Ana Sayfa
Lokasyonlar

Trabzon Havalimanı Araç Kiralama

Trabzon, büyüleyici mavilikleri ve yeşilin en güzel tonlarını birleştiren Doğu Karadeniz’de bir ilimizdir. Doğa harikaları ve yöresel lezzetleri sayesinde Trabzon Havalimanı birçok ziyaretçiye ev sahipliği yapmaktadır. İster Trabzon’u keşfe çıkmak isteyenler isterse iş için veya kısa süreli bir tatile gelmiş olanlar en kolay ulaşım tiplerinden biri olan Trabzon Havalimanı araç kiralama yöntemlerine başvurmaktadır. Sümela Manastırı’nı, Trabzon kültüründen parçalar bulabileceğiniz geleneksel çarşılarını ve daha birçok zengin miraslarını gezip görmek Trabzon Havalimanı oto kiralama ile çok daha keyifli bir hâle gelmektedir.

Her mevsimi ayrı güzelliğe sahip olan Uzungöl’de yamaç paraşütü, doğa yürüyüşü gibi aktivitelere katılabilirsiniz. Trabzon’un kuvvetli akarsuları rafting sporu için çok elverişlidir. Hem huzur dolu mavilikteki manzaranın tadını çıkarıp hem de adrenalin dolu aktiviteler ile tatilinize hareket katabilirsiniz. Yaylaları, soğuk soğuk akan suları, yeşillikler içindeki kamp alanları ile Trabzon ili keşfetmeye gelen herkesi kendine hayran bırakmaktadır. Yapılacak bunca aktivite ve keşfedilecek dolu dolu yerlerin arasında zamanı dert etmek isteyenler için ise Trabzon araç kiralama en uygun ulaşım tiplerinden biri olmaktadır.

Trabzon Havalimanı Araç Kiralama Seçenekleri

Trabzon Havalimanı araç kiralama yaparak havalimanından başlayan yolculuğunuzu ister Trabzon’un içini ister çevre illeri çok rahat bir şekilde gezebilirsiniz. Trabzon Havaalanı araç kiralama seçenekleri herkesin ihtiyacına tercihine uygun olmak üzere değişiklik göstermektedir. Kısa dönem veya uzun dönem olmak üzere araç kiralama yapabilirsiniz. Uzun dönem araç kiralamalar fiyat konusunda daha avantajlı olsa da eğer Trabzon’daki tatiliniz kısa süreli ise sizin için kısa dönem kiralama yapmak daha doğru olabilir. 30 günden az olmak üzere günlük kiralamalar, 30 gün ve üzeri olmak üzere ise aylık kiralamalar yapılabilmektedir. Trabzon Havalimanı araç kiralama yapabilmek için öncelikle ihtiyacınıza uygun bir araç araştırması yapmanız gerekebilir. Binlerce marka ve model arasında kafanızın karışması çok doğaldır. RentiCar’da bu karışıklığı önlemek çok kolaydır, RentiCar’ın web sitesindeki filtreleme özelliği sayesinde size ve ihtiyacınıza en uygun olacak yakıt türünü, vites tipini, araç segmenti gibi özellikleri filtreleyerek en iyi aracı hızlıca bulabilirsiniz.

Araç kiralamak ülkemizde gün geçmeden hızla gelişmeye devam etmekte olan bir sektördür. Bu genişleyen sektörün artıları olduğu kadar eksileri de oluşabilmektedir. Araç kiralamaya olan talebin sürekli artması firmalarda uzun kuyruklara ve aşırı kalabalığa neden olabilmektedir. Trabzon Havalimanı rent a car firmalarında da bu müşteri yoğunluğu görülmektedir. Gezilerine ara vermeden devam etmek isteyen müşteriler için ise bu durum olumsuz bir deneyim olarak yansıyabilir. Fakat RentiCar ile dünyanın neresinde olursanız olun, Türkiye’de kullanmak üzere online bir şekilde araç kiralayabilmek çok büyük bir kolaylık oluşturmaktadır. Bu sayede uzun kuyruklar beklemeden hızlıca araç kiralayabilir, Trabzon Havalimanı’ndan başlayacak olan gezinize sürat kesmeden devam edebilirsiniz. Trabzon Havalimanı araç kiralama yaparken RentiCar’ın web sitesinden veya İletişim Merkezi’ni arayarak rezervasyonunuzu oluşturabilirsiniz. RentiCar’ın geniş iş ortağı yelpazesi sayesinde gitmek istediğiniz her yer için anlaşmalı firmalardan aracınızı teslim alabilirsiniz.

