Ana Sayfa
Lokasyonlar

Kayseri Havalimanı Araç Kiralama

Kayseri meşhur mantısı, cıvıklısı ve katmeri gibi lezzetlere sahip olan enfes mutfak kültürü ile İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan bir şehrimizdir. Roma, Bizans ve Osmanlı gibi eski medeniyetlerin izlerini taşıyan en eski şehirlerinden biridir. Hem leziz mutfağı hem de tarih dolu kültürü ile birçok ziyaretçiyi kendine çekmektedir. Bu ziyaretçilerin şehri rahatlıkla keşfedebilmek için ise tercih ettikleri en popüler ulaşım tipi Kayseri araç kiralama olarak öne çıkmaktadır.

Araç kiralama günümüzde hâlâ genişlemekte olan bir sektördür. Gördüğü talep karşısında ivme kazanan bu sektör, Kayseri’ye gelen misafirler için de önemli bir ulaşım tipi olmaktadır. Kayseri Havalimanı bu misafirlere ev sahipliği yapmakta olup misafirler yolculuklarına devam etmek için Kayseri Havalimanı araç kiralama hizmetlerinden yararlanmaktadırlar.

Kayseri; Erciyes Dağı eteklerindeki muhteşem konumu, şelale ve gölleri gibi doğa harikaları, kervansarayları ve şifalı suları ile ziyarete gelen herkesi büyülemektedir. Kayseri; iş seyahati, akraba ziyareti veya sadece farklı bir şehri keşfetmek gibi birçok farklı sebep ile gelen herkese ev sahipliği yapmaktadır. Eğer Kayseri’nin hâkimi değilseniz veya iş seyahati için kısıtlı bir zamanınız varsa Kayseri Havalimanı araç kiralama sizin için çok hızlı bir ulaşım çözümü olabilir.

RentiCar ile Güvenilir Kayseri Havalimanı Rent a Car Firmaları

Araç kiralama sektörüne olan talebin artması, Kayseri’de de birçok Kayseri Havalimanı rent a car firmasının oluşmasına sebebiyet vermiştir. Fakat araç kiralama firmalarının çeşitliliği ne kadar çok olursa olsun, kaliteli ve güvenilir bir hizmet almak her müşterinin hakkıdır. Müşteri çokluğu, firmaların hizmetlerinde eksiklere veya müşteriye olan saygıda azalmalara yol açabilmektedir. RentiCar müşteri odaklı hizmeti sayesinde araç kiralamak isteyen herkese kusursuz bir deneyim yaşatmak için çalışmaktadır.

Geniş iş ortağı yelpazesi sayesinde güvenilir anlaşmalı firmaları Türkiye geneline yayılmış bir şekildedir. Bu yüzden Kayseri Havalimanı oto kiralama yaparken de RentiCar’ın anlaşmalı firmalarından kaliteli bir araç kiralama hizmeti alabilirsiniz. Üstelik RentiCar’ın web sitesinden veya İletişim Merkezi’nden oluşturacağınız rezervasyon ile aracınızı en hızlı şekilde kiralama fırsatı da bulunmaktadır. Böylece, planladığınız Kayseri gezinize hız kesmeden başlayabilirsiniz.

Kayseri Havalimanı Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Kayseri Havalimanı araç kiralama yaparken öncelikle araç araştırması yapmanız gerekebilir. Hem ihtiyacınıza hem de bütçenize göre en uygun aracı bulabilmek için binlerce araç modeli arasında kaybolabilirsiniz. RentiCar’ın web sitesindeki filtreleme seçeneği ise bu kafa karışıklığına engel olmak için birebirdir. Tercih etmek istediğiniz araç segmenti, modeli ve markası, yakıt türü ve vites tipi gibi birçok özelliği filtreleyerek size en uygun aracı çok hızlı bir şekilde keşfedebilirsiniz.

