Ana Sayfa
Lokasyonlar

Eskişehir Araç Kiralama & Eskişehir Rent a Car

Eskişehir, eski tarihlerin miraslarına ev sahipliği yapan, doğal güzellikleri ve meşhur yemekleriyle herkesin mutlaka ayağının değdiği bir şehrimizdir. Geçmişin izlerinin hâlâ üzerinde olduğu, ama modernliğiyle de yaşanılması en ideal şehirlerden biridir.

Birbirinden özel mesire yerlerine, müzelere ve doğanın tarihle iç içe geçtiği yerlere gezi yapmak isteyen birçok insan için en hızlı ve konforlu ulaşım yolu ise Eskişehir araç kiralama olarak karşımıza çıkmaktadır. Gezilmesi ve görülmesi gereken bu güzel lokasyonları, aralarındaki mesafede vakit kaybetmeden gezebilmek için çoğu insanın tercihi Eskişehir rent a car firmalarından yararlanmak oluyor.

Eskişehir Araç Kiralama Yaparken Neden RentiCar’ı Tercih Etmelisiniz?

Araç kiralama Eskişehir’de de çokça tercih edilen bir ulaşım şeklidir. Osmangazi Üniversitesi ve Anadolu Üniversitesini de bünyesinde bulunduran bu şehrimiz, aynı zamanda bir öğrenci kenti olarak da göz önündedir. Öğrenciler ve onları ziyarete gelen aileleri nüfus yoğunluğunu arttırmaktadır. Hem öğrenciler ve aileleri hem de şehri ziyarete gelen misafirler Eskişehir araç kiralama firmalarına olan talebi arttırmaktadır.

Bu talep karşısında ise Eskişehir rent a car firmalarının sayısı da çoğalmaktadır. Bu çeşit çokluğu ise araç kiralamak isteyen müşterilerin iyi bir hizmet alabilmek için en doğru rent a car firmasını bulmakta zorluk çekmesine neden olabilmektedir. Eskişehir araba kiralama yaparken kaliteli bir hizmet alabilmek herkesin en doğal hakkıdır. RentiCar ise müşteri odaklı hizmetleri ile araç kiralamak isteyen herkese kaliteli ve güvenilir bir deneyim sağlamak için çalışmaktadır.

Eskişehir’deki seyahatiniz boyunca RentiCar’ın ayrıcalıklı hizmetleriyle çok daha konforlu ve hızlı bir ulaşıma kavuşabilirsiniz. Bünyesinde bulundurduğu binlerce çeşit araç markası ve modeli ile kalabalık aile tatillerine de iş gezisi amaçlı seyahatlere de alternatif bulundurmaktadır. Bu sayede herkes kendine en uygun aracı zorlanmadan bulabilmektedir.

Eskişehir araç kiralama yaparken RentiCar’ı tercih edenler hem kendilerine hem de bütçelerine dost olacak bir kiralık araca sahip olabilirler. Eskişehir kiralık araba işleminiz hakkında aklınıza takılabilecek her türlü soruyu ve talebi RentiCar’ın çözüm odaklı İletişim Merkezi’ne iletebilirsiniz.

Araç kiralama giderek genişleyen bir sektördür ve ülkemizde de rahat bir ulaşım yolu olarak tercih edilmektedir. Fakat bu talep Eskişehir rent a car firmalarında da yoğun kalabalıklara ve uzun kuyruklara neden olabilmektedir. Teknolojinin sunduğu kolaylıkları kaliteli bir hizmete çeviren RentiCar’da araç kiralama yapmak çok kolay olacaktır. Eskişehir araç kiralama yaparken dünyanın neresinde olursanız olun, dijital bir şekilde RentiCar’ın web sitesinden rezervasyonunuzu oluşturabilirsiniz. Eğer dilerseniz rezervasyon işlemlerinizi İletişim Merkezi’ni arayarak da halledebilirsiniz. Böylece uzun kuyruklar arasında vakit kaybetmeden, Eskişehir’deki seyahatinize ara vermeden devam edebilirsiniz. RentiCar’ın geniş iş ortağı yelpazesi sayesinde araba kiralama Eskişehir ilimizde de kolaylıkla yapılabilmektedir.

Eskişehir araç kiralama yaparken bütçeniz için öncelikle araç araştırması yapmanız gerekebilir. RentiCar binlerce araç modeli arasında oluşabilecek kafa karışıklığını önlemek amaçlı, web sitesindeki filtreleme seçeneği ile araç araştırmanızı çok daha kolay bir hâle getirmektedir. Tercih etmek istediğiniz aracın segmenti, modeli ve markası, yakıt türü ve vites tipi gibi daha birçok özelliği filtreleyerek size en uygun aracı hızlıca bulabilirsiniz. Üstelik RentiCar’ın sunduğu 12 aya varan taksit imkanları, kampanyaları ve promosyon kodları sayesinde Eskişehir oto kiralama yapmak isteyen herkes için çok daha uygun fiyatlı bir hâle gelmektedir.

Taksitlendirme ile ödeme yapmak bir anda yüklü miktarda para çıkışına neden olmayacağı için bütçenizi büyük bir sarsıntıya uğratmayacaktır. Bazı firmaların karşınıza sonradan çıkarabileceği sürpriz ücretlendirmeler ise araç kiralama deneyiminizi kötü etkileyebilir. Bu yüzden RentiCar’ın şeffaf hizmet politikası size çok iyi gelebilir. RentiCar’da ödeyeceğiniz ücret baştan bellidir, aracınızı teslim almaya gittiğinizde farklı ücretler ile uğraşmadan ve mağdur olmadan Eskişehir seyahatinizi başlatabilirsiniz. Siz de Eskişehir oto kiralama yaparken RentiCar’ın hizmetlerinden yararlanın, ayrıcalıklı bir deneyim yaşama fırsatını yakalayın.

Eskişehir Araç Kiralama Avantajları Nelerdir?

Eskişehir araç kiralama yapmak, şehre gelen birçok konuk için hızlı bir çözüm olarak görülmektedir. Güzergâhlarına hâkim olmadığınız ve nüfusu gün geçtikçe artan bu şehirde, kaybolmak kimsenin hayalinde yoktur. Eskişehir’de ulaşım belediye otobüsleri ile sağlanabilse de şehre gelen konuklar hem kalabalık olan hem de zaman kaybı yaşatacak bu ulaşım yolu yerine, Eskişehir araba kiralama yapmak isteyebilirler. İster iş amaçlı olsun ister tatil, araç kiralama yaparak zamanlarını özgürce yönetebilirler ve olası plan değişikliklerinde mağdur olmadan kiralık araçlarıyla seyahatlerine devam  edebilirler.

Mutlaka görülmesi gereken popüler seyahat noktalarını veya şehrin her bir noktasını rahatça keşfetmek isteyenler için Eskişehir oto kiralama seçenekleri en hızlı çözümlerden biridir. Şehre varmadan önce RentiCar’ın web sitesi veya İletişim Merkezi’nden kolaylıkla kiralık araç teklifi alabilir veya rezervasyonunuzu oluşturabilirsiniz. RentiCar, Eskişehir araç kiralama yapmayı zahmetsiz bir hâle getirirken kaliteli hizmetleriyle de bütün seyahatiniz boyunca ayrıcalıklı hissetmenizi sağlamaktadır.

Eskişehir’de Gezilecek ve Görülecek Yerler

Eskişehir birçok popüler seyahat noktasına sahiptir. Bu doğal güzellikteki yerleri ve müzeleriyle ise gelen herkesi büyülemeye devam etmektedir.

Porsuk Çayı

Eskişehir İç Anadolu Bölgesi’nde olmasına rağmen Porsuk Çayı ile adeta bir sahil kasabası havası yaratmaktadır. Ortadan geçen Porsuk Çayı’nın her iki yakasında da kurulmuş olan kafeler ile, keyifli anlar geçirirken manzaranın tadını çıkarma olanağı bulabilirsiniz. Burayı ziyarete gelenler ise gondol ve bot turu yapmadan geri dönmemelidir.

Odunpazarı Evleri

Osmanlı döneminin ruhunu günümüze taşıyan bu bölge UNESCO Dünya Miras Geçici Listesi’nde de yerini almıştır. Bu rengârenk sokaklar arasında tarihin tekrar canlandığını görebilirsiniz.

Kurşunlu Camii ve Külliyesi

Odunpazarı Evleri'nin yanında yer almaktadır ve Osmanlı dönemini çağrıştıran bir başka yapıdır. 16. yüzyıl Osmanlı dönemi eserlerinden olan bu külliye ismini ise kubbesinin kurşun ile kaplı olmasından almaktadır. Eskişehir’in önemli dinî yapılarından biri olarak da tarihiyle ziyaretçileri kendine çekmektedir.

Sazova Parkı

Sazova Parkı Disneyland’in ülkemizdeki hâli gibi görülmektedir. Masal Şatosu, Korsan Gemisi, Sualtı Dünyası, Sabancı Uzay Evi, Hayvanat Bahçesi ve yapay gölet gibi yapıları sayesinde hem büyük hem küçük herkesin keyifle vakit geçirebileceği bir aktiviteye sahiptir. Özellikle Eskişehir’i gezmeye gelen çocuklu aileler için vazgeçilmez bir seyahat noktasıdır.

Atlıhan El Sanatları Çarşısı

Başka bir şehri gezerken olmazsa olmazı ise sevdiklerinize o yerden küçük hediyelik eşyalar almaktır. En başta lületaşından yapılmış yöresel eşyalar olmak üzere hem kendinize hem de sevdiklerinize Eskişehir’i anımsatacak bir hediyelik eşya alabilirsiniz.

Eskişehir oto kiralama yapanlar bu bölgelerin birbirine olan mesafelerini dert etmeden birbirinden özel seyahat noktalarını gezebilmektedir. Böylece ister Porsuk Çayı’nın muazzam manzarasını, isterse Sazova Parkı’nda çocuğunuzla birlikte eğlenceli anları doya doya yaşayabilirsiniz. Araç kiralama yapmak Eskişehir’de eşsiz anılarınızı biriktirmede size hızlı çözümler sunan bir dost olacaktır.

Eskişehir Araba Kiralama Nasıl Yapılır?

Araba kiralama Eskişehir ilimizde yapılırken de öncelikle bir araba araştırması gerektirebilmektedir. Önceden bir araştırma yapmak hem nasıl bir araç kiralamak istediğinizi anlayabilmek için hem de nasıl bir bütçe oluşturmanız gerektiğinizi öğrenebilmeniz için önemli bir adım olabilir.

Araç araştırmanızı daha hızlı bir hâle getirebilmek için RentiCar’ın web sitesinde bulunan filtreleme seçeneğini kullanabilirsiniz. Tercih etmek istediğiniz her türlü araç özelliğini; yakıt türü, vites tipi, aracın segmenti, modeli ve markası, filtreleyerek size en uygun aracı ortaya çıkarabilirsiniz.

İhtiyacınıza uygun aracınızı bulduktan sonra ise RentiCar’ın web sitesinden veya İletişim Merkezi’nden kolaylıkla rezervasyonunuzu oluşturabilirsiniz. Rezervasyonunuzun ardından tarafınıza Rezervasyon Bilgi Formu iletilecektir, bu form aracınızı teslim alma aşamasında mutlaka yanınızda bulundurmanız gereken bir belgedir. Talep edilen araç  seçildikten sonra ise sürücünün adı soyadı, telefon ve e-posta gibi bilgileri alınır ve ödeme adımına geçilir.

Hesaplanan araç kiralama ücretine onay verildikten sonra ise kredi kartı veya banka kartı üzerinden tahsilat gerçekleştirilir. Eskişehir araç kiralama yaparken son aşama ise aracınızı teslim almaktır. Bu aşamada sürücünün yanında mutlaka kimliği, sürücü belgesi ve tarafına iletilen Rezervasyon Belgesi bulunmalıdır. Aracın depozito tutarı ise aracı teslim alma aşamasında ödenmektedir, bu yüzden sürücüye ait kredi kartının da mutlaka sürücünün yanında olması gerekmektedir.

Eskişehir kiralık araba işleminiz tamamlandıktan sonra ise, seyahatinize hızla devam edip keyifli anılar biriktirmeye başlayabilirsiniz. Eskişehir oto kiralama yaparken kısa vadeli veya uzun vadeli kiralamalar yapabilirsiniz. Size en uygun olacak kiralama sürenizin sonuna geldiğinizde ise kiralık aracınızı, teslim etmek için belirlediğiniz yere bırakırken, yanınızda ruhsat, anahtar, teslim formu gibi araç tesliminde alınan tüm evrak ve eşyalar bulunmalıdır. Araç başında ilgili firma yetkilisi ile gerekli kontroller sağlandıktan sonra Araç İade Formu mutlaka doldurulmalıdır.

Eskişehir Araç Kiralama Fiyatları

Eskişehir araç kiralama fiyatları tercih etmek istediğiniz aracın segmenti, modeli, markası, yakıt türü, vites tipi, depozito tutarı veya kiralama süresi gibi özelliklere göre değişiklik göstermektedir. Bu yüzden bütçenize en uygun aracı bulabilmek için öncelikle bir araç araştırması yapmanız gerekebilir.

Hem ihtiyacınıza göre hem de bütçenizi sarsmayacak en uygun aracı RentiCar’ın bünyesindeki binlerce araç modelinin arasında bulabilirsiniz. Kiralama işlemleriniz hakkında aklınıza takılabilecek sorulara yanıt almak ve fiyat bilgisi için ise RentiCar’ın İletişim Merkezi’ni arayabilirsiniz.

Eskişehir araç kiralama fiyatları üzerinde etkisi olan bir başka husus ise kiralamak istediğiniz aracın tedarik durumu veya stokta az olmasıdır. Bunlara ek olarak, kiralama zamanınızın hafta sonu veya resmi tatil günleri gibi zamanlara denk gelmesi de fiyatlarda değişikliğe neden olabilmektedir.

Eskişehir rent a car yaparken araç kiralama hizmetinize ek olarak , çocuk koltuğu,navigasyon gibi ek hizmetler isterseniz, bu hususlar da fiyatlandırmanıza yansıyacaktır. Bütün bu olasılıkları göz önünde bulundurarak, size en uygun araç kiralama işlemini yapabilirsiniz.

Önceden yaptığınız araştırmaya uygun olarak oluşturduğunuz bütçeyle, araç kiralama işleminizi daha kolay bir hâle getirebilirsiniz. Ayrıca, RentiCar’ın sunduğu 12 aya varan taksit imkânları ve kampanyaları ile araba kiralama Eskişehir ilimizde de bütçe sarsmayan bir hâle gelmektedir. 

Eskişehir Havalimanı Araç Kiralama

Şehir Merkezi Araç Kiralama

Eskişehir Araç Kiralama Hakkında Sıkça Sorulan Sorular