Ana Sayfa
Lokasyonlar

Antalya Kemer Araç Kiralama

Antalya’da ister hareketli yaşam isterseniz sakin yaşam sürmek her zaman mümkün. Antalya Kemer araç kiralama hizmetini tercih ederek hem burayı hem de çevre yerleri rahatça gezebilirsiniz.

Antalya Kemer Gezilecek Yerler

Antalya, yaz ve kış turizminin en ilgi odağı olan illerimizden biri. Özellikle yaz aylarında sayısız turist buraya gelmektedir. Zamanında küçük bir köy iken günümüzde Antalya’nın en gözde yerlerinden ve turizmin odağı olan Kemer’de, gezilecek birçok yer ve yapılacak aktiviteler bulunmaktadır. 

Kemer’in en popüler yerlerinden biri Kemer Plajı’dır. Denizinin rengiyle dikkat çeken  Moonlight Beach, Kiriş Plajı, Çamyuva Plajı, Famous Beach, Salsa Beach, Türkiz Family Sand Beach, Phaselis Plajı, Astoria Hotel Beach, Göynük Halk Plajı, Beldibi Halk Plajı gibi plajlar da tatilcilerin tercih ettiği yerlerdendir. Molla Deliği Mağarası ise eşsiz bir görünümü ve denizin üstünde bulunan doğal oluşumuyla dikkat çeken yerlerden biridir.

Kemer’in tarihi, kültürü ve mimari yapıları ile dikkat çeken yerlerinden olan Sırtlanini Mağarası, Idyros Antik Kenti, Göynük Kanyonu, Selçuklu Av Köşkü ve Phaselis Antik Kenti’ne rotanızda mutlaka yer vermelisiniz.

Bölgenin önemli bilinen yerlerinden biri ise Tahtalı Dağı’dır. Tahtalı Dağı, Beydağları Milli Parkı içerisinde bulunmakta ve Olimpos Dağı ismiyle de bilinmektedir. Beydağları Milli Parkı, en çok ziyaretçi alan yerlerden biri olmakla birlikte; Olimpos Antik Kenti, Çıralı Sahili, mavisiyle büyüleyen Adrasan Plajı, dünyaca ünlü Antik Likya Yolu gibi önemli yerlere de ev sahipliği yapmaktadır. Burada dilediğiniz gibi bu yerleri ziyaret edebilir, yürüyüş yapabilir, piknik yapabilir, dilediğiniz gibi doğayla iç içe keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

Antalya Kemer Araç Kiralama Seçenekleri

Antalya’nın neresine seyahat etmek isterseniz isteyin kolaylıkla ulaşım sağlamak için aracınızın olması önemli. RentiCar; kaliteli, güvenli ve kolay araç kiralama seçeneklerini sizlere sunuyor.

Antalya Kemer Araç Kiralama Fiyatları

İhtiyacınız olduğunda, rahatça ve uygun bütçelerle aracınızı istediğiniz her zaman RentiCar ile kiralayabilirsiniz. Web sitesi üzerinden tarih aralığını ve gitmek istediğiniz lokasyonu seçerek size uygun araçları listeleyebilir ve uygun fiyatlarla aracınızı kiralayabilirsiniz.

Antalya Araç Kiralama Hakkında Sıkça Sorulan Sorular