0850 308 0 308
İletişim Merkezi

Daily Drive Araç Kiralama

Daily Drive Araç Kiralama

Daily Drive, online ve güvenilir araç rezervasyon işlemleri ile şimdi RentiCar’da! Anlaşmalı firmamızın geniş araç çeşitliliğimiz içerisinde görebileceğiniz filosunu inceleyerek siz de ihtiyaçlarınıza uygun bir otomobili kiralayabilir, keyifle yola çıkabilirsiniz. Uygun fiyat avantajı, havalimanı ve merkezi lokasyonlardan araç kiralama gibi fırsatları yakalamak için hemen incelemelere başlayabilirsiniz!

Daily Drive Hakkında

Daily Drive araç kiralama, 1997 yılında kurulan Bostancıoğlu Şirketler Grubu’nun kısa dönemli araç kiralama markasıdır. Otomotiv, sigorta ve akaryakıt sektörlerinde faaliyet gösteren İstanbul merkezli Bostancıoğlu Şirketler Grubu, NISSAN ve Opel yetkili bayiliği, onaylanmış ikinci el araç satışı, Daily Drive kısa dönem kiralama hizmetleri sunuyor. Bu faaliyetler kapsamında 2012 yılında butik araç kiralama mottosu ile kurulan Daily Drive, zengin araç seçenekleri, düşük provizyon ücretleri sunma gibi anlayışlara sahiptir. Bunun yanı sıra resmi açıklamasına göre Daily Drive; muadil araçlar ile çözüm sağlamak yerine, yalnızca sürücünün rezervasyonda seçtiği araç üzerinden hizmet sunuyor. Böylelikle seçilen araca göre benzeri bir başka araç ile hizmet verilmiyor. Doğrudan kullanıcının seçtiği araç teslim noktasında sürücüsünü bekliyor. İlk etapta İstanbul, ardından diğer büyük iller olmak üzere şube sayısını artırmayı hedefleyen iş ortağımız, bireysel ve kurumsal kiralama alanlarında öne çıkıyor. Farklılaştırdığı araç kiralama deneyimiyle kalıcı müşteri memnuniyeti sağlamayı misyon hâline getiren firