0850 308 0 308
İletişim Merkezi
Kocaeli Cengiz Topel Havalimanı (KCO) Araç Kiralama

Kocaeli Cengiz Topel Havalimanı (KCO) Araç Kiralama

Kocaeli Cengiz Topel Havalimanı Araç Kiralama

Kocaeli, özellikle İstanbul’a yakınlığı sayesinde Türkiye’nin en fazla ziyaretçi kabul eden şehirlerinden biri. Buraya ziyarete gelen yerli veya yabancı turistler havalimanında indikten sonra Kocaeli Cengiz Topel araç kiralama seçeneklerini tercih etmektedirler. Tam da bu noktada bulunan RentiCar, sizleri şehrin güzelliklerine en konforlu ve güvenilir şekilde ulaştırmak için kaliteli hizmet anlayışıyla çalışıyor. RentiCar’ı tercih ederek bütçenize en uygun arabayı kiralayabilir ve rahatlıkla istediğiniz yerleri gezebilirsiniz.

Kocaeli Cengiz Topel Havalimanı Gezilecek Yerler Nelerdir?

Kocaeli, özellikle doğa severler için adeta bir cennet. Yaylaları, ormanları, nehirleri gerçekten insana gezip gördükçe huzur veriyor. Kocaeli Cengiz Topel Havalimanı araç kiralama seçeneklerini kullanarak nereleri gezip görebileceğinize bir bakalım.

Öncelikle Kocaeli’nin meşhur yaylalarından başlayabilirsiniz. Kocaeli yaylaları, doğanın güzelliklerini ayağınıza getiriyor. Başiskele taraflarında İnönü Yaylası, Menekşe Yaylası, Kaya Üstü Yaylası, Serindere Kanyonu; Maşukiye taraflarında ise Kirazlı Yaylası, Kuzu Yaylası gibi birçok yayla var. Genellikle günübirlik geziler için tercih edildiği için yazları her ne kadar kalabalık olsa da sonbaharla birlikte kampçılar bu yaylalarda yerlerini alıyor.

Sahille manzarasının tadını çıkarmak isteyenler için ise ikinci durak Seka Park olabilir. Kocaeli sahilindeki en dikkat çekici yerlerden biri olan Seka Park, içerisinde aktivite alanları da bulunduruyor. Müzeler, oturma alanları, iskele, plaj gibi birçok farklı aktiviteyi yapabileceğiniz alanlar bulunduran Seka Park, Kocaeli sakinlerinin çokça uğradığı bir yer.

Özellikle bahar aylarında günübirlik geziler için çokça tercih edilen Maşukiye’yi de söylemeden geçmemek gerek. Kocaeli Cengiz Topel Havalimanı’na 10 dakika mesafede olan Maşukiye’ye havalimanında bulunan kiralama noktasından aldığınız araç ile rahatlıkla ulaşabilirsiniz. İçerisinde birbirinden değerli ve çeşitli ağaç türleri bulunduran Maşukiye’de doğanın huzuruna doyacaksınız.

Kocaeli Cengiz Topel Havalimanı Araç Kiralama Seçenekleri

Kocaeli Cengiz Topel Havalimanı araç kiralama seçeneklerini kullanmak bu şehri hakkıyla keşfetmek için oldukça etkili bir yöntemlerden biri. RentiCar’ın araç kiralama seçenekleri içinden araba kiralama fiyatlarını görebilir ve dakikalar içinde Kocaeli Cengiz Topel Havalimanı en ucuz araç kiralama deneyimini yaşayabilirsiniz. RentiCar, sizlerin en güzel deneyimlerinizi konforlu bir araç eşliğinde yaşamanız için hep yanınızda.

Alışveriş Merkezi Araç Kiralama

Kocaeli Araç Kiralama Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Kocaeli Cengiz Topel Havalimanı (KCO) araç kiralama nasıl yapılır?

Kocaeli Cengiz Topel Havalimanı (KCO) ile ilgili sayfamız üzerinden sizin için uygun olan tarih dilimini ve özellikleri seçerek Kocaeli Cengiz Topel Havalimanı (KCO) araç kiralama işlemlerinizi kolaylıkla yapıp yolculuğunuzun keyfini çıkarabilirsiniz.

Kocaeli Cengiz Topel Havalimanı (KCO) araç kiralama fiyatı nedir?

Kocaeli Cengiz Topel Havalimanı (KCO) araç kiralama fiyatları seçtiğiniz aracın modeli, yakıt tipi, yaşı gibi pek çok etkene bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Sayfamız üzerinden dilediğiniz filtreleri seçip, size uygun olan araçların sıralandığı listeye erişebilirsiniz.