Ana Sayfa
Lokasyonlar

Antalya Konyaaltı Araç Kiralama

Antalya, Akdeniz’in batısında Batı Toroslar ile Antalya Körfezi arasında yer alan Türkiye’nin 5. büyük şehridir. En kalabalık şehirlerden biri olmasından Antalya’da araç kiralama ihtiyaçları da artmaktadır. Antalya’nın batı ucunda yer alan Konyaaltı hem yaz hem kış turistlere ev sahipliği yaptığı için Antalya Konyaaltı araç kiralama hizmeti de ihtiyacınız olduğu her an hizmet vermeye hazırdır.

Antalya Konyaaltı Gezilecek Yerler

Her mevsimi ayrı büyüleyen ve güzel olan Antalya’yı yılın her dönemi gezmek keyif vermektedir. Konyaaltı, plajlarıyla özellikle tercih edilen yerlerden biridir. Burada Konyaaltı Plajı, Çaltıcak Plajları, Sarısu Kadınlar Plajı, Sarısu Halk Plajı, Çakıl Beach, Falezler, Mermerli Beach, Topçam Plajı huzur veren ve keyifli plajlardandır.

Antalya Konyaaltı’nda sanatın, doğal güzelliklerin ve tarihin öne çıktığı önemli yapılar bulunmaktadır. Antalya Müzesi, Roma Hamamı, Hadrian Kapısı, MiniCity, Geyikbayırı Mağarası, Feslikan Yaylası, Atatürk Kültür Parkı bu yerlerdendir. Antalya Akvaryum ise son zamanlarda sıkça ziyaretçi alan eğlence merkezlerinden biri hâline gelmiştir.

Akdeniz Bulvarında denize sıfır bir alana sahip Konyaaltı Kent Meydanı ise buranın odak noktasıdır. Konserler, etkinlikler, deniz manzarası eşliğinde lezzetli yemekler yiyebileceğiniz bu meydana kiraladığınız aracınız ile rahat bir şekilde gelebilir, keyifli saatler geçirebilirsiniz. Açık alanda vakit geçirmek, sahil boyu yürümek, bisiklete binmek, evcil hayvanlarınızı gezdirmek için tercih edeceğiniz en güzel yer ise Sahil Antalya Yaşam Parkı’dır.

Türkiye açısından önemi büyük olan Likya Yolu’ndan bahsetmeden olmaz. Fethiye’den başlayan ve Antalya’ya kadar devam eden Likya Yolu ise tarih açısından en önemli antik değerlerdedir. 535 kilometre uzunluğundaki dünyanın en uzun yürüyüş yolu olan Likya Yolu’nda yürüyüş yapmanın keyfini mutlaka yaşamalısınız.

Antalya Konyaaltı Araç Kiralama Seçenekleri

RentiCar ile Antalya Konyaaltı araç kiralama seçeneklerinin en iyisine en kolay şekilde ulaşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken araç kiralama seçeneklerimiz aracılığı ile bütçenize uygun rahat ve konforlu aracı seçmek ve seyahatinizin keyfini çıkarmak olacaktır.

Antalya Konyaaltı Araç Kiralama Fiyatları

Antalya Konyaaltı’nda size uygun fiyatlarda araç kiralama seçenekleri bulunmaktadır. Bunun için istediğiniz aracı ve seyahat tarihini girerek seçim yapmanız yeterli.

Konya Araç Kiralama Hakkında Sıkça Sorulan Sorular