Ana Sayfa
Lokasyonlar

Antalya Belek Araç Kiralama

Antalya’nın Serik ilçesine bağlı bir mahalle olan Belek, en çok tercih edilen turizm merkezlerinden biridir. Antalya’ya 40 km uzaklıkta yer almaktadır. Tarihî ve turistik açıdan büyük önem taşıyan antik kentler ve tarihî eserlerin olduğu ilçelere oldukça yakın olan Belek, her yıl epey yüksek sayıda yerli ve yabancı turiste kapılarını açar. Antalya Belek araç kiralama hizmeti alarak tüm şehri zamandan tasarruf ederek görme şansını yakalayabilirsiniz. RentiCar her daim müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik aracı temin etmektedir. RentiCar ile güvenli yolculuğun tadını çıkarın.

Antalya Belek Hakkında Bilgi

Belek gidenlerin aklında yer eden, henüz gitmemiş olanların da aklından çıkmayıp merak duygusu uyandıran bir beldedir. Tarihî ve turistik açıdan büyük önem taşıyan antik kentler ve tarihî eserlerin oldukça fazla olduğu lokasyonlara yakın oluşu ile öne çıkan Belek, bunlara ek olarak da upuzun kumsalı, masmavi denizi ve sıcak kumları sayesinde her yıl birçok yerli ve yabancı turisti ağırlar. Burası Türkiye’nin en önemli turizm merkezlerinden birisi olmakla birlikte aynı zamanda golf turizmi merkezi olma özelliğini de taşır.

Belek’te gezilecek yerleri sizler için sıraladık.

Dinler Bahçesi (Hoşgörü Bahçesi)

Dinler Bahçesi, yapımı 2004 yılında tamamlanan, üç semavi dinin bir yapı altında buluşturulduğu, eşsiz bir bahçedir. Dinler Bahçesi, Kudüs’ten sonra Hristiyanlık, Yahudilik ve İslamiyet’ten oluşan üç semavi dinin bir araya geldiği sayılı yerlerden biri olarak; bir kilise, bir sinagog ve bir camiden oluşmaktadır. Hoşgörü yaklaşımı ile kurulmuştur. Ziyaretçi akınına uğramaktadır.

Belek Saat Kulesi

Saat Kulesi, beldenin merkezinde yer alır ve tarihî yapılardan biridir. Belek Saat Kulesi’nin yapıldığı tarihle ilgili kesin bir bilgi bulunmamaktadır.

Belek Golf Sahaları

Belek, dünyanın dört bir yanından sadece golf oynamak için gelen milyonlarca turistin akınına uğruyor. Türkiye’nin en iyi golf sahalarına ev sahipliği yapıyor ayrıca her yıl dünyaca ünlü golfçüler de burayı ziyaret ediyor.

Belek saydıklarımız dışında gezilecek epey yere sahiptir. Sizler de mutlaka buraları ziyaret edin.

RentiCar ile Antalya Belek Araç Kiralama Seçenekleri

Son dönemlerin en popüler tatil beldelerinden biri olan Belek’te ve yakın çevresinde görülmeye değer yerlere en konforlu biçimde ulaşmanın yolu araç kiralamaktır. Siz de hemen tatilinizi planlayın, renticar.com ’a girerek araç kiralama kampanyalarından yararlanın.

RentiCar ile Antalya Belek Araç Kiralama Fiyatları Ne Kadar?

Turistik geziler için en konforlu seçenek her zaman araç kiralamadır ve RentiCar bu noktada sizlere en konforlu ve en uygun araç kiralama seçeneklerini sunmaktadır. Web sitemize giriş yaparak bütçenize en uygun ve en konforlu aracı kendiniz belirleyebilirsiniz. Kalite ve uygun fiyat her zaman RentiCar’da.

Antalya Araç Kiralama Hakkında Sıkça Sorulan Sorular