0850 308 0 308
İletişim Merkezi
Kundu Araç Kiralama

Kundu Araç Kiralama

Antalya Kundu Araç Kiralama

Kundu, Antalya iline bağlı Aksu ilçesinin bir mahallesidir. Antalya Kundu araç kiralama ile Antalya merkeze 15 km, havalimanına ise 6 km uzaklıktaki yolculuğunuzu konforlu biçimde gerçekleştirebilirsiniz. Bölgeye yakın Lara ve Beldibi arasında kalan bölgede küçük çarşılar ve eğlence merkezleri vardır. Ayrıca burası sayısız denebilecek ölçüde 5 yıldızlı otele sahip bir bölgedir ve genelde bu oteller denize sıfır olmakla birlikte global standartlara göre inşa edilmiştir. Yapılan Belek-Kundu yolu sayesinde ziyaretçi sayısı oldukça artmıştır. RentiCar ile Kundu’ya yapacağınız yolculukta 12 aya varan taksit imkânlarından faydalanmayı unutmayın.

Antalya Kundu Gezilecek Yerler Nereler?

Türkiye’nin en popüler tatil yeri ve Akdeniz’in turizm başkenti olan Antalya, doğal güzellikleri, antik kentleri ve her bütçeye hitap eden konaklama seçenekleri ile hem yerli hem de yabancı turistlerin vazgeçilmez mekânı.

Son dönemlerin gözdesi Antalya Kundu; Manavgat, Beldibi, Side, Alanya, Serik ve daha birçok yere yakın mesafede konumlanmıştır. Burası Antalya’nın en güzel ve hızla gelişmekte olan bölgesi.

Gezilecek yerlere bir göz atalım:

AĞALAR CAMİSİ

Türkiye’nin sayılı camilerindendir. Çok farklı mimari tekniğe ve malzemelere sahip olan cami, Perge antik kentinden alınan antik döneme ait üzerinde yazıt bulunan taşlar kullanılarak 1800’lü yılların başında inşa edilmiştir. 2016 yılında restore edilmiştir ve ziyarete açıktır.

PERGE ANTİK KENTİ

Hitit Dönemi'nde varlığını sürdürdüğüne inanılan kent en düzenli kentlerden biri olarak bilinir. Burada yapılan araştırma ve kazılar sonucunda bulunan eserler günümüzde Antalya Müzesi'nde ‘Perge Tiyatrosu Salonu’nda sergilenmektedir. Müze her gün ziyaretçi kabul etmektedir.

Ayrıca Kundu’ya gitmişken yakın mesafede olan Düden Şelalesi ile Kurşunlu Şelalesi’ni de görmeden dönmeyin. Kundu’dan 40 dakika mesafe uzaklıkta olan şelalelere ulaşmanın en konforlu yolu RentiCar ile yolculuk yapmaktan geçer. Güvenli yolculuğun adresi RentiCar sizleri her şehirde mutlu edebilmek için çalışıyor.

Antalya Kundu Araç Kiralama Seçenekleri

İlgi çeken seyahat alternatiflerini en iyi değerlendirebileceğiniz adresler arasında olan Antalya Kundu bölgesine ulaşmak RentiCar ile çok kolay. RentiCar’ın kampanyalarından yararlanın ve gitmek istediğiniz yolculukları ertelemeyin.

Antalya Otogar Araç Kiralama

Alışveriş Merkezi Araç Kiralama

Antalya Araç Kiralama Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Antalya Kundu araç kiralama nasıl yapılır?

Antalya Kundu ile ilgili sayfamız üzerinden sizin için uygun olan tarih dilimini ve özellikleri seçerek Antalya Kundu araç kiralama işlemlerinizi kolaylıkla yapıp yolculuğunuzun keyfini çıkarabilirsiniz.

Antalya Kundu araç kiralama fiyatı nedir?

Antalya Kundu araç kiralama fiyatları seçtiğiniz aracın modeli, yakıt tipi, yaşı gibi pek çok etkene bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Sayfamız üzerinden dilediğiniz filtreleri seçip, size uygun olan araçların sıralandığı listeye erişebilirsiniz.