Ana Sayfa
Lokasyonlar

Antalya Side Araç Kiralama

Side, Antalya'nın en büyük ilçelerinden birisidir. Akdeniz bölgesinde yer alan ilçe, hareketli turizm noktalarındandır ve çok sayıda otel, turistik tesise ev sahipliği yapmaktadır. Durum böyle olunca Antalya Side araç kiralama ihtiyaçları da artmaktadır.

Antalya Side Gezilecek Yerler

Antalya Side, yerli ve yabancı binlerce turistin uğrak noktasıdır. Side doğal güzellikleri, tarihî yapıları ve birbirinden güzel plajları ile ziyaretçilerine birçok imkân sunmaktadır. Rotanızı belirlemeden önce, RentiCar web sitesinde Antalya Side araç kiralama sayfası üzerinden aracınızı kiralayıp ardından keyifle yola koyulabilirsiniz.

Antalya Side yakınlarındaki Manavgat Şelalesi’ni ziyaret edip ardından Side Antik Kenti’ni keşfedebilirsiniz. Birçok kuş ve deniz canlısını bünyesinde barındıran Titreyen Göl, sabah ve akşam saatlerinde bölgedeki insanların uğrak yeri olmaktadır.

Side Müzesi, Apollon Tapınağı, Özel Yörük Müzesi, Oymapınar Su Kemeri, Perge Antik Kenti, Selge Antik Kenti, Aspendos Köprüsü, Köprülü Kanyon Milli Parkı görülmesi gereken diğer turistik bölgelerdendir. Köprüçay Nehri’nin üzerine inşa edilen Oluk Köprü Roma döneminden kalma en önemli eserlerden birisidir.

Tamamen yöredeki malzemelerle ağaç ve taştan yapılmış olan Akseki-İbradı Düğmeli Evler bölgeyi ziyaret edenler için ilgi çekicidir. Side’nin gündüz haraketliliği gece de devam etmektedir. Gece eğlence mekânları ve kafelerine uğrayabilir, keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Plajlarına gelecek olursak denizlerinin sığ oluşu ve ince kum özelliği, tatile gelenler için eşsizdir. Denizin berraklığı da ayrıca dikkat çekmektedir. Kleopatra Plajı, Büyük Plaj, Side Halk Plajı, Kumköy Plajı, Sorgun Halk Plajı bölge halkı ve turistler tarafından bilinen, ziyaret edilen plajlardandır.

Antalya Side’ye gelmişken yöresel yiyeceklerini de unutmamak gerek. Portakallı kurabiye, balkabaklı bükme börek, yaban erikli ekşi tarhana, şelale çorbası, yöresel keçiboynuzu pekmezi mutlaka denenmesi gereken tatlardandır.

Dilerseniz sevdikleriniz için şehre özel magnetleri, zeytinyağlı sabunları ve özel tasarımlı takıları satın almanız mümkün.

Antalya Side Araç Kiralama Seçenekleri

Bizim için memnuniyetiniz her şeyden önemlidir. RentiCar Antalya Side araç kiralama ile ihtiyaçlarınıza yönelik aracı kiralamanız için kaliteli hizmeti vermekteyiz. Yapmanız gereken, web sitemiz aracılığı ile size uygun olan seçenekleri belirleyerek aracınızı kiralamak.

Antalya Side Araç Kiralama Fiyatları

RentiCar Antalya Side araç kiralama fiyatları Türkiye’nin her yerinde koşullara bağlı olarak farklılık gösterebilir. Bizler her zaman bu konuda sizlerin memnuniyetini düşünmekte ve uygun fiyatlarda kaliteli araç kiralama hizmetini sizlere sunmaktayız.

Antalya Araç Kiralama Hakkında Sıkça Sorulan Sorular