Ana Sayfa
Lokasyonlar

Bodrum Araç Kiralama & Bodrum Rent a Car

Yaz döneminde en çok tercih edilen ilçelerimizden biri olan Bodrum, tatil yapmak için en canlı bölgelere sahiptir. Sadece Türkiye için değil, dünya genelinde de bilinirlik kazanmış bir tatil ilçesi olarak her yıl binlerce insan Bodrum’a keyifli bir tatil için akın etmektedir. Tatilin keyfini en iyi şekilde çıkarabilmek için ise ister kalabalık aileler ister tekil tatilin tadına varmak isteyenler Bodrum araç kiralama noktalarını tercih etmektedir. Bodrum’a hâkim olmayan, karışık güzergâhlarda vakit kaybetmek istemeyen herkes için en iyi çözüm, Türkiye’de de ivme kazanmış olan araç kiralama hizmetleridir.

Talep bu kadar çok olunca, Bodrum araç kiralama şirketleri de Bodrum ilçesinde yoğun bir şekilde hizmet vermektedir. Bodrum’a, Bodrum havalimanı üzerinden ulaşım sağlıyorsanız Bodrum havalimanı araç kiralama noktalarından kaliteli bir araç kiralama hizmeti bulabilirsiniz. Böylece Bodrum şehir merkezine kolayca ulaşıp tatilinizi vakit kaybetmeden başlatabilirsiniz. Şehir merkezinin canlılığı ve yerli yabancı bir sürü kültürden insanla tanışma deneyimi Bodrum’daki tatilinizi özel kılacak durumlardan biridir.

RentiCar ile Güvenilir Bodrum Araç Kiralama

Araç kiralama Bodrum ilçesinde de çokça tercih edilen bir ulaşım tipidir. Bu yoğunluk ise Bodrum araç kiralama hizmeti sunan şirketlerde artışa yol açmaktadır. Fakat seçeneğinizin bu kadar çok olması kaliteli hizmete uzanan yolunuzu uzatabilmektedir. RentiCar kusursuz bir müşteri deneyimi yaşatabilmek için Bodrum rent a car hizmetlerinde de aynı hassaslığı göstermektedir. Şeffaflıkla sürdürdükleri prosedürler sayesinde güvenilir araç kiralama hizmeti sunmaktadırlar.

Araç kiralarken herkesin en çok dikkat ettiği husus kaliteli bir hizmet alabilmektir. Müşterilerin karşısına sonradan çıkan sürpriz ücretlendirmeler ise üzücü deneyimlere yol açan bir durumdur. RentiCar’da ödeyeceğiniz ücret baştan bellidir, bu yüzden tatiliniz boyunca keyfinizi bozacak farklı fiyatlandırmalar ile uğraşmazsınız. RentiCar’ın web sitesinden veya İletişim Merkezi’nden kolaylıkla rezervasyon oluşturabilirsiniz. Aracınızı en hızlı şekilde teslim alabilmeniz adına tüm süreçler minimuma indirilmiştir. Bodrum araç kiralama yaparken tatiliniz boyunca RentiCar’ın ayrıcalıklar dolu hizmetini yanınızda hissedebilirsiniz.

Bodrum’da Gezilecek ve Görülecek Yerler

Bodrum dört mevsim gezilmeye uygun bir yerdir fakat en kalabalık zamanları yaz dönemleridir. Eğer kalabalıktan hoşlanmıyorsanız ilkbahar veya sonbahar dönemlerini tercih edebilirsiniz. Bodrum hem keyifli tatil mekânları ve plajlarıyla hem de sanat galerileri ve müzeleriyle, tatilde de tarihi keşfetmekten uzak kalmak istemeyenler için ideal bir ilçedir.

Bodrum Sualtı Arkeoloji Müzesi

Bodrum’da görmeye değer birçok önemli müze bulunmaktadır. Bunlardan biri, Türkiye’de tek su altı arkeoloji müzesi olmasıyla Bodrum Sualtı Arkeoloji Müzesi gelmektedir. Bu müzede, Bodrum veya çevresindeki kazılardan elde edilen kalıntılar sergilenmektedir. İçerisindeki 14 sergi salonu ile her birinde ayrı bir tarihî dokuya rastlamanın büyüleyiciliğini yaşayabilirsiniz.

Zeki Müren Sanat Müzesi

Müze meraklıları için bir diğer müze ise Zeki Müren Sanat Müzesi’dir. Zeki Müren vefat ettikten sonra Bodrum’daki iki katlı evi müzeye çevrilmiştir. Sanat Güneşi Zeki Müren’in hayatına daha yakından tanık olmak isteyenler, müzede sergilenen sahne kıyafetleri, takıları, ödülleri gibi kişisel eşyalarını inceleme fırsatı bulabilirler.

Bitez Plajı

Bodrum’un en gözde plajlarından biri olan Bitez Plajı hem sığ deniziyle hem de uzun sahil şeridiyle herkese keyifli bir deniz keyfi yaşatmaktadır. Aynı zamanda meşhur Bitez dondurmasının da tadına bakmak isteyenler için tercih edilmesi gereken bir yerdir.

Usuluk Koyu Tabiat Parkı

Şehrin kalabalığından uzaklaşmak için çok ideal bir yer olan Usuluk Koyu Tabiat Parkı’na, eğer Bodrum araç kiralama yaptıysanız, çok rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Temiz kumsalı ve mavi deniziyle tatilinizin en sakin ve rahat anlarını yaşayacağınız bir yer olarak listenize mutlaka eklemelisiniz.

Torba Koyu

Tam 7 adet mavi bayrak kazanmış Torba Koyu, temiz koyu ve mükemmel manzarasıyla sadece bedeninize değil, ruhunuza da rahat bir tatil yaşatacaktır. Eşsiz doğasıyla herkesin mutlaka görmek isteyeceği yerlerden biridir.

