0850 308 0 308
İletişim Merkezi
Kocasinan Araç Kiralama

Kocasinan Araç Kiralama

Kayseri Kocasinan Araç Kiralama

Kayseri iline bağlı olan Kocasinan nüfus bakımından Kayseri ilinin ikinci en büyük ilçesidir. Merkez ilçelerden biri olan Kayseri Kocasinan bünyesinde çok fazla tarihî yapı bulunması sebebiyle gezilecek çok fazla yere sahiptir. Bundan dolayı da Kayseri Kocasinan araç kiralama seçenekleri çok fazladır. Tam da bu konumda bulunan RentiCar, kaliteli hizmet anlayışı ile size en uygun ve bütçenizi yormayacak araç kiralama seçeneklerini sizlere sunuyor.

Kayseri Kocasinan Gezilecek Yerler Nerelerdir?

Kocasinan ilçesi Kayseri Merkez’e 12 km uzaklıktadır. Kocasinan ilçesinde gezip görmek için ilk durağınız Şeker Gölü olabilir. Şeker Fabrikası arazisinde Keykubat Dağı eteklerinde yer alan Şeker Gölü yeşillikler arasında yer alan harikulade bir doğal güzelliktir. Gölün içinde küçük bir ada bulunmaktadır ve Selçuklu Sultanı 1. Alaeddin Keykubat gölün kenarına köşk yaptırmıştır.

Diğer bir durağınız ise Bayramhacı Kaplıcası olabilir. Kocasinan ilçesine bağlı Bayramhacı köyünde yer alan kaplıca Kayseri ilinin 65 km batısında bulunmaktadır. Kaplıcanın suyu yaklaşık 40 derece sıcaklığa sahip olmakla birlikte romatizma, deri, solunum rahatsızlıkları, kadın hastalıkları, kalp ve damar hastalıkları gibi birçok çeşit hastalığa iyi gelmektedir. Kaplıca etrafında da konaklama yapabileceğiniz bir tesis mevcuttur.

Tarihî gezilecek yerlere bakacak olursak Kent ve Mimar Sinan Müzesi mutlaka görülmesi gereken bir yerdir. Kocasinan ilçesinin Mustafa Kemal Paşa Bulvarı Fuar Kültür Parkı içinde yer alan Kent ve Mimar Sinan Müzesi, Kadir Has’ın katkılarıyla 2003 yılından beri ücretsiz hizmet vermektedir. Dijital bir müze ve bilgi merkezi olan Kent ve Mimar Sinan Müzesi özelliği bakımından ülkemizin ilk, dünyanın ise sınırlı sayıda olan müzelerindendir. 6 kattan oluşan müzenin giriş katı kent müzesi, birinci katı Mimar Sinan Müzesi’dir.

RentiCar ile Kayseri Kocasinan Araç Kiralama Seçenekleri Nelerdir?

İş veya tatil amacıyla Kayseri Kocasinan’a gelen ziyaretçilerin, şehirde güvenli bir yolculuk süreci geçirebilmeleri için araç kiralama tercihinde bulunmaları en doğru tercih olacaktır. RentiCar ile hem zamandan tasarruf edin hem de gönül rahatlığı ile yolculuk serüveninize başlayın. www.renticar.com adresinden tarih ve yer bilgisini belirleyerek dilediğiniz araç özelliklerini seçin, birkaç adımda rezervasyonunuzu tamamlayın. Kampanyalara göz atmayı unutmayın.

Kayseri Araç Kiralama Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Kayseri Kocasinan araç kiralama nasıl yapılır?

Kayseri Kocasinan ile ilgili sayfamız üzerinden sizin için uygun olan tarih dilimini ve özellikleri seçerek Kayseri Kocasinan araç kiralama işlemlerinizi kolaylıkla yapıp yolculuğunuzun keyfini çıkarabilirsiniz.

Kayseri Kocasinan araç kiralama fiyatı nedir?

Kayseri Kocasinan araç kiralama fiyatları seçtiğiniz aracın modeli, yakıt tipi, yaşı gibi pek çok etkene bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Sayfamız üzerinden dilediğiniz filtreleri seçip, size uygun olan araçların sıralandığı listeye erişebilirsiniz.