Ana Sayfa
Lokasyonlar

Antalya Kaş Araç Kiralama

Kaş, Antalya şehrinin batısında yaklaşık 190 kilometre uzağında konumlanmıştır. Tarihî Likya Yolu ile Karia Yolu’nun kesişim noktasında bulunmaktadır. Kaş, deniz turizmi açısından ülke için oldukça büyük öneme sahiptir. Antalya Kaş araç kiralama ile şehrin mutlaka görülmesi gereken yerlerini görüp konforlu ve güvenli bir yolculuk yapmanızı öneririz. RentiCar’dan dilediğiniz aracı kiralayın, 12 aya varan taksit imkânlarından yararlanın.

Antalya Kaş Hakkında Bilgi

Kaş, bütün doğal güzellikleri barındıran muhteşem bir Akdeniz kasabası. Yeşil ve mavinin buluştuğu koyları, adaları, yarımadaları, doğal limanları ile gidenleri büyülüyor. Sadece yerli değil, yabancı turistlerin de uğrak noktası hâline geldi. Kaş yolu boyunca karşınıza birbirinden güzel manzaralar gelecek. Çukurbağ Yarımadası, Limanağzı Koyu, İnceburun ve Uluburun Yarımadaları ve tam karşıda Meis Adası sizi karşılıyor olacak.

Gidince görmeniz gereken yerleri sizler için derledik.

Küçük Çakıl

Kaş’ı ziyaret eden tatilcilerin en çok zaman geçirdiği yerler arasında ön sıralarda. Deniz oldukça berrak ve temiz. Kayalıklardan hemen sonra ise oldukça küçük, az çakıllı bir plajı var.

Büyük Çakıl

Kaş merkezden 1,5 km uzaklıkta doğu yönünde yer alır. Yaklaşık 50 metre uzunluğundaki küçük bir koydur. Çakıllı ve taşlı bir kumsala sahip ayrıca şezlonglar ücretsiz kullanılıyor.

Çukurbağ Yarımadası

Kaş’ın Meis Adası’na en yakın konumdaki yeri Çukurbağ Yarımadası’dır. Çukurbağ Yarımadası’nın açık denize bakan tarafında yer alan koy Hidayet Koyu’dur. Burası Türkiye’nin en temiz denizine sahip yerleri arasındadır.

Kaputaş Plajı

Plaj, Kaş’ın 20 km batısında yer alır. Denizin rengi, gören herkesi kendine hayran bırakacak derecede güzeldir. Plaj bazı açılardan tehlikeli olabiliyor çünkü denizi bol dalgalı ve deniz tabanında farklı derinliklerde çukurlar bulunmaktadır.

RentiCar ile Antalya Kaş Araç Kiralama Seçenekleri

Antalya, giden herkesi birden çok yönü ile kendisine bağlar ve gidenlerin bir kez daha gitmeyi arzuladığı bir şehirdir. Çok fazla gezilip görülmesi gereken yere sahip Antalya’da bu beldeler birbirine oldukça uzak noktalara konumlanmıştır. Tüm bu doğa harikası yerleri görebilmenin en konforlu yöntemi ise araç kiralama hizmetinden faydalanmaktır. RentiCar her dönem yeni kampanyalarıyla sizlere en kaliteli hizmeti verebilmek için çalışıyor. Siz de renticar.com adresini ziyaret edin ve ihtiyacınıza yönelik aracı kolayca kiralayın.

RentiCar ile Antalya Kaş Araç Kiralama Fiyatları Ne Kadar?

Turistik geziler için en konforlu seçenek her zaman araç kiralamadır ve RentiCar bu noktada sizlere en konforlu ve en uygun araç kiralama seçeneklerini sunmaktadır. Web sitemize giriş yaparak bütçenize en uygun ve en konforlu aracı kendiniz belirleyebilirsiniz. Kalite ve uygun fiyat her zaman RentiCar’da.

Antalya Araç Kiralama Hakkında Sıkça Sorulan Sorular