0850 308 0 308
İletişim Merkezi

5S CarRental Araç Kiralama

5S CarRental Araç Kiralama  

Hızlı, güvenilir ve konforlu araç kiralamanın tek adresi RentiCar sizi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla buluşturmaya devam ediyor. 5S CarRental araç kiralama firması da hem üstün kaliteli hizmetleri hem de geniş araç filosuyla bu firmalardan birisi. Geniş hizmet ağıyla da öne çıkan iş ortağımızın birbirinden özel araç modellerinden faydalanmak için sitemizi kullanabilirsiniz. RentiCar güvencesi ile birbirinden konforlu yolculuklara yelken açın. 5S CarRental firmasının sunduğu hizmetlerden faydalanmak için hemen harekete geçin!

RentiCar ile 5S CarRental Farkını Yaşayın! 

Söz konusu araç kiralama hizmetleri olduğunda güvenilir ve donanımlı bir firma seçimi yapmak oldukça önemli. Aksi takdirde kiralanan aracın beklenen kriterlere uymaması ve yetersiz müşteri desteği gibi problemler görünebiliyor. RentiCar sizi bu durumlardan korumak için Türkiye’nin önde gelen araç firmalarını ayağınıza kadar getiriyor! Önemli iş ortaklarımız arasında yer alan 5S CarRental firması standartların ötesinde bir kiralama hizmeti vadediyor. Firmanın sahip olduğu araç seçenekleri arasında birçok farklı modele rastlamanız mümkün. SUV, sedan ve hatchback gibi kasa tiplerine sahip olan araçlar firmanın portföyünde yer alıyor. Ayrıca 8-9 kişilik kapasiteye sahip olan minibüs çeşitleri de iş ortağımızın sunduğu seçenekler arasında. İster kişisel ister aile ve arkadaş grubuyla yapacağınız seyahatlerde firması tercih edebilirsiniz. 5S CarRental firması ile kapsamlı müşteri desteğiyle de beğenileri kazanıyor.  Araç kiralama deneyiminiz boyunca dilediğiniz her an müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca bebek koltuğu, hasar sigortası ve ek sürücü gibi ekstra hizmetlerinden faydalanarak ayrıcalıklı bir seyahat deneyimi yaşayabilirsiniz. 

5S Rental Car Kiralama Noktaları 

“Bir otomobillerle yaşarız!” mottosuyla üstün kaliteli hizmet vadeden 5S Rental Car firması geniş hizmet ağıyla dikkat çekiyor. Değerli iş ortaklarımız arasında yer alan firmayı birçok lokasyonda tercih etmeniz mümkün. 5S CarRental ile yeni yolculuklara yelken açmak için tercih edebileceğiniz kiralama noktaları şunlar: 

Görüldüğü üzere 5S CarRental ile birçok havalimanı noktasından kiralama işlemi gerçekleştirmeniz mümkün. Başta şehirlerarası seyahatleriniz olmak üzere birçok amaçla firmanın geniş araç filosundan faydalanma imkanına sahipsiniz.

RentiCar ile 5S CarRental Araç Kiralama Nasıl Yapılır? 

RentiCar, Türkiye’nin en kaliteli hizmetini sunan araç kiralama firmalarına pratik bir şekilde ulaşabilmeniz için daima yanınızda! 5S CarRental firmasının sunduğu araç filosuna sitemiz aracılığıyla rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bunun için gerçekleştirmeniz gereken adımlar oldukça basit: 

  • Ana sayfada yer alan kiralık arama kutucuğunda istenen bilgileri girin. (Kiralanacak konum, alış tarihi, alış saati, vs.)

  • Karşınıza çıkan sayfada 5S CarRental firmasının sunduğu araç seçeneklerini göreceksiniz.

  • Sadece firmanın araç modellerini görüntülemek için sayfadaki filtre seçeneklerinden yararlanın.

  • Filtre seçenekleri arasında yer alan “Kiralama Noktaları” bölümünden 5S CarRental firmasını bularak sadece firmanın sunduğu araçları listeleyebilirsiniz.

Tüm bunlara ek olarak karşınıza çıkan araç listesinden kiralama şartları ve ek hizmetleri görüntülemeniz mümkün. Bu bilgileri detaylı olarak incelemek için ilgilendiğiniz araca tıklayabilirsiniz. 

Kuruluş Tarihi

5S CarRental firması 1995 yılında kurulmuştur.

Şube Sayısı

5S CarRental firmasının 8 adet şubesi bulunmaktadır.

Genel Merkez

5S CarRental firmasının genel merkezi Istanbul lokasyonunda bulunmaktadır.

Şirket Adı 5S CarRental
Genel Merkez Istanbul
Min. Günlük Ücret 1173.17 ₺
Max. Günlük Ücret 2326.63 ₺
Bulunduğu Şehir Sayısı 7
En Çok Tercih Edilen Araç Fiat Egea

5S CarRental Kiralık Araçlar

5S CarRental Araç Filosu

Clio
Araç Kiralama

Car Image

Fiat Egea
Araç Kiralama

Car Image

Fiat Doblo
Araç Kiralama

Car Image

Clio
Araç Kiralama

Car Image

Fiat Egea
Araç Kiralama

Car Image

Fiat Doblo
Araç Kiralama

Car Image

5S CarRental Firma Lokasyonları

5S CarRental Kiralama Koşulları

5S CarRental Firmasından Nasıl Araç Kiralayabilirim ?

5S CarRental firmasından araç kiralamak için www.renticar.com sitemizden kiralamak istediğiniz konumu girip kendinize uygun araçları seçerek kiralama yapabilirsiniz.