Ana Sayfa
Lokasyonlar

Antalya Liman Araç Kiralama

Antalya şehrinin Konyaaltı ilçesinin bir mahallesidir Liman. Antalya’nın en fazla yerleşik turistin olduğu mahallelerinden biridir. Güzelliği, nezih çevresi ve sakinliği ile dikkatleri üzerine çekiyor. Antalya Liman araç kiralama bölgede en popüler olan ulaşım yöntemidir. Liman bölgesini görmek isteyen, özellikle dingin vakit geçirmeyi sevenler için araç kiralama işlemi yapmak seyahatlerini çok daha keyifli ve huzurlu hâle getirecektir. RentiCar‘ın yapmış olduğu kampanyalardan faydalanarak bütçenize uygun bir araç kiralayıp seyahatinize başlayabilirsiniz.

Antalya Liman’da Gezilecek Yerler Nereler?

Akdeniz Bölgesi’nin Antalya şehrine bağlı en popüler ilçelerden biri olan Konyaaltı, gezilecek birçok yere sahiptir. Buralar hem doğal güzellikleri hem de tarihî ve kültürel yapısı açısından oldukça öne çıkmaktadır. Görmeden dönülmemesi gereken başlıca mekânlarına bakalım:

Antalya Müzesi

30 bin adet tarihi esere ev sahipliği yapan Antalya müzesi, 1922 senesinden bu yana tarihî eserlere kucak açmış durumda. Müzede sergi salonları ve açık hava galerileri bulunmaktadır.

Konyaaltı Kent Meydanı

Konyaaltı Meydanı oldukça büyük bir alanı kapsamaktadır. Meydanda devasa bir Türk Bayrağı Heykeli ve Atatürk Anıtı bulunmaktadır. Meydanda kafeler, restoranlar ve sergi salonları mevcuttur. Meydan etkinliklerin ve organizasyonların en popüler mekânı hâline gelmiştir.

Sarısu Kadınlar Plajı

Yalnızca kadınlara ait olması yönüyle dikkatleri üzerine çeken plajda çalışanların da hepsi kadındır. Kadınlar plajında, gidenlerin ihtiyaç duyabileceği her şey mevcuttur. Ayrıca ortak kullanım alanları çok temiz olmasıyla nam salmıştır. Ağaçlarla örtülü sosyal tesise deniz tarafından dahi belli bir mesafeye kadar yaklaşmak yasaktır.

Tünektepe Döner Gazino

Tünektepe Döner Gazino’su Liman mahallesinde bulunmaktadır. Buradan Konyaaltı panoramik olarak görülmektedir. Tesiste bir adet restoran hizmet vermektedir ve buraya en kolay ulaşım özel aracınızla mümkündür.

Güvenli ve konforlu bir seyahat için ve tabii zamandan da tasarruf etmek adına siz de mutlaka RentiCar’a gelin ve dilediğiniz aracı bütçenize uygun şekilde kiralayın. Görmek istediğiniz yerleri yarına bırakmayın.

Antalya Liman Araç Kiralama Seçenekleri

Dilediğiniz aracı cazip fiyatlarla ve RentiCar güvencesi ile kiralayın. Türkiye'nin her yerinde RentiCar ile huzurlu, konforlu ve güvenli yolculukların tadını çıkarın. 12 aya varan taksit imkânlarının yanı sıra her dönem yeni kampanyalar sunan Renticar sayesinde seyahatlerinizi ertelemeyin.

Antalya Araç Kiralama Hakkında Sıkça Sorulan Sorular