0850 308 0 308
İletişim Merkezi

AutoLand Araç Kiralama

Autoland Araç Kiralama

Autoland araç kiralama hizmetlerinden siz de RentiCar ayrıcalıkları ile yararlanmaya başlayın! Geniş iş ortakları yelpazemiz sayesinde keşfedebileceğiniz Autoland kiralama hizmetleri ile İstanbul’dan İzmir’e, Bursa’dan Kayseri’ye kadar pek çok şehirdeki seyahatleriniz için aracınızı teslim alabilirsiniz. Vakit kaybetmeden siz de anlaşmalı firmalarımızdan Autoland’i inceleyebilir, uygun fiyat avantajı ile araç kiralama işlemlerinizi başlatabilirsiniz!

Autoland Araç Kiralama Hakkında

RentiCar iş ortaklarından biri olan Autoland, araç kiralama pazarına 2004 yılında girmiştir. %100 yerli sermaye ile kurulan araç kiralama firması, finansal gücü ile profesyonel hizmet anlayışını bir araya getirerek yüksek müşteri memnuniyetini hedeflemektedir. Araç kiralama sektöründe yaratıcı ve güvenilir bir hizmet verme misyonuna sahip olan firma, Türkiye’nin farklı pek çok kentinde araçlarını erişilebilir kılmaktadır. Autoland Beylikdüzü, Sabiha Gökçen Havalimanı, İstanbul Havalimanı, Eyüp, Ataşehir, Kartal gibi ilçeler bazında İstanbul’da yer alıyorken bunun yanı sıra İzmir, Bursa, Kayseri gibi kentlerde de bulunmaktadır. Sayfamız üzerinden araç kiralama işlemlerinizi gerçekleştirirken ilgili şehirlerde iş ortağımız Autoland’in araçlarını da keşfedebilir, rezervasyonunuzu hemen başlatabilirsiniz. Son olarak RentiCar aracılığıyla anlaşmalı firmamızın filo hizmetlerini de keşfedebilir, kurumsal ulaşım çözümlerden yararlanabilirsiniz.

Autoland İş Ortağımız İle RentiCar Araç Çeşitliliği

Türkiye’de kayda değer hizmet sağlayan araç kiralama firmalarından Autoland’ın otomobillerini, RentiCar’daki zengin araç çeşitliliği içerisinde keşfedebilirsiniz. Böylelikle Türkiye’nin farklı pek çok şehrindeki seyahatlerinizde beklentilerinizi uygun bir otomobili kiralayabilir, güvenli ve keyifli bir seyahate çıkabilirsiniz. %100 müşteri memnuniyeti hedefi ile iş ortaklarına da değer yaratan RentiCar sayesinde firma özelinde araç kiralama işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Benzinli – dizel, otomatik vites – manuel vites gibi farklı pek çok araç özelliklerine göre tercih ettiğiniz bir otomobil grubunu belirleyebilir, rezervasyon işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Bu sayede ister bir iş seyahati ister aile tatiline çıkıyor olun; yolculuğunuz ve koşullarınıza en uygun araca dilediğiniz zaman aralığında sahip olabilirsiniz. RentiCar’daki kapsayıcı araç çeşitliliğini keşfetmek için hemen incelemelere başlayın!

Hızlı ve Online Araç Kiralama İşlemleri

Autoland online işlemler için sayfamızda kiralama yapacağınız bölgeyi, tarih ve zaman bilgilerini girebilirsiniz. Böylelikle vakit kaybetmeden iş ortağımızın araçlarını, yer ve tarih koşullarına göre uygunluk durumlarını inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra genel arama yapabilir, “Kiralama Firması” filtresinden yararlanarak da iş ortağımızı seçerek işlem gerçekleştirebilirsiniz. Kullanıcı dostu arayüz ve sade tasarım anlayışımız sayesinde vakit kaybetmeden araç kiralama işlemlerinizi online bir şekilde tamamlayabilir, seyahatinizi planlamaya başlayabilirsiniz! Küçük araçlardan orta boy araçlara, SUV otomobillerden Premium modellere kadar pek çok filtreyi kullanarak da yine araçlar özelinde inceleme yapabilirsiniz. Özelleştirilmiş seçeneklerden bu şekilde yararlanarak zamandan kazanabilir, seyahat edeceğiniz şehirde beklentilerinize uygun araç modellerini hızlıca sıralayabilirsiniz. Güvenilir iş ortaklarımız ile güvenli, konforlu ve keyifli bir seyahat için yanınızdayız! Dilerseniz, Tüm Lokasyonlar sayfamızı da inceleyebilirsiniz.

