Ana Sayfa
Lokasyonlar

Antalya Kepez Araç Kiralama

Antalya’ya bağlı ilçelerden biri olan Kepez, Antalya’nın en merkezî ilçelerinden biridir. Antalya’nın en kalabalık 2. ilçesi olan Kepez’de, Antalya şehirler arası otobüs terminali bulunmaktadır ancak en konforlu seyahat şekli araç kiralamadır. Bu sebeple de Antalya Kepez araç kiralama konusunda epey talep gören bir bölgedir.

Antalya Kepez Hakkında Bilgi

Antalya, bildiğimiz gibi Türkiye’nin turizm için en önemli şehirlerinden biridir ve Kepez ilçesi de Antalya’nın turistik bölgelerinden biridir. Özellikle Antalya Şehirler Arası Otobüs Terminali’nin burada bulunması turistik açıdan Kepez’in önemini arttıran özelliklerinden biridir. Aynı zamanda merkez ilçe olması sebebiyle ulaşımın çok kolay olduğu bir destinasyondur.

Antalya genel olarak denizi ve doğasıyla turizme katkı sağlar. Bu doğa güzelliğinin birçoğu da Kepez bölgesinde bulunmaktadır. Kepez’e geldiyseniz gezinize buranın en popüler destinasyonlarından biri olan Düden Şelalesi’ni görerek başlayabilirsiniz. Antalya’nın en çok gezilen yerlerinden biri olan Düden Şelalesi, yukarı ve aşağı olarak ikiye ayrılmaktadır. Yukarı Düden bölgesinde mesire ve piknik alanları bulunur. Düden Şelalesi’nin suları 40 metre yukarıdan aşağıya akmaktadır ve görüntüsü gerçekten göz alıcıdır.

Tarih severlerin ilgisini çeken bir destinasyonla devam edersek Antalya Müzesi’nden bahsedebiliriz. Antalya’ya yalnızca doğası için değil, tarihini merak ettiği için gelenlerin ziyaret gerçekleştirdiği bir konumdur. 1922 yılında kurulmuştur ve Türkiye’nin en büyük müzelerinden biridir.

RentiCar ile Antalya Kepez Araç Kiralama Seçenekleri

Son zamanlarda turistik bölge gezilerinde konfor açısından araç kiralama talepleri artmıştır ve günün her saati bütçenize uygun araç kiralayabileceğiniz RentiCar, müşteri memnuniyetine son derece önem vermektedir. RentiCar.com’u ziyaret edin, dilediğiniz aracı kiralayın, fırsatlardan yararlanın.

RentiCar ile Antalya Kepez Araç Kiralama Fiyatları Ne Kadar?

Turistik geziler için en konforlu seçenek her zaman araç kiralamadır ve RentiCar bu noktada sizlere en konforlu ve bütçenize en uygun araç kiralama seçeneklerini sunmaktadır. Web sitemize giriş yaparak bütçenize en uygun ve en konforlu aracı kendiniz belirleyebilirsiniz. Kalite ve uygun fiyat her zaman RentiCar’da.

Antalya Araç Kiralama Hakkında Sıkça Sorulan Sorular