0850 308 0 308
İletişim Merkezi
Konya Araç Kiralama

Konya Araç Kiralama

Konya Araç Kiralama & Konya Rent a Car

Ülkemizin İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan Konya, son derece köklü tarihiyle yüzyıllar boyunca pek çok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Türkiye'nin en eski yerleşim yerlerinden olması dolayısıyla Konya il sınırları içerisinde Türkiye'nin en önemli kültür miraslarından biri olan Çatalhöyük de yer alır. Konya, büyüleyici tarihiyle ülkemizin fazla ziyaretçi alan illeri arasındadır. Yerli ve yabancı ziyaretçi sayısının fazla olması sebebiyle de Konya araç kiralama sektöründe oldukça gelişmiş illerimiz arasındadır. Konya araç kiralama hizmeti alarak Konya ve çevresinde dilediğiniz mekâna sorun yaşamadan gidebilirsiniz. Konya birçok konaklama seçeneğini sizlere sunar. Lüks otellerin yanı sıra uygun hoteller ve konuk evleri de mevcuttur. Kiralama hizmetiyle konaklayacağınız yerden gideceğiniz yere kadar her zaman rahat seyahat edip özgür olursunuz.

Konya araç kiralama hizmeti alırken dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. Konya araç kiralama hizmeti alırken kiralayacağınız aracın konforuna ve sürüş hissiyatına dikkat etmek gerekir. Konya hem tarihî hem de ekonomisinden dolayı fazla ziyaretçi aldığı için kentte araç kiralama yoğunluğu da fazladır. Konya araç kiralama hizmeti almak ve araç sıkıntısı yaşamamak için firmamızın web sitesini ve dijital uygulamasını ziyaret ederek bütçenize uygun ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek dilediğiniz araca önceden rezervasyon yaptırarak seyahatinizi daha konforlu hale getirebilirsiniz. 

Konya oto kiralama hizmeti almadan önce ihtiyaçlarınızı belirleyerek hareket etmeniz olmazsa olmaz bir durumdur. Uzman ekiplerimizi arayarak ihtiyaçlarınızı belirttiğiniz takdirde size en uygun aracı tahsis etmemiz konusunda kolaylık sağlamış olursunuz. Böylelikle de sorunsuz bir şekilde Konya araç kiralama hizmetini almanızı sağlarız. Firma olarak Konya rent a car konusunda size en konforlu, hızlı ve ekonomik hizmeti sunmayı amaçlamaktayız. Konya araç kiralama hizmeti verirken müşterilerimiz için bu durumu her zaman daha avantajlı hâle getirmeyi de amaçlarız. Firmamızla araba kiralama Konya ilinde de artık çok daha ekonomik, hızlı ve güvenilir hâle gelir. Konya rent a car hizmeti ile iş veya tatil seyahatinizde daha özgür ve esnek olursunuz. Ayrıca Konya araç kiralama süreciniz boyunca arabanın hiçbir bakım ücretiyle de uğraşmanıza gerek kalmaz. Firmamızdan Konya oto kiralama alanına yönelik bütün hizmetleri bütçenize uygun seçeneklerle ve güvenle alırsınız.

RentiCar ile Güvenilir Konya Araç Kiralama 

RentiCar olarak Türkiye'nin en çok tercih edilen rent a car firması olarak yüksek müşteri memnuniyetiyle yolumuza devam ediyoruz. Sahip olduğumuz geniş araç yelpazesi ile Konya araba kiralama hizmetini her zaman müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda ve müşterilerimizi mağdur etmemeye çalışarak veririz. Firma olarak ister iş seyahatleriniz isterseniz de tatil seyahatleriniz fark etmeksizin her ihtiyacınıza uygun Konya oto kiralama hizmetini sunarız. Firmamızı tercih ederek istediğiniz sedan veya SUV modellerini seçerek Konya kiralık araba hizmeti rahatlıkla alabilirsiniz. 

RentiCar olarak Konya araba kiralama hizmetinde ihtiyacınız olan araçları kiralamanızı sağlarız. Ayrıca alacağınız Konya araba kiralama işlemlerinde fiyatlar önceden belirlendiği gibidir. Asla Konya rent a car hizmetimizde sürpriz ödemelerle karşılaşmazsınız. RentiCar ailesi olarak Konya oto kiralama işlemlerinizde karşılaşabileceğiniz sorunlara veya Konya kiralık araba hizmeti aldığınız süre sırasında aklınıza takılan bütün konulara çözüm odaklı İletişim Merkezi’mizle iletişime geçerek cevap bulmanızı da sağlarız. RentiCar olarak her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet veririz. Konya rent a car hizmeti verirken müşterilerimizin ihtiyacına yönelik araçları onlara tahsis ederek verilebilecek en iyi Konya rent a car hizmetini sunma hedefindeyiz. 

Konya'da Gezilecek ve Görülecek Yerler

Konya, tarih öncesi çağlarda başlayan yerleşimleriyle ülkemizin en eski şehirlerinden birisidir. Konya, kültürel zenginliğiyle de önemli bir odak noktasıdır. İnanç ve kültür turlarının vazgeçilmez adresi olan Konya, tüm arkeologların ilgi odağı olan Çatalhöyük’e de ev sahipliği yapar. Geçmişten günümüze çok fazla mimari yapıyı görmek mümkündür. Özellikle de 13. yüzyıl Selçuklu döneminin etkileyici mimarisiyle inşa edilmiş şaheserleri mutlaka ziyaret etmelisiniz.

Bozkırın büyüleyici güzelliklerini içerisinde barındıran, yıllarca Anadolu'ya başkentlik yapmış olan bu şehir, tarihî yapısıyla gezilecek görülecek yerlerin başında yer alır. Topkapı Sarayı Müzesi’nden sonra ülkemizde en fazla ziyaret edilen müze Konya’dadır. Mevlana Müzesi, her sene yüz binlerce insanı ağırlar. İnsanların dua etmek için gittiği Mevlana Türbesi ve Şems-i Tebrizi Türbesi, gezilecek yerler listesinde ilk sırada yer almalıdır. Konya ülkemizin tek tuz gölü olan Tuz Gölü’nün sevimli pembe flamingolarını da ağırlar. Ayrıca Leylekler Vadisi, Beyşehir Gölü, Akşehir Gölü ve Meke Gölü gibi doğal güzellikleri de keşfedebileceğiniz bir şehirdir. Anadolu’nun en güzel ve özel camilerinden olan Alaaddin Camii ve Sultan Selim Camii gibi onlarca hazineyi de size sunar. Kiralık araba Konya hizmetleriyle bu güzel tarihî yerleri doyasıya gezebilirsiniz.

Mevlana Türbesi

Anadolu Selçuklu dönemini yansıtan eşsiz mimarisi ve zengin koleksiyonlarıyla her zaman yerli ve yabancı ziyaretçilerin ilgi odağıdır. Müzenin koleksiyonlarında hem Mevlana hem de Mevlevilik hakkında binlerce eser bulunur. Ayrıca Anadolu Selçuklu’dan Karamanoğulları’na ve Osmanlı dönemine ait 2500’den fazla el yazması eser müzede bulunur. Geniş eserler arasında kandiller ve antika müzik aletleri gibi yüzlerce de eşsiz obje sergilenir. 1274 yılında Mevlana’nın oğlu Sultan Veled tarafından inşa ettirilen bu türbe, her yıl binlerce yerli yabancı ziyaretçiye ”Gel, gel, ne olursan ol yine gel” sözleriyle ziyaretçilerine kucak açar. Siz de kiralık araba Konya hizmetiyle Mevlana Türbesi ve daha fazlasını ziyaret edebilirsiniz.

Çatalhöyük

Çatalhöyük, şehre 45 kilometre uzaklıktadır. Konya’nın Çumra ilçesi sınırlarında yer alan Çatalhöyük, Orta Anadolu'nun en önemli tarihî hazinelerinden birisidir. 2012 senesinde UNESCO Dünya Mirası Listesine dâhil edilen bu yer 1958 yılında keşfedilmiştir. Dokuz bin yıl önce inşa edildiği düşünülen bu tarihî mekân, Cilalı Taş Devri ve Bakır Çağı süresince yerleşim yeri olarak kullanılmıştır. Birçok paha biçilmez ve unutulmaz eserin bulunduğu Çatalhöyük Neolitik Kenti’ni gezerken binlerce yıllık çanaklardan çömleklere ve günlük hayatta kullanılan tarihî eşyaları inceleyebilirsiniz. Konya kiralık araç hizmetleri ile bu güzel şehir ve çevresinde unutulmaz zamanlar geçirebilirsiniz.

Konya'da Oto Kiralama Nasıl Yapılır?

Konya araç kiralama hizmetine özellikle havalimanı veya otobüs terminali gibi insanların yoğun olduğu bölgelerde ihtiyaç duyulur. Araç kiralama Konya ilinde fazla talep gördüğü için önceden rezervasyon yaptırmak önerilir. Bu şekilde ihtiyaç duyulan araç cinsine hem de uygun fiyatlarla sorunsuz bir şekilde ulaşılır. Araç kiralama Konya konusunda sorun yaşamamak için kaliteli firmalarla çalışmak da gereklidir. Firmamız uzmanlarını arayarak ya da online platformlarımızdan sorunsuz şekilde Konya kiralık araç hizmetini alabilirsiniz. Kaliteli ve güvenilir hizmet için tek yapmanız gereken firmamızın sayfalarında istediğiniz aracı aramak olacaktır. RentiCar ailesi olarak Konya ve çevresinde olduğu kadar Konya Havalimanı araç kiralama hizmeti de vermekteyiz.

RentiCar ile Konya Araç Kiralama Neden Avantajlıdır?

Sektörde sunduğumuz hizmetlerimiz sayesinde her zaman sizlerin memnuniyetini ön planda tuttuk. Kiralama ihtiyaçlarınızın en iyi şekilde karşılanması ve sorun yaşamamanız için çalıştık. Yoğun olan şehirlerde dahi sorunsuz ve güvenilir hizmet ağımızla farkımızı gösteriyoruz. Araba kiralama Konya ili için bizi her zaman arayabilir, uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz. Kiralama hizmetini de çok kolay şekilde alırsınız. Konya araç kiralama ihtiyacınız için web sitemizle de yanınızda oluruz. RentiCar olarak Konya araç kiralama fiyatları seçeneklerinde de size en uygununu sunmak için çalışırız. RentiCar olarak araç kiralama sektöründe hizmetlerini kusursuz şekilde sunan bir firmayız. Bizden Konya araç kiralama hizmeti alırken alanında tecrübeli firma farkını her zaman yaşarsınız. Araç kiralama Konya hizmetini en iyi ve en uygun fiyatlarla alır, seyahatinizde tasarruf dahi edebilirsiniz.

Konya Araç Kiralama Yaparken Dikkat Etmeniz Gerekenler?

Seyahat öncesi planlama yapmak, keyifli ve sorunsuz bir seyahat için olmazsa olmaz bir durumdur. Ulaşım aracından gezilecek yerlere, yapılacak işlerden konaklanacak yere kadar her hususa dikkat etmek gerekir. Seyahatlere her zaman şahsi araçla gidilemeyebilir. Eğer yoğun bir plan varsa araç kiralamak en iyi alternatiftir. Mesela, Konya gibi büyük bir şehirde iş planlarınıza veya seyahat sürelerine uymak için araç kiralama Konya seçenekleri tercih edilebilir. Taksi veya diğer masraflardan kurtaracak araç kiralama seçeneği seyahatinizin her adımında esnek ve özgür olmanızı da sağlar.

Araç kiralamada aracı kimlerin kullanacağı, nereye gidileceği, kaç kişi olacağı çok önemlidir. Sonrasında nereden teslim alınacağı ve nereye teslim edileceğine dikkat etmek gerekir. Önceden yapılmış rezervasyon hem istediğiniz aracı kiralamanızı hem de uygun fiyatlarla hizmet almanızı sağlar. Araç kiralama sözleşmesi iki tarafı da koruyan bir unsurdur. Sözleşme maddeleri mutlaka kapsamlı biçimde okunmalıdır. Araçları teslim alırken mutlaka yakıt deposu kontrolünün sağlanması gerekir. Depo, hangi kısımdaysa teslim ederken de o kısımda olması gerekir. Aksi takdirde firmaların sizden benzin parası isteme hakları vardır. Kiralamış olduğunuz araçla yola çıkmadan önce mutlaka detaylı bir şekilde inceleme yapmak gerekir. Araçta hasar varsa bunun da mutlaka firmaya bildirilmesi gerekir. Aracın kullanılacağı yer ve kişi sayısı da aracın büyüklüğünü ve segmentini belirler. Mesela, zorlu yollarda SUV tarzı araçlar daha uygun olacaktır ya da araçta çok kişi olacaksa büyük kapasiteli araçların tercih edilmesi gerekir.

Konya Araç Kiralama Fiyatları

Kaliteli ve güvenilir kiralık araba hizmeti almak istiyorsanız firmamızdan her zaman destek alabilirsiniz. Konya kiralık araba fiyatları aracın modeli, yaşı ve yakıt tipi gibi birçok etkene bağlı olarak değişebilir. İhtiyacınızı tam olarak belirleyerek araç seçmek gerekir. Kullanacağınız sürede, kiralayacağınız araç marka modeli gibi detaylar fiyat aralıkları üzerinde rol sahibi olur. Araç konusunda doğru kararı veremediğiniz durumda bizden her zaman destek alabilir, en doğru araca ve uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Araç kiralama fiyatlarında her zaman bütçe dostu fırsatları bizimle yakalarsınız. Sitemizi de takip ederek kampanyalarımızdan ve indirimlerimizden ilk siz haberdar olabilirsiniz.

Konya Havalimanı Araç Kiralama

Alışveriş Merkezi Araç Kiralama

Şehir Merkezi Araç Kiralama

Konya Araç Kiralama Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Uygun Fiyata Konya Araç Kiralama Nasıl Yapabilirim?

Bütçenize uygun Konya araç kiralama hizmeti almak için iletişim merkezimizden destek alabilirsiniz. İhtiyacınıza göre İletişim Merkezi’mizi arayabilirsiniz. Uygun araç kiralama fiyatları için online platformlarımızdan da destek alabilirsiniz.

Konya Araç Kiralama Yaparken Neden RentiCar'ı Tercih Etmelisiniz?

Konya kiralık araba hizmetini kolay ve avantajlı bir şekilde almanızı sağlıyoruz. Kaliteli hizmet ağımız, araç seçeneklerimiz ve alanında uzman ekiplerimiz ile sorunsuz bir kiralama hizmetini her zaman bizden alabilirsiniz. Seyahatlerinizde huzurlu, konforlu ve keyifli bir ulaşım için geniş araç seçeneklerimizi değerlendirebilirsiniz. Alanında uzman ekiplerimizle her zaman yanınızda yer alarak olası soru ve sorunlarınızı da yanıtlıyoruz.