Kalabalık aileler için SUV modellerden, iş seyahati için konforlu ve hızlı araba modellerine kadar RentiCar’da herkese ve her ihtiyaca uygun bir araç modeli bulunmaktadır. Kayseri Havalimanı araç kiralama yapmak için dilediğiniz aracı bulduktan sonra RentiCar’ın web sitesinden veya İletişim Merkezi’nden kolayca rezervasyon oluşturabilirsiniz. Rezervasyonunuzu yapmak için ise tarih ve yer bilgisini girmeniz, tercih ettiğiniz araç özelliklerini seçmeniz gereklidir.

Ardından tarafınıza gönderilen rezervasyon bilgi formu ise aracınızı teslim alabilmeniz için gerekli olacaktır. Rezerve edilecek araç belirlendikten sonra ise sürücünün adı ve soyadı, telefon numarası ve e-postası gibi bilgileri alınır ve ödeme adımına geçilir. Hesaplanan araç kiralama bedeline onay verildikten sonra kredi kartı üzerinden tahsilat gerçekleştirilir.

Aracı teslim alma aşamasına geçildikten sonra ise sürücünün yanında kredi kartı, kimlik, sürücü belgesi ve rezervasyon belgesi mutlaka bulunmalıdır. Aracın kiralandığı süreye bağlı olarak değişen depozito bedeli, aracı teslim alma aşamasında sürücünün kendine ait kredi kartından çekilir. Bu gibi gerekli aşamaları geçtikten sonra ise Kayseri Havalimanı kiralık araç işleminiz tamamlanmış olacaktır.

Uzun dönem veya kısa dönem Kayseri Havalimanı oto kiralama seçenekleri vardır. 30 günden az olmak üzere günlük kiralamalar, 30 gün ve üzeri olmak üzere ise aylık kiralamalar yapılabilmektedir. Uzun dönem araç kiralamalar fiyat konusunda daha avantajlı olsa da eğer Kayseri’deki süreniz daha kısaysa kısa dönem araç kiralama yapmayı tercih edebilirsiniz.

RentiCar ile Kayseri Havalimanı Araç Kiralama Neden Avantajlıdır?

Kayseri Havalimanı rent a car firmalarının gördüğü yoğun talep karşısında, uzun kuyruklar ve kalabalıklar oluşabilmektedir. Fakat dünyanın neresinde olursanız olun, Türkiye’den araç kiralayacaksınız RentiCar ile dijital bir şekilde araç kiralayabilme avantajı elde edersiniz ki bu da her müşterinin yüzünü güldürecek bir çözümdür. RentiCar’ın web sitesinden veya İletişim Merkezi’nden hızlıca rezervasyonunuzu oluşturabilirsiniz. RentiCar’ın binlerce araç modeli ve markası ile herkes kendine en uygun aracı rahatlıkla bulabilmektedir. Kayseri Havalimanı araç kiralama süreciniz öncesinde veya sonrasında aklınıza takılabilecek her şeyi RentiCar’ın İletişim Merkezi’ni arayarak iletebilirsiniz. Çözüm odaklı İletişim Merkezi, müşterilerinin soru ve dileklerine çözüm getirebilmek için çalışmaktadır.

Araç kiralama firmalarının çokluğu, müşterilerde güven problemlerine yol açabilmektedir. Herkes kaliteli ve güvenilir bir hizmet alabilmek ister, RentiCar ise bu istekleri gerçekleştirebilmek için müşterilerine güvenilir çözümler sunmaktadır. Tüm prosedürlerini şeffaflıkla tamamlamaktadırlar. Böylece, Kayseri Havalimanı araç kiralama yaparken de RentiCar’da ödeyeceğiniz ücret baştan bellidir. Daha sonradan hayal kırıklığı yaratabilecek, tatilinizi veya gezinizi bozabilecek sürpriz ücretler ile uğraşmazsınız. Kayseri’ye yakınlığı ve gelen herkesin mutlaka görmesi gereken Peri Bacaları’na ev sahipliği yapan Nevşehir’e de yolunuz düşerse Nevşehir araç kiralama seçeneklerini tercih etmeyi düşünebilirsiniz.