Bir başka araç kiralama seçeneği ise ticari araç kiralamadır. Küçük, orta ya da büyük ölçekli işletmelerin birçoğu şehir içi ve şehir dışı taşımalarında araç kiralama yöntemlerine başvurmaktadır. Uzun gezilerde yolcuların konforunu sağlayabilmek için hafif ticari araçlar tercih edilebilmektedir. Ticari araç kiralamalar geniş bagaj hacimleri sayesinde ve işletmelere sağladığı tasarruf ile en ekonomik ve rahat ulaşım çeşitlerinden biridir. Geniş yolcu kapasitesi, taşıma alanı hacmi, ağır vasıtalara göre daha yüksek hız performansı göstermesi gibi avantajlar ticari araçları gözde bir araç kiralama seçeneği olarak karşımıza çıkartmaktadır. Ticari araçlar için kiralamalar minimum 12 ay yapılmaktadır ve vergi levhası zorunludur. Eğer ihtiyacınıza uygunsa veya bir firma olarak gerçekleştirilecekse Trabzon Havalimanı araç kiralama seçenekleri arasında ticari araç kiralamayı düşünebilirsiniz.

RentiCar ile Trabzon Havalimanı Araç Kiralama Neden Avantajlıdır?

RentiCar ile Trabzon Havalimanı’nda da araç kiralamak çok kolaydır. Müşteri deneyimine verdiği önem sayesinde Trabzon Havaalanı araç kiralama yaptıktan sonra ve bütün yolculuğunuz boyunca RentiCar’ın ayrıcalıklı hizmetini yanınızda hissedebilirsiniz. Hâkimi olmadığınız bir ilde, size yardımcı olabilmek için çalışan RentiCar, Trabzon’daki sürenizi çok daha keyifli bir hâle getirecektir. Binlerce çeşit araç modeli ve markası içinden RentiCar’da hem ihtiyacınıza hem de zevkinize göre en uygun aracı bulabilirsiniz. İster iş için resmi bir araba ister gezi için daha sportif ve rahat bir araba veya kalabalık aileler için birebir olan SUV araba modelleri RentiCar aracılığı ile sizi beklemektedir. Trabzon Havalimanı araba kiralama hem size geziniz boyunca zaman kazandıracaktır hem de tatilin konforunu doya doya hissetmenize yardımcı olacaktır.

Araç kiralama yaparken karşınıza sürpriz ücretlendirmeler çıkması gibi olumsuz deneyimler yaşayabilirsiniz. RentiCar bu konuda da müşterilerini önemsemekten vazgeçmemekte ve her prosedürü şeffaf bir şekilde sürdürmektedir. Böylece tatilin keyfini çıkarmak isterken gizli ücretlerle uğraşmak zorunda kalma gibi durumlarla hayal kırıklığına uğramazsınız. Hem cebinize hem de tatiliniz boyunca size dost olacak kiralık aracınız RentiCar’da sizi bekliyor olabilir. Trabzon Havalimanı araç kiralama ile ilgili aklınıza takılan soruları veya rezervasyonunuzla ilgili öğrenmek istediğiniz her türlü detayı RentiCar’ın İletişim Merkezi’ni arayarak iletebilirsiniz. Çözüm odaklı İletişim Merkezi, dileklerinizi veya sorunlarınızı dikkatlice dinleyip sizi hayal kırıklığına uğratmayacak en iyi çözümleri sunmak için çalışmaktadır. RentiCar’ın geniş iş ortağı yelpazesi ile Trabzon Havalimanı araç kiralama çok daha kolay bir hâle gelmektedir. İster Trabzon Havalimanı’ndan ister başka bir bölgeden, RentiCar’ın Türkiye geneline yayılmış anlaşmalı firmaları sayesinde araç kiralayabilir veya aracınızı teslim alabilirsiniz.

Trabzon Havalimanı Araba Kiralama Nasıl Yapılır?

Trabzon Havalimanı oto kiralama yapmadan önce ihtiyacınıza uygun araçları araştırmakla başlayabilirsiniz. Böylece ister bütçenizi araca göre ister tercih edeceğiniz aracı bütçenize göre ayarlayabilirsiniz. Bu aşamada RentiCar’ın web sitesindeki filtreleme seçeneğini kullanarak işinizi daha kolay bir hâle getirebilirsiniz ve binlerce araç modeli arasından size en uygun aracı hızlıca bulabilirsiniz. Kiralamak istediğiniz aracı seçtikten sonra ise RentiCar’ın web sitesinden veya İletişim Merkezi’nden rezervasyon yaptırabilirsiniz. Rezervasyonu oluşturmak için ise tarih ve yer bilgisini girdikten sonra tercih ettiğiniz aracın özelliklerini seçip sadece birkaç adımda rezervasyonunuzu tamamlamış olursunuz. Daha sonra tarafınıza Rezervasyon Bilgi Formu iletilir, bu form aracınızı teslim alma aşamasında yanınızda bulundurmanız gereken bir belgedir. Bir sonraki aşama ise ödeme adımına geçmektir, hesaplanan araç kiralama bedeline onay verildikten sonra kredi kartı üzerinden tahsilat gerçekleştirilir. Trabzon Havalimanı araba kiralama işleminizi tamamlamak için ise son adım aracınızı teslim almaktır. RentiCar’ın geniş iş ortağı yelpazesi sayesinde aracınızı teslim almak çok daha hızlı bir hâle gelmektedir. Aracı teslim alma aşamasında sürücünün yanında kendine ait kredi kartı, kimlik, sürücü belgesi ve rezervasyon bilgi formu mutlaka bulunmalıdır. Depozito tutarı, aracı teslim alma aşamasında sürücünün kendine ait kredi kartından çekilir. Trabzon Havalimanı araç kiralama yaparken de uygulanmakta olan genel kurallarda sürücünün en az 21 yaşında olması ve minimum 1 yıllık B grubu sürücü belgesi sahibi olma koşulu aranmaktadır fakat bu uygulamalar firmadan firmaya değişiklik gösterebilmektedir. Trabzon Havaalanı araç kiralama sürenizin sonuna geldiğinizde ve aracı iade etmeniz gerektiğinde ise mutlaka uymanız gereken uygulamalar vardır. Aracı iade etmeye giderken yanınızda ruhsat, anahtar, teslim formu gibi araç tesliminde alınan tüm evrak ve eşyalar bulunmalıdır. Araç başında ilgili firma yetkilisi ile gerekli kontroller sağlandıktan sonra ise Araç İade Formu mutlaka doldurulması gereken bir belgedir.

Fakat her gezi ve tatil süreci planlandığı gibi gitmeyebilir, bu gibi durumlarda kiralık aracınızı erken iade etmeniz gerekebilir. Bunun için ise kiralama sözleşmesinde belirlenmiş olan kriterlere uygun olarak RentiCar’ın İletişim Merkezi’nden veya web sitesinden gerçekleştirebilirsiniz. İade edilecek tarihe göre aracın kullanıldığı gün aralığına tekabül eden fiyat baz alınmaktadır. Eğer uzun vadeli Trabzon Havalimanı araç kiralama yaptıysanız aracın rutin bakım ücretleri araç kiralama firması tarafından karşılanmaktadır. Aylık kiralamalarda muayene ve egzoz ölçüm zamanları, aracı kiralamış olduğunuz firma tarafından size hatırlatılır. Bu gibi durumlarda masraflar kiralama hizmeti sunan firmaya aittir.

Trabzon Havalimanı Araç Kiralama Fiyatları

Trabzon Havalimanı araç kiralama fiyatları tercih edeceğiniz araca göre değişiklik göstermektedir. Aracın segmenti, modeli, yakıt türü, vites tipi gibi birçok özellik fiyatlara etki etmektedir. Bu yüzden Trabzon Havalimanı rent a car yapmadan önce araç modellerini araştırmak bütçenize en uygun aracı bulmakta yardımcı olacaktır. Kiralamayı yapacağınız zamanın resmî tatiller veya hafta sonuna gelmesi gibi hususlar da Trabzon Havalimanı araç kiralama fiyatlarına yansımaktadır. Tercih edeceğiniz aracın tedarik durumu, stokta az olması da bu fiyatlara etki edebilmektedir. Araç kiralamanıza ek olarak tercih edeceğiniz sürücü, navigasyon hizmetleri gibi hususlar kiralama bedelinize ek olarak yansımaktadır. RentiCar’ın 12 aya varan taksit imkânlarından ve sunduğu kampanyalardan yararlanarak Trabzon Havalimanı araba kiralama işleminizi bütçe dostu bir hâle getirebilirsiniz. RentiCar’ın promosyon kodu gibi ayrıcalıklı hizmetleri sayesinde tercih ettiğiniz kiralık araca cebinizi yormadan sahip olabilirsiniz. Trabzon’daki tatilinizin tadını çıkarırken ve doğal güzellikleriyle anılar biriktirirken RentiCar’ın kiralık araçları da size eşlik etsin.

Eğer tercih ettiğiniz araç kiralama seçeneği ticari araç kiralama ise kiralama fiyatları belirlenirken Aracın modeli, kasası, yakıt tüketim türü ve kilometresi gibi detaylar göz önüne alınmaktadır. Bu yüzden kiralama işlemini yapmak isteyen işletmeler, ihtiyaçları olan aracın özelliklerini önceden net olarak belirleyip maliyet bilgilerine erişmeyi tercih edebilirler.

Trabzon Araç Kiralama Hakkında Sıkça Sorulan Sorular