Ana Sayfa
Lokasyonlar

Muğla Fethiye Göcek Araç Kiralama

Muğla, tatil açısından Türkiye’nin en çok ilgi gören şehirlerindendir. Muğla’nın her bir beldesi ayrı güzellikte ve görülmeye değerdir. Bu yerlerden biri de Fethiye’dir. Fethiye’de keşfedilmemiş ve keşfedilen, turistlerin ilgisini çeken, manzarası ile büyüleyen bölgeler bulunmaktadır. Muğla Fethiye’nin en keyifli yerlerinden biri olan Göcek de bu yerler içindedir. Bu bölgede araç kiralayarak unutmayacağınız bir tatil deneyimleyebilirsiniz. RentiCar, Muğla Fethiye Göcek araç kiralama seçenekleri ile en iyi koşullarda en kaliteli hizmeti sağlamaktadır.

Muğla Fethiye Göcek Gezilecek Yerler

Muğla Fethiye’ye bağlı şirin bir mahalle olan Göcek, harika koyları ve deniz manzarası ile en keyifli tatil adreslerinden biridir. Göcek eskiden sakin ve sessiz bir köyken zamanla keşfedilmiş ve tatilcilerin ilk durağı hâline gelmiştir. Yine de huzurlu bir tatil ve şehrin tüm stresinden arınmak için birebirdir. Göcek’in birbirinden muhteşem koylarında saatlerce vakit geçirebilir, keyifli bir Göcek turu yapabilirsiniz. Turgut Özal Caddesi, Göcek Merkez’in en hareketli yeridir. Bu cadde boyunca yürüyebilir, dükkânlarını gezebilir, restoranlarındaki lezzetli yemeklerin tadına bakabilirsiniz. Rengarenk çiçeklerle süslenmiş kafelerinde kahve keyfi yapmayı da unutmayın. Size cennetteymiş gibi hissettirecek bir yerden bahsedelim: Kleopatra Hamam Koyu. Burası, Antik Likya Dönemi’nde inşa edilen batık bir tarihî hamam, bu hamamın kalıntıları ve Bizans Manastırı kalıntıları bulunan, zeytin ağaçlarıyla, denizinin rengi ve manzarası ile Göcek’teki ilgi çekici yerlerden biridir. Eşsiz güzellikteki Göcek koylarının ve plajlarının ise her biri birbirinden güzeldir. Bu sebeple mümkün olduğunca bu yerlerin hepsine gitmeye çalışın. Sarıgerme Plajı, İnlice Plajı, Bedri Rahmi Koyu, Boynuzbükü Koyu, Sarsala Koyu bunların içinden en ilgi görenleridir.

Muğla Fethiye Göcek Araç Kiralama Seçenekleri

En kaliteli ve güvenilir Muğla Fethiye Göcek araç kiralama seçeneklerinden yararlanmanız için sizlere en iyi hizmeti vermekte ve ihtiyacınız olan her koşulda yanınızda olmaktayız.

Muğla Fethiye Göcek Araç Kiralama Fiyatları

Muğla Fethiye Göcek araç kiralama fiyatlarından yararlanmak, ihtiyacınız olan tarihlerde, istediğiniz modeldeki bütçenize uygun aracı kiralamak istiyorsanız web sitemize giriş yaparak aracınızı kiralayabilirsiniz.

Muğla Araç Kiralama Hakkında Sıkça Sorulan Sorular