Ana Sayfa
Lokasyonlar

Trabzon Ortahisar Araç Kiralama

Türkiye’nin dikkat çeken turistik bölgeleri arasında yer alan Trabzon Ortahisar, her yıl binlerce kişi tarafından ziyaret edilmektedir. Doğu Karadeniz turizmi açısından önemli bir yere sahip olan Trabzon Ortahisar araç kiralama açısından da çokça talep gören bir bölgedir. Tam da bu konumda bulunan RentiCar size en kaliteli ve en uygun fiyatlı araç kiralama seçeneklerini sunuyor. Siz de RentiCar aracılığı ile bütçenize en uygun aracı kiralayın ve seyahatinizin tadını çıkarın.

Trabzon Ortahisar Gezilecek Yerler Nerelerdir?

İlk olarak tabii ki Trabzon Müzesi ile gezinize başlamalısınız. Bölgenin en popüler turistik yerlerinden biri olan Trabzon Müzesi, her yıl binlerce kişiyi bünyesinde ağırlamaktadır. Sahil kesiminde bulunan müze, birçok tarihî ve kültürel parçayı içerisinde bulundurmaktadır. 1500 metrekare genişliğindedir ve Trabzon tarihini gözler önüne serer. Ortahisar’a geldiğinizde Trabzon Müzesi’ni gezmeden gitmemelisiniz.

Diğer bir önemli yapı ise ilçe merkezine 4 km uzaklıkta bulunan Atatürk Köşkü’dür. Mimari yapısıyla göz önüne çıkan Atatürk Köşkü, uzun yıllar boyunca mimari yapısını korumayı başarmış dayanıklı bir yapıdır. 2 katlıdır ve 700 metrekare alanı kapsamaktadır. Osmanlı İmparatorluğu’nun pek çok tarihî ve kültürel parçasını bünyesinde bulunduran köşkün içerisinde aynı zamanda Atatürk heykeli de mevcuttur.

Biraz da doğal güzelliklerden bahsedecek olursak Uzungöl bunun için iyi bir seçenek olacaktır. İlçe merkezine yaklaşık 45 kilometre uzaklıkta bulunan Uzungöl’e RentiCar’dan kiraladığınız araçla rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Doğa ile iç içe eğlenceli vakit geçirebileceğiniz Uzungöl, tam bir doğa harikasıdır. Genellikle fotoğrafçıların çokça ziyaret ettiği bir bölgedir.

RentiCar ile Trabzon Ortahisar Araç Kiralama Seçenekleri Nelerdir?

Trabzon şehri genel olarak araç kiralama konusunda yüksek talep gören bir bölgedir. Ayrıca muhteşem doğası ile her mevsim turist akınına uğrayan şehirlerimizdendir. RentiCar temiz araçlarıyla Trabzon Ortahisar ve şehir merkezinde seyahat severlere kaliteli hizmet sunuyor. RentiCar hijyen ve temizlik konusunda yüksek standartlarda hizmet verip, arzu edilen sürüş tarzına uygun araçlarıyla her daim yanınızda.

Trabzon Araç Kiralama Hakkında Sıkça Sorulan Sorular