Bodrum Tuzla Kuş Cenneti

125 farklı kuş türüne ev sahipliği yapan bu yer hem hayvanseverlerin hem de fotoğraf tutkunlarının tercih ettiği yerlerden biridir. Allı turna, meke, yaban kazı gibi kuş türlerini yakından görebilmenin güzelliği farklı bir deneyim olacaktır. Mart ve nisan aylarında üreme mevsimleri olduğundan değişik danslarına tanık olabilirsiniz.

Bodrum’un koyları, plajları, gece mekânları tek tek saymakla bitmeyecek kadar çoktur. Tatiliniz boyunca gezilmedik ve görülmedik bir yer bırakmak istemeyenler için ise Bodrum kiralık araba seçenekleri tercih edilmektedir. Böylece gidilecek yerlerin arasındaki mesafeyi dert etmeden hem Bodrum tarihini keşfedebilir hem de tatilinizin keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz.

Bodrum’da Oto Kiralama Nasıl Yapılır?

Bodrum oto kiralama yapmadan önce ihtiyacınıza uygun bir araç için araştırma yapmanız gerekebilir. Böylece Bodrum araç kiralama fiyatları arasından hem bütçenize uygun hem de zevkinize göre bir araç kiralayabilirsiniz. Bodrum araç kiralama fiyatları ise talep edilen aracın segmenti, modeli ve markası gibi detaylar ile değişiklik göstermektedir.

Bütçenize uygun araç araştırması yaparken RentiCar’ın web sitesindeki filtreleme seçeneklerini kullanabilirsiniz. İstediğiniz segmenti, araç modelini, yakıt türünü, depozito tutarını, vites tipini filtreleyerek Bodrum araç kiralama yapmayı çok daha kolay bir hâle getirebilirsiniz.

Kiralamak istediğiniz aracı belirledikten sonra sürücünün adı, soyadı, telefon ve e-posta bilgileri alınır ve ödeme adımına geçilir. Araç kiralama ücreti onaylandıktan sonra ise ücretin tahsilatı gerçekleştirilir. Aracı teslim alma aşamasında ise sürücünün yanında mutlaka kredi kartı, kimlik, sürücü belgesi ve rezervasyon belgesi bulunmalıdır. Bodrum oto kiralama aşamaları bu şekilde ilerlemektedir. Araç kiralama yaparken RentiCar’ı tercih ederseniz geniş iş ortağı yelpazesi sayesinde, aracınızı en hızlı şekilde anlaşmalı firmalardan teslim alabilirsiniz.

Araç kiralama yaparken uzun dönem veya kısa dönem olarak kiralama seçenekleriniz bulunmaktadır. Uzun dönem araç kiralamalar fiyat olarak daha avantajlı olsa da Bodrum’daki tatiliniz kısa süreli ise size en uygun süreyi seçip araç kiralama işleminize devam edebilirsiniz. Bodrum rent a car 30 günden az olmak üzere günlük şekilde, 30 gün ve üzeri olmak üzere aylık şekilde yapılabilmektedir. Araç kiralama sürenizi uzatmak istediğinizde ise araç kiralama firmanız uygunluğuna göre talebinizi onaylayacaktır.

RentiCar ile Bodrum Araç Kiralama Neden Avantajlıdır?

RentiCar’ın sunduğu kampanyalardan ve promosyon kodlarından yararlanarak Bodrum araç kiralamayı çok daha bütçe dostu bir hâle getirebilirsiniz. Aynı zamanda 12 aya varan taksit imkânları ile araç kiralamak RentiCar’da herkes için çok kolaydır. Hem bütçe dostu hem de her ihtiyaca yönelik binlerce araç çeşidi ile herkes cebine ve zevkine göre bir araç bulabilmektedir.

Çözüm odaklı İletişim Merkezi, RentiCar müşterilerinin her türlü talep ve sorularını dinlemekte, en uygun ve hızlı çözümleri sunmaktadır. Bodrum araç kiralama yaparken RentiCar’ı tercih edenler, aracı teslim aldıkları andan aracı iade etme anına kadar kaliteli hizmeti yanlarında hissetmektedirler. Bodrum’da güzel anılar biriktirirken RentiCar da ihtiyacınız olan konforu size sağlayacaktır.

Bodrum Araç Kiralama Yaparken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Bodrum araba kiralama yaparken öncelikle dikkat etmeniz gereken husus sözleşmeyi dikkatlice okumak olmalıdır. Bodrum rent a car firmanızın imzalamanız için sunduğu sözleşme, kiralama süreniz içerisinde meydana gelebilecek sorunlarda önemli rol oynamaktadır. Araç kiralama firmasının uygulayacağı adımlar bu sözleşmede yer almaktadır.

Bir diğer dikkat edilmesi gereken husus ise kiralamak istediğiniz aracın bedelini göz önünde bulundurmaktır. Araç kiralama fiyatları hem aracın özelliklerine hem de kiralama zamanına göre değişmektedir. Hafta sonu veya resmî tatillere denk gelmesi gibi durumlarda fiyatlarda değişiklik olacaktır. Aynı zamanda talep edilen aracın tedarik durumu, stokta olmaması gibi durumlar da fiyatlara yansıyan hususlardır. Bu durumları dikkate aldığınızda, araba kiralama Bodrum ilçesinde de çok rahat bir süreç hâline dönüşecektir. Bodrum araba kiralama hizmetlerinden yararlanmak keyifli ve konforlu bir tatilin çözümüdür. Kiralık aracınız ile Bodrum’u doyasıya gezip unutulmaz tatil anıları biriktirebilirsiniz.

Muğla Araç Kiralama Hakkında Sıkça Sorulan Sorular