0850 308 0 308
İletişim Merkezi
Kalkan Araç Kiralama

Kalkan Araç Kiralama

Antalya Kalkan Araç Kiralama

Antalya Kalkan, Akdeniz Bölgesi’nde yer alır. Yerli ve yabancı turistler tarafından oldukça talep görmektedir. RentiCar Antalya Kalkan araç kiralama ile aracınızı kiralayabilir, yolculuğunuzun tadını çıkarabilirsiniz.

Antalya Kalkan Gezilecek Yerler

Antalya’nın Kaş ilçesine bağlı sevimli bir tatil beldesi olan Kalkan, Heredot’un "dünyada yıldızlara en yakın yer" olarak bahsettiği bölgenin ta kendisi oluyor. Ülkemizde özellikle İngiliz turistlerin büyük rağbet gösterdiği yerlerden biri olan Kalkan, ufak ve sevimli olmasının yanı sıra, oldukça gelişmiş bir bölge. Çevresinde çok sayıda doğal ve tarihî güzelliğin yer aldığı Kaş’ı gezmeden önce RentiCar Antalya Kalkan Araç Kiralama ile aracınızı kiralayabilir, keyifli anlar geçirebilirsiniz.

Pek çok medeniyeti beşiğinde sallayan Antalya’nın güzel ilçesi Kaş’ta antik kent atmosferine doyacaksınız.

Kalkan’a 32 kilometre mesafedeki Phellos Antik Kenti, değerli kalıntıları ve eşsiz yapısı ile mutlaka görülmesi gereken yerler arasında bulunuyor. Nefes kesen Aperlai Antik Kenti içerisinde ise enfes görüntüler veren Sıçak Yarımadası bulunuyor. Görülmeye değer, yabancı turistlerin gözdesi hâline gelen Saklı Kent Kanyonu, Antalya Kalkan’a 40 km uzaklıktadır. 75 km uzaklıkta olan Myra Antik Kenti ise ziyaretçilerin uğramadan geçmedikleri yerler arasındadır.

Kalkan’ın muhteşem ötesi plajlarına değinecek olursak; Kalkan Halk Plajı, Patara plajı, Kalamar Plajı, Kaputaş Plajı, Gerenlik Plajı, Akçagerme Plajı, Küçük Çakıl Plajı turkuaz renkli tertemiz sularına kendinizi bırakmak isteyeceğiniz özel yerlerdir.

Kalkan’a gelmişken patlıcan reçeli, şiş köfte, tahinli piyaz, tahinli kabak tatlısı, yanık dondurma, hibeş, tava dondurma gibi lezzetlerin tatlarına bakmadan gitmemelisiniz.

Yerli ve yabancı turistler, uğramak isteyecekleri birçok eğlenceli mekân ile hız kesmeden keyifli anlar yaşayabilirler.

Antalya Kalkan Araç Kiralama Seçenekleri

Bizim için memnuniyetiniz her şeyden önemlidir. RentiCar Antalya Kalkan araç kiralama ile ihtiyaçlarınıza yönelik aracı kiralamanız için kaliteli hizmeti vermekteyiz. Yapmanız gereken web sitemiz aracılığı ile size uygun olan seçenekleri belirleyerek aracınızı kiralamak ve aracınızı teslim almaktır.

Antalya Kalkan Araç Kiralama Fiyatı

RentiCar Antalya Kalkan araç kiralama fiyatları Türkiye’nin her yerinde koşullara bağlı olarak farklılık gösterebilir. Bizler her zaman bu konuda sizlerin memnuniyetini düşünmekte ve uygun fiyatlarda kaliteli araç kiralama hizmetini sizlere sunmaktayız.

Antalya Otogar Araç Kiralama

Alışveriş Merkezi Araç Kiralama

Antalya Araç Kiralama Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Antalya Kalkan araç kiralama nasıl yapılır?

Antalya Kalkan ile ilgili sayfamız üzerinden sizin için uygun olan tarih dilimini ve özellikleri seçerek Antalya Kalkan araç kiralama işlemlerinizi kolaylıkla yapıp yolculuğunuzun keyfini çıkarabilirsiniz.

Antalya Kalkan araç kiralama fiyatı nedir?

Antalya Kalkan araç kiralama fiyatları seçtiğiniz aracın modeli, yakıt tipi, yaşı gibi pek çok etkene bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Sayfamız üzerinden dilediğiniz filtreleri seçip, size uygun olan araçların sıralandığı listeye erişebilirsiniz.