Farklı Araç Kiralama Seçenekleri

Araç kiralama opsiyonları, özellikle zamana ve ihtiyaçlara göre önemli ölçüde şekil değiştirebiliyor. Buna göre günlük, haftalık, aylık araç kiralama gibi ya da ticari araç kiralama gibi pek çok seçenekten yararlanabilirsiniz. Aileniz, arkadaşlarınız ile ya da bireysel olarak kısa süreli bir seyahate çıkacaksanız standart araç kiralama işlemlerini başlatabilirsiniz. Bunun için lokasyon, tarih, iade saati gibi bilgileri girip aratabilirsiniz. Bunun yanı sıra daha 30 gün ve üzeri sürelerde bir araca ihtiyacınız olacaksa aylık araç kiralamadan yararlanabilirsiniz. 1 ayı aşan süreler için daha hesaplı olabilen aylık araç kiralamadan yararlanabilir, 12 aya varan taksit imkânlarını da yakalayabilirsiniz. Bunun yanı sıra aylık araç kiralama yapıldığında aracın muayene sorumluluğu aracın kiralandığı firmaya aittir. Muayene ve egzoz ölçüm zamanları ilgili firma tarafından size hatırlatılıyor. Bunun dışında özellikle kurumsal ulaşım talepleri için ise uzun dönem araç kiralama sıklıkla tercih ediliyor. 12 aydan 36 aya varan süreler içerisinde yıllık araba kiralama imkânından yararlanmak için bu hizmeti tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra uzun dönem araç kiralama sadece kurumlara da hitap etmiyor. Özellikle büyükşehirlerde uzun dönem kirama hizmetleri, araç sahibi olmak isteyenler için de avantaj sağlıyor. Böylelikle 1 ila 3 yılları arasında bireyler de büyükşehirlerdeki ulaşım ihtiyaçlarını bu yolla sağlayabiliyor. Bu seçenek ile beraber bakım ve onarımlar için kiralama firmasının sunduğu hizmetlerden de yararlanabilirsiniz.

Autoland Araç Kiralama Koşulları

Araç kiralama koşulları firmadan firmaya değişkenlik gösterebilir. Bununla beraber genel uygulamaya bakıldığında 21 yaş ve minimum 1 yıllık B grubu sürücü belgesi sahibi olma en sık aranan şartlar arasındadır. Kiralanacak aracın sınıfına bağlı olarak da koşullar değişebilir. Buna göre ekonomi sınıfındaki araçlar için farklı yaş ve ehliyet, üst grup araçlar için de farklı yaş ve ehliyet şartları aranıyor olabilir. Ayrıca bu şartlar, firmalar özelinde güncellenebilir. Ek olarak online rezervasyon koşulları, iade süresini uzatma işlemleri, kiralayan sürücünün sorumlulukları gibi farklı alanlarda da koşullar değişebilir. Bu nedenle güncel kiralama şartlarını takip etmeyi unutmayın. Tüm sorularınız için dilerseniz, 0850 308 0 308 RentiCar İletişim Merkezi’ni arayabilir, profesyonel ekibimizden destek alabilirsiniz.
 

Kuruluş Tarihi

AutoLand firması 1995 yılında kurulmuştur.

Şube Sayısı

AutoLand firmasının 16 adet şubesi bulunmaktadır.

Genel Merkez

AutoLand firmasının genel merkezi Istanbul lokasyonunda bulunmaktadır.

Şirket Adı AutoLand
Genel Merkez Istanbul
Min. Günlük Ücret 716.81 ₺
Max. Günlük Ücret 2529.23 ₺
Bulunduğu Şehir Sayısı 10
En Çok Tercih Edilen Araç Clio

AutoLand Kiralık Araçlar

AutoLand Araç Filosu

Clio
Araç Kiralama

Car Image

Fiat Egea
Araç Kiralama

Car Image

Mercedes Vito
Araç Kiralama

Car Image

Passat
Araç Kiralama

Car Image

Fiat Doblo
Araç Kiralama

Car Image

Caravelle
Araç Kiralama

Car Image

Clio
Araç Kiralama

Car Image

Fiat Egea
Araç Kiralama

Car Image

Caravelle
Araç Kiralama

Car Image

Mercedes Vito
Araç Kiralama

Car Image

Passat
Araç Kiralama

Car Image

Fiat Doblo
Araç Kiralama

Car Image

AutoLand Firma Lokasyonları

AutoLand Kiralama Koşulları

AutoLand Firmasından Nasıl Araç Kiralayabilirim ?

AutoLand firmasından araç kiralamak için www.renticar.com sitemizden kiralamak istediğiniz konumu girip kendinize uygun araçları seçerek kiralama yapabilirsiniz.