0850 308 0 308
İletişim Merkezi
Manavgat Araç Kiralama

Manavgat Araç Kiralama

Antalya Manavgat Araç Kiralama

Tamamı Akdeniz bölgesinin batısında yer alır ve Antalya Körfezi'yle Batı Torosların arasında konumlanmıştır. Türkiye'de "turizmin başkenti" olarak görülen şehir yalnızca yerli değil, yabancı turistlerin de akınına uğrar. Özellikle yaz mevsiminde şehrin nüfusu 5 kat artar. Antalya; deniz, güneş, tarih ve doğanın birbiriyle ahenk içinde olduğu bir şehirdir. Mustafa Kemal Atatürk, Antalya’yı “Hiç şüphesiz Antalya dünyanın en güzel yeridir.” cümlesiyle betimler. Siz de Antalya Manavgat ve çevresini mutlaka görün ve RentiCar’ dan kiralayacağınız araç ile konforlu bir yolculuk yapın.

Antalya Manavgat Hakkında Bilgi

Manavgat, Antalya ilinin en büyük 2. ilçesidir. Şehir, gezilecek yerler açısından oldukça zengin bir yapıya sahiptir. Manavgat ilçesi ise görülmeye değer doğal güzellikleri ve tarihî yapıları ile şehrin öne çıkan ilçeleri arasındadır. Sahil şeridi plajlar ve eşsiz kumsallarla kaplı olan ilçe, Manavgat Nehri ve üzerindeki Manavgat Şelalesi ile de Türkiye'de olduğu kadar dünyada da ünlüdür.

Şehirde gezilecek yerlere sizler için biraz değinelim:

Kaş

Türkiye’nin en sevilen dünyaca ünlü tatil beldelerinden biridir. Antalya’nın masmavi plajlarına ek olarak onlarca medeniyete ev sahipliği yapmış büyüleyici antik kentleriyle de görülmeye değer bir yer.

Kalkan

Kalkan, Kaş ilçesine bağlı küçük bir beldedir. Akdeniz’deki en iyi korunmuş koylara sahip olan Kalkan, doğa yürüyüşleri ve bisiklet gezileriyle de yeşil ve mavinin buluştuğu koylarında muhteşem manzaralar sunar.

Kaleiçi

Antalya şehir merkezindeki en popüler turistik yer konumunda bulunan Kaleiçi, sıcak yaz aylarını en keyifli geçireceğiniz yerlerden biridir. Aradığınız her şeyi bir nebze kendinde barındıran beldeyi mutlaka görmelisiniz.

Olimpos

Olimpos, her yıl binlerce yerli ve yabancı turisti ağırlar. Çam ormanları ile sarılı bu antik bölge, Antalya’nın en çok gezilen tarihî noktalarından biri. Gidenlerin vazgeçemediği belde, yapay aydınlatma kullanmıyor; bu sebeple özellikle geceleri yıldızlar gözlerinizi kamaştıracak kadar güzel görünüyor.

Kekova (Batık Şehir)

Kekova Adası, batık şehir olarak da biliniyor ve sahilindeki su altı kalıntıları ile dünya çapında ünlü. Antalya ve Kaş tekne gezilerinin en önemli adreslerinden biri olan Kekova Adası, yerli ve yabancı turistleri büyülüyor.

RentiCar ile Antalya Manavgat Araç Kiralama Seçenekleri

Antalya denildiği anda herkesin aklına yüzlerce yer, manzara ve tat gelir. Her daim turist akınına uğrayan şehirde araç kiralama hizmeti çok aktif şekilde hizmet vermektedir. RentiCar araç kiralama hizmetinden yararlanan herkes şimdiye değin her konuda memnuniyetini bildirdi. Güvenli ve konforlu bir yolculuk için siz de renticar.com’a mutlaka göz atın.

RentiCar ile Antalya Manavgat Araç Kiralama Fiyatları Ne Kadar?

Turistik geziler için en konforlu seçenek her zaman araç kiralamadır ve RentiCar bu noktada sizlere en konforlu ve en uygun araç kiralama seçeneklerini sunmaktadır. Web sitemize giriş yaparak bütçenize en uygun ve en konforlu aracı kendiniz belirleyebilirsiniz. Kalite ve uygun fiyat her zaman RentiCar’da.

Antalya Araç Kiralama Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Antalya Manavgat araç kiralama nasıl yapılır?

Antalya Manavgat ile ilgili sayfamız üzerinden sizin için uygun olan tarih dilimini ve özellikleri seçerek Antalya Manavgat araç kiralama işlemlerinizi kolaylıkla yapıp yolculuğunuzun keyfini çıkarabilirsiniz.

Antalya Manavgat araç kiralama fiyatı nedir?

Antalya Manavgat araç kiralama fiyatları seçtiğiniz aracın modeli, yakıt tipi, yaşı gibi pek çok etkene bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Sayfamız üzerinden dilediğiniz filtreleri seçip, size uygun olan araçların sıralandığı listeye erişebilirsiniz.