Kayseri Havalimanı Araç Kiralama Yaparken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Kayseri Havalimanı araba kiralama yaparken dikkat etmeniz gereken hususlar vardır. Bunlardan ilki araç araştırması yapmak olacaktır. Önceden araştırma yapmak hem size uygun aracı bulabilme konusunda hem de nasıl bir bütçe oluşturmanız gerektiği konusunda yardımcı olacaktır.

Kayseri Havalimanı rent a car firmalarının güvenilirliği bu konuda dikkat etmeniz gereken bir başka husustur. Güvenilir bir firmadan hizmet alabilmek hem araç kiralama deneyiminizi daha keyifli kılabilmek için hem de karşınıza çıkabilecek sürpriz ücretleri engellemek için önemlidir.

Dikkat etmeniz gereken bir başka durum ise Kayseri Havalimanı araç kiralama sözleşmenizi dikkatlice okumak olmalıdır. Bu sözleşmeler hem araç kiralama firmasının hem de aracı kiralayan müşterinin haklarını tanımasına ve bilmesine yardımcı olmaktadır. Araç kiralama süreniz içerisinde meydana gelebilecek olumsuz durumlarda, aracı kiraladığınız firmanın uygulayacağı adımlar bu sözleşmede yer almaktadır. Bu yüzden mağdur olmamak için sözleşmeler son derece önemlidir.

Kayseri Havalimanı oto kiralama yaparken tercih ettiğiniz aracın depozito tutarını bilmeniz de sizin için önemli bir husus olabilir. Depozito tutarı bilgisi kiralama işlemi esnasında verilmektedir. Bu tutar, aracın teslim edildiği gün kiralama hizmetini sunan firma tarafından kredi kartından çekilir. Kiralama süresinin sonunda çıkabilecek ekstra ücretlerin ödenmesi için araç teslimatı aşamasında depozito tutarı tahsil edilir. Bu ekstra ücretler eksik yakıt, hasar, ek hizmetler, ek güvenceler gibi bedelleri kapsamaktadır ve herhangi bir ekstra ücretlendirme söz konusu olmazsa çekilen depozito tutarı 19 iş günü içinde kiralama firması tarafından kredi kartınıza iade edilir.

Kayseri Havalimanı Araç Kiralama Fiyatları

Kayseri Havalimanı araç kiralama fiyatları kişinin tercih ettiği aracın modeline, markasına, yakıt türü ve vites tipi gibi birçok özelliğe göre değişiklik gösterebilmektedir. Bu yüzden sabit bir fiyat üzerinden değerlendirilememektedir. Kiralamak istenilen arabanın tedarik durumu, stokta az bulunması gibi hususlar da Kayseri Havalimanı araç kiralama fiyatları üzerinde etki göstermektedir. Bu hususların yanı sıra kiralama zamanının resmî tatillere veya hafta sonu gibi zamanlara denk gelmesi durumu da fiyatlarda farklılığa sebep olabilmektedir.

Bütçenize uygun bir araç bulabilmeniz için önce fiyat araştırması yapmanız yararlı bir seçim olabilir. RentiCar’ın 12 aya varan taksit imkânı ve kampanyaları ile herkes cebine dost olacak bir araç bulabilmektedir. Üstelik bünyesindeki binlerce araç segmenti, modeli ve markası ile hem cebinize dost hem de zevkinize en uygun aracı kiralayabilirsiniz. Taksitlendirme üzerinden araç kiralama yapmak bir anda yüklü miktarda para çıkışına sebep olmayacağı için bütçenizi sarsıntıya uğratmayacaktır.

RentiCar, herkesi ayrıcalıklı hissettiren hizmetleri ile gülümsetmektedir. Kayseri Havalimanı araç kiralama yaparken siz de RentiCar’ı tercih ederseniz geziniz boyunca kaliteli hizmeti yanınızda hissedebilirsiniz.

Kayseri Araç Kiralama Hakkında Sıkça Sorulan Sorular