Ana Sayfa
Lokasyonlar

Kocaeli İzmit Araç Kiralama 

Kocaeli, Marmara Bölgesi’nin en önemli şehirlerinden bir tanesidir. Şehir, gelişen sanayi sektörünün lokomotif bir şehri olarak görülmektedir. Bunların yanı sıra doğal güzellikleri ile de öne çıkmaktadır. Hem Marmara Denizi’ne hem de Karadeniz’e kıyısı bulunan Kocaeli, turizm bakımından da gün geçtikçe gelişen bir il olma özelliğini taşır. Kocaeli İzmit araç kiralama hem iş amaçlı hem de seyahat amaçlı epey talep görmektedir. Siz de aracınızı RentiCar’dan kiralayın, yapacağınız tüm yolculuklarınızda güvenle seyahat etmenin tadını çıkarın.

Kocaeli İzmit Hakkında Bilgi

Marmara Bölgesi’nin sanayi bakımından en gelişmiş şehirlerinden biri olan Kocaeli şehri, her mevsim turist ağırlayan bir kent olma özelliğini taşır. Gezilecek epey doğal güzellikleri ve plajları bünyesinde barındırmaktadır.

İzmit’e gidip görmeden dönmemeniz gereken başlıca yerleri sizler için sıraladık:

İzmit Saat Kulesi

Neoklasik tarzda yaptırılan İzmit Saat Kulesi hem İzmit’in simgelerinden hem de İzmitlilerin çay – kahve molası için tercih ettiği yerler arasında ön sıralardaki yerini korur. Özellikle tarihî ve kültürel yapılara merakınız varsa burayı görmeden dönmemenizi tavsiye edebiliriz.

Seka Park

İzmit’in en büyük ve en popüler parklarından biri olmaktadır. Ayrıca içerisinde birçok yapıyı da barındırmaktadır. Seka Park’ta belediye tarafından bisiklet hizmeti de sunulmaktadır.

Kartepe Kayak Merkezi

İzmit’e 30 km uzaklıkta olan Kartepe Kayak Merkezi, kış turizmi açısından çok önemli bir yerdir. Çok fazla ziyaretçi ağırlayan merkeze günübirlik olarak gidebilir ve kayak yapabilirsiniz. Ayrıca kar olmadığı dönemde de yemyeşil bir görsele sahiptir, mutlaka görülmesi gereken yerler arasındadır.

İzmit'in tarihî ve turistik yerlerini görmek ve konforlu bir seyahat edebilmek için özel aracınız ile seyahat etmenizi tavsiye ederiz. Bunun en kolay ve güvenilir yöntemi ise renticar.com’a gelip dilediğiniz aracı kiralayarak yol çıkmaktan geçiyor. RentiCar ile yolculuklar çok daha konforlu.

RentiCar ile Kocaeli İzmit Araç Kiralama Seçenekleri

RentiCar, Kocaeli İzmit araç kiralama hizmeti almak isteyenler için birden fazla araç alternatifi sunuyor. Kocaeli İzmit ilçesinde, araç kiralayarak yapacağınız yolculuklar hayatınızı kolaylaştıracak. RentiCar’a gelin, dilediğiniz aracın kiralama işlemini 12 aya varan taksit imkânlarıyla gerçekleştirin.

RentiCar ile Kocaeli İzmit Araç Kiralama Fiyatları Ne Kadar?

Araç kiralamak istiyorsanız RentiCar bu noktada en konforlu ve bütçenize en uygun araç kiralama seçeneklerini sizlere sunmaktadır. Web sitemize giriş yaparak bütçenize en uygun ve en konforlu aracı kendiniz belirleyebilirsiniz. Kalite ve uygun fiyat her zaman RentiCar’da.

Kocaeli Araç Kiralama Hakkında Sıkça Sorulan Sorular