Ana Sayfa
Lokasyonlar

Mardin Havalimanı Araç Kiralama

Mardin, Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan sosyo-kültürel çeşitliliği ve çok sayıda eski medeniyetin tarihini taşıyan bir şehrimizdir. Bu mimari dokuları ile Mardin’in güzel kültürünü keşfetmek isteyenler ise hava yolu aracılığı ile hem iç hatlardan hem de dış hatlardan akın etmektedir. Mardin Havalimanı ile şehre iniş yapanların tercihlerinden biri ise Mardin Havalimanı araç kiralama yapmaktadır.

Mardin araç kiralama yapmak, şehri gezerken bütün misafirlere büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Hâkimi olmadığınız güzergâhlarda kaybolmak kimsenin seyahatinde yaşamak isteyeceği bir durum değildir. Araç kiralamak bu açıdan hem konfor sağlar hem de seyahat boyunca büyük bir vakit kazandırır.

Kiralama yaparak Mardin’de gezilip görülmesi gereken yerler arasındaki mesafeyi dert etmeden, rahat bir şekilde gezi planınızı uygulayabilirsiniz. Mardin’in büyüleyici tarihini Mardin Havalimanı araç kiralama yaparak çok daha güzel bir şekilde keşfedebilirsiniz.

Mardin farklı din ve dile mensup olan insanların birlikte yaşadığı, çok kültürlü bir şehir olarak öne çıkmaktadır. Mardin'in Medeniyetler Şehri olarak adlandırılmasına olanak veren durum ise bu kültürel dokuya sahip olmasıdır. Dünyadaki ilk yerleşim yerlerinden bir tanesi olan Mezopotamya Medeniyeti, Mardin’in topraklarında kurulmuştur. Hem bereketli topraklara hem de stratejik açıdan önemli olan konuma sahiptir. Bu özelliği ise tarih boyunca birçok farklı medeniyetin hedefinde olmasına sebebiyet vermiştir.

RentiCar ile Güvenilir Mardin Havalimanı Rent a Car Firmalar

Araç kiralama sektörü, ülkemizde gelişmekte ve büyümekte olan bir sektördür. Her geçen gün araç kiralamaya olan talebin artması Mardin Havalimanı rent a car firmalarının da çoğalmasına olanak tanımıştır.

Fakat müşterilerin tercih edebileceği firmalardaki çeşit çokluğu, bazı güven problemlerine yol açabilmektedir. Sonuçta, Mardin Havalimanı oto kiralama yaparken kaliteli ve güvenilir bir hizmet alabilmek her müşterinin hakkıdır. Bu noktada RentiCar, Türkiye geneline yayılmış anlaşmalı firmaları sayesinde Mardin Havalimanı araç kiralama yaparken de kaliteli ve müşteri odaklı bir hizmet sunmaktadır.

RentiCar’ın geniş iş ortağı yelpazesi içerisindeki rent a car firmaları, araç kiralamak isteyen müşterilerine güven dolu deneyimler yaşatır.

Mardin Havalimanı araç kiralama işlemleriniz hakkında kafanızda oluşabilecek soru ve dilekler veya kiralamak istediğiniz araçların fiyat teklifini almak için RentiCar’ın İletişim Merkezi’ni arayabilirsiniz. Müşterilerin karşısında muhatap olabileceği, çözüm odaklı İletişim Merkezi, RentiCar’ın araç kiralamak isteyen herkese güven aşılayan hizmetlerinden biridir.

RentiCar’ın binlerce araç modeli ve markasına sahip olması ise, herkese uygun bir aracı bünyesinde bulundurduğu anlamına gelmektedir. İster sedan ister SUV; Mardin’e geliş sebebiniz ne olursa olsun hem bütçenize hem de zevkinize uygun bir aracı RentiCar’da bulabilirsiniz. Mardin araç kiralama yaparken ne tür model ve marka araç tercih etmek isterseniz RentiCar’ın web sitesinde kolaylıkla bulabilirsiniz.

Mardin Havalimanı Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Mardin Havalimanı araba kiralama yapmadan önce ihtiyacınıza uygun aracı daha kolay bulabilmek için bir araç araştırması yapabilirsiniz. Bu noktada, RentiCar’ın web sitesindeki filtreleme seçeneğini kullanarak araştırmanızı daha hızlı bir hâle getirebilirsiniz.

Tercih etmek istediğiniz aracın segmentini, markasını ve modelini, yakıt türünü, depozito tutarını, vites tipini ve daha birçok özelliğini filtreleyerek size en uygun aracın saniyeler içerisinde karşınıza çıkmasını sağlayabilirsiniz.

Kiralamak istediğiniz aracı belirledikten sonra RentiCar’ın web sitesinden tarih ve yer bilgisini girerek istediğiniz araç özelliklerini seçip birkaç adımda rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz. İnternet üzerinden rezervasyon yapmak istemiyorsanız, RentiCar’ın İletişim Merkezi’ni arayarak da yeni rezervasyon oluşturabilirsiniz.

Mardin Havalimanı araç kiralama işleminizi size en uygun süreyi tercih ederek yapabilirsiniz. Günlük kiralamalar 30 günden az, aylık kiralamalar ise 30 gün ve üzeri süreleri kapsamaktadır.

Rezervasyonunuzu oluşturduktan sonra tarafınıza Rezervasyon Bilgi Formu iletilir, bu belgeyi aracınızı teslim alma aşamasına geldiğinizde mutlaka yanınızda bulundurmanız gerekmektedir.

Kiralamak için belirlediğiniz aracınız size seçildikten sonra, sürücünün adı soyadı, T.C. kimlik numarası, telefon ve e-posta bilgileri alınır ve ödeme adımına geçilir. Araç kiralama ücreti onaylandıktan sonra ise ücretin tahsilatı gerçekleştirilir. Mardin Havalimanı kiralık araç işleminizin tamamlanabilmesi için son adım ise aracı teslim alma aşamasıdır. Aracı teslim alma aşamasında ise sürücünün yanında mutlaka kendine ait kredi kartı, kimlik, sürücü belgesi ve Rezervasyon Belgesi bulunmalıdır.

Depozito tutarı, aracı teslim alma aşamasında sürücüye ait kredi kartından çekilir. Mardin Havalimanı araç kiralama yaparken uygulanmakta olan genel kurallarda sürücünün en az 21 yaşında olması ve minimum 1 yıllık B grubu sürücü belgesi sahibi olma koşulu aranmaktadır. Bu uygulamalar firmadan firmaya değişiklik gösterebilmektedir.

Malatya Havalimanı kiralık araç sürecinin sonuna geldiğinizde ise, aracı iade etmeye giderken, yanınızda ruhsat, anahtar ve teslim formu gibi araç tesliminde alınan tüm evrak ve eşyalar bulunmalıdır. Araç başında ilgili firma yetkilisi ile gerekli kontroller sağlandıktan sonra ise Araç İade Formu mutlaka doldurulması gereken bir belgedir.

RentiCar ile Mardin Havalimanı Araç Kiralama Neden Avantajlıdır?

Mardin Havalimanı araç kiralama yaparken de çoğu rent a car noktasında yaşanmakta olan kalabalıklara maruz kalınabiliyor. Mardin Havalimanı rent a car firmalarına gösterilen bu talep uzun kuyruklara sebebiyet verebiliyor. RentiCar’ın avantajı ise burada başlıyor, dünyanın neresinde olursanız olun dijital bir şekilde RentiCar’ın web sitesinden araç kiralama yapabilirsiniz.

RentiCar’ın Türkiye geneline yayılmış olan anlaşmalı firmaları ile aracınızı teslim almak çok kolay. RentiCar’ın minimuma indirdiği süreçleri ile Mardin Havalimanı oto kiralama işlemleriniz çok hızlı bir hâle gelmektedir. Kalabalık rent a car firmalarında uzun kuyruklar beklemeden aracınızı hızla kiralayabilir, geç kalmadan seyahatinize devam edebilirsiniz.

Güvenilir bir Mardin Havalimanı rent a car firmasından hizmet almak, sonradan karşınıza çıkabilecek sürpriz fiyatlandırmalar ile üzülmemek için çok önemlidir. RentiCar’ın şeffaf hizmet politikası müşterilerine güven sağlayan özelliklerinden biridir. RentiCar’da ödeyeceğiniz ücret baştan bellidir, daha sonradan gizli masraflar, ek ücretler ile uğraşmazsınız. Böylece Mardin’deki seyahatiniz çok daha keyifli geçer.

Mardin Havalimanı Araç Kiralama Fiyatları

Mardin Havalimanı araç kiralama fiyatları, müşterinin tercih edeceği aracın özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Her firmanın kendine özel fiyatlandırmaları olabileceğinden dolayı sabit bir fiyat üzerinden değerlendirilememektedir.

 Tercih edeceğiniz aracın segmenti, modeli ve markası, yakıt türü, vites tipi gibi özelliklerinin yanı sıra, kiralama süreniz boyunca isteyeceğiniz navigasyon, ek sürücü gibi ek hizmetler de Mardin Havalimanı araç kiralama fiyatları üzerinde etki göstermektedir. Kiralama yapacağınız zamanın hafta sonu veya resmi tatiller gibi zamanlara denk gelmesi durumu da fiyatlarda farklılığa sebep olabilir. Ayrıca, talep ettiğiniz aracın tedarik durumu, stokta az olması gibi durumlar da fiyatlara etki edebilir. Bu hususları göz önünde bulundurduğunuzda hem size hem de bütçenize iyi gelecek aracı kiralayabilirsiniz.

Kiralama yapmadan önce araç araştırması yaparak bütçenizi oluşturabilirsiniz. Araştırma yaptıktan sonra nasıl bir bütçe oluşturmanız gerektiği hakkında bir fikriniz olacaktır.

RentiCar sunduğu kampanyalar ve 12 aya varan taksit imkânları ile Mardin Havalimanı araç kiralama yaparken de herkese büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Taksitlendirme ile yapılan ödemeler, yüklü miktarda ani bir para çıkışına sebep olmayacağı için bütçenize iyi gelecektir.

Ayrıca, RentiCar’ın web sitesinde promosyon kodları ile karşılaşabilir, araç kiralama işlemlerinizi çok daha uygun fiyatlı bir hâle getirebilirsiniz. RentiCar herkese uygun çözümleri ve ayrıcalıklı hizmetleri ile sizin de tercihiniz olsun, Mardin’deki seyahatiniz keyifli anlar ile buluşsun.

Mardin Havalimanı Araç Kiralama Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Uygun fiyata Mardin Havalimanı araç kiralama nasıl yapabilirsiniz?

Mardin Havalimanı araç kiralama yaparken tercih edeceğiniz aracın özelliklerine göre fiyatlandırmalar değişmektedir. Fakat RentiCar’ın sunduğu 12 aya varan taksit imkânları ve kampanyaları ile çok daha uygun fiyatlı kiralamalar yapabilirsiniz.

Mardin Havalimanı araç kiralama yaparken neden RentiCar’ı tercih etmelisiniz?

RentiCar müşteri odaklı hizmetleri ile güvenilir araç kiralama deneyimleri yaşatmaktadır. Binlerce araç modeli ve markası ile herkes kendine uygun bir araç bulabilmekte, promosyon ve kampanyaları ile bütçe dostu kiralamalar yapabilmektedir.

Mardin Araç Kiralama Hakkında Sıkça Sorulan Sorular