç kiralama seçenekleri herkesin ihtiyacının farklı olması nedeniyle çok çeşitlidir. Uzun dönem veya kısa dönem araç kiralama yapabilirsiniz. Uzun dönem araç kiralamalar fiyat olarak daha avantajlı olsa da Antalya’daki süreniz daha kısaysa kısa süreli araç kiralamayı tercih edebilirsiniz. 30 günden az süreler için günlük kiralamalar, 30 gün ve üzeri için aylık kiralamalar yapılabilmektedir.

Araç kiralama sürenizi uzatmak isterseniz araç kiralama firmanız uygunluk durumuna göre talebinizi değerlendirmektedir. Antalya Havalimanı rent a car seçenekleri tercih edeceğiniz araca göre de değişmektedir. Manuel vites kullanmak isteyenler veya otomatik vites arabanın rahatına alışkın olanlara uygun farklı vites tipleri, ekonomik olarak bütçeye etki eden farklı yakıt türlerine göre araç seçenekleri değişiklik göstermektedir. RentiCar’da ihtiyacınıza uygun binlerce çeşit kiralık araç bulunmaktadır, web sitesinde araç özelliklerini filtreleme kolaylığı sayesinde Antalya Havalimanı araç kiralama seçeneklerinizi rahatça keşfedebilirsiniz.

Araç kiralama sadece tatile gelenler için değil, şirketler için de tercih edilen bir seçenektir. Şirketler için araç kiralamak hem yakıt tüketimi, konfor gibi unsurlarda daha çok seçeneğe sahip olma konusunda hem de aracın sigortası, bakımı, vergileri, kaskosu gibi konularla uğraşmak zorunda kalmayacakları için avantajlıdır. Kişisel olarak yapılan araç kiralamalar ise araç almaya bütçe ayırmak yerine sadece ihtiyaçları olduğu dönemlerde uygun fiyatlarda araç kiralayabilme avantajı sunmaktadır.

Yoğun bir şekilde araç kullanma ihtiyacı olmayanlar için yeni bir araba alıp günlerce veya aylarca aracı park hâlinde eskitmektense tatillerde veya gerekli durumlarda araç kiralamak çok daha makul bir seçenek olmaktadır. Antalya Havalimanı araç kiralama hizmetlerine ihtiyaç duyduğunuzda RentiCar’ın binlerce model ve marka araç sahibi geniş iş ortağı yelpazesi ile ister kişisel ister şirket olarak araç kiralama yapabilirsiniz. Araç kiralama şeklinizi Antalya’daki sürenize uygun olarak kısa süreli veya uzun süreli şekilde seçebilirsiniz. 

RentiCar ile Güvenilir Antalya Havalimanı Araç Kiralama Firmaları

Araç kiralama Antalya Havalimanı içerisinde bulunan firmaların da yoğun olarak hizmet sunduğu bir ulaşım seçeneğidir. Fakat araç kiralama firmalarında görülen artış, kaliteli hizmette düşüşe sebep olabilmektedir. Müşteri çokluğu, müşteriye verilen önemde azalmaya neden olmaktadır. Bu yüzden güvenilir ve müşteri deneyiminin kusursuz olması için çalışan Antalya Havaalanı araç kiralama firması arıyorsanız RentiCar’ı tercih edebilirsiniz.

RentiCar’ın geniş iş ortağı yelpazesi sayesinde araç kiralamak çok kolay bir hâle dönüşüyor. RentiCar’ın web sitesinden veya İletişim Merkezi’nden kolayca oluşturabileceğiniz rezervasyonun ardından aracınızı anlaşmalı güvenilir araç kiralama firmalarından en hızlı şekilde teslim alabilirsiniz. Daha sonradan karşınıza çıkabilecek sürpriz fiyatlandırmalar ile üzücü bir deneyim yaşamamanız için ise RentiCar bütün süreçleri şeffaflıkla halletmektedir. Ödeyeceğiniz ücret bellidir, bu yüzden Antalya Havalimanı araç kiralama yaptıktan sonra tatiliniz boyunca cebiniz ve kafanız rahat olacaktır.

RentiCar’ın geniş iş ortakları arasında bulunan Antalya Havalimanı’ndaki anlaşmalı firmaları size en hızlı ve güvenilir araç kiralama deneyimini yaşatacaktır. Minimuma indirilmiş süreçleri sayesinde RentiCar kusursuz bir müşteri deneyimi oluşturmak için çalışmaktadır. Sunduğu ayrıcalıklı hizmetlerden yararlanarak konforlu ve kaliteli araç kiralama hizmeti alabilirsiniz.

Antalya Havalimanı Araba Kiralama Nasıl Yapılır?

Antalya ılık denizi, temiz sahilleri ve birbirinden güzel tatil beldeleri ile yazın keyfini en iyi çıkarabileceğiniz şehirlerden biridir. Tatil boyunca konforundan vazgeçmek istemeyenler için ise en iyi çözüm popüler bir ulaşım tipi olan Antalya Havalimanı araba kiralama yapmaktır.

Antalya Havalimanı araç kiralama yapmadan önce hem bütçenize hem de ihtiyacınıza göre bir araç için araştırma yapmakla başlayabilirsiniz. Özellikle bütçeniz için bir araştırma yapıyorsanız Antalya Havalimanı araç kiralama fiyatları talep edeceğiniz aracın özelliklerine göre değişmektedir. Bu yüzden sabit bir fiyat üzerinden değerlendirilememektedir. İhtiyacınıza uygun bir araç bulduktan sonra ise Antalya Havaalanı araç kiralama hizmetleri sunan firmalara giderek araç kiralayabilirsiniz. Fakat teknolojinin kolaylığı günümüzde araç kiralamaya da yansımaktadır.

RentiCar’ın web sitesi üzerinden dünyanın neresinde olursanız olun online bir şekilde kolaylıkla rezervasyonunuzu oluşturabilirsiniz. Rezervasyonunuz ile ilgili soruları, talep ve dileklerinizi çözüm odaklı İletişim Merkezi’ni arayarak iletebilirsiniz. Online bir şekilde araç kiralayabilmenin avantajı ise araç kiralama şirketlerinde oluşabilecek uzun kuyruklarda beklemeye, kalabalık ile uğraşmaya gerek olmamasıdır. RentiCar’ın Türkiye geneline yayılmış anlaşmalı firmaları sayesinde, Antalya Havalimanı’nda da aracınızı en hızlı ve kolay şekilde teslim alabilirsiniz.

Size uygun aracınızı seçtikten ve rezervasyonunuzu oluşturduktan sonra tarafınıza rezervasyon bilgi formu iletilecektir. Talep ettiğiniz şekilde aracınız rezerve edildikten sonra sürücünün adı soyadı, telefon ve e-posta gibi bilgileri alınır ve ödeme adımına geçilir. Hesaplanan araç kiralama ücretine onay verildikten sonra ise kredi kartı üzerinden tahsilat gerçekleştirilir. Antalya Havalimanı kiralık araç hizmetlerinden yararlanabilmek için en son aşama aracı teslim alma aşamasıdır. Bu aşamada ise sürücünün yanında mutlaka kimliği, sürücü belgesi ve tarafına iletilen rezervasyon belgesi bulunmalıdır. Aracın depozito tutarı ise aracı teslim alma aşamasında ödenmektedir, bu yüzden kredi kartının da mutlaka sürücünün yanında olması gerekmektedir.

Antalya Havalimanı rent a car yaptıktan sonra geriye sadece tatilinizin keyfini çıkarmak kalır. Antalya’nın Olympos Antik Kenti’ni, Sapadere Kanyonu’nu, Düden Şelalesi’ni, Kaleiçi’ni kiralık aracınız sayesinde doyasıya keşfedebilirsiniz. Araç kiralama yaparken RentiCar’ı tercih ederseniz tatiliniz boyunca ayrıcalıklı kiralık araç hizmetleri ile konforunuzdan ödün vermezsiniz. Zaman derdine düşmeden Antalya tatilinizin keyfine varabilirsiniz.

Antalya Havalimanı Araç Kiralama Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Antalya Havalimanı kiralık araç hizmetlerinden yararlanırken dikkat etmeniz gereken hususlar bulunmaktadır. İlk olarak araç kiralama yapmadan önce firmanızın sunduğu sözleşmeyi dikkatlice okumanız gerekebilir. Bu daha sonradan karşınıza çıkacak sürpriz ücretlendirmeler ile karşılaşmamak için önemlidir.

Aynı zamanda, araç kiralama süreniz boyunca oluşabilecek sorunlar ile firmanızın uygulayacağı adımlar bu sözleşmenin şartlarında yer almaktadır. Dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise Antalya Havalimanı araç kiralama fiyatları araştırması yapmaktır. Araç kiralama fiyatları araç özelliklerine göre değişmektedir. Araç özelliklerinin yanı sıra, aracın yanında talep edeceğiniz teslim hizmeti, navigasyon gibi ek hizmetler de fiyatlara yansımaktadır.

Tercih ettiğiniz aracın tedarik durumu, stoklarda olmaması veya kiralama zamanınızın hafta sonu veya resmî tatiller gibi zamanlara denk gelmesi durumları da fiyatlarda değişikliğe neden olacaktır. Bu yüzden Antalya Havaalanı araç kiralama yaparken bütçenize en uygun aracı seçebilmek için bu hususlara dikkat etmeniz gerekebilir. RentiCar’ın web sitesindeki filtreleme özelliğiyle araç segmenti, modeli ve markası, depozito tutarı, yakıt türü gibi detayları filtreleyerek hem bütçenize hem de ihtiyacınıza uygun aracı kolayca bulabilirsiniz. Cebinize ve Antalya tatiliniz boyunca size dost olacak kiralık araca sahip olmanız için RentiCar en iyi çözümleri sunmaktadır. RentiCar’ın kampanyalarından ve 12 aya varan taksit imkânlarından yararlanarak Antalya Havaalanı araç kiralama talebinizi çok daha uygun fiyatlı şekilde yapabilirsiniz. RentiCar ile araç kiralamak herkes için çok kolay!

Antalya Araç Kiralama Hakkında Sıkça Sorulan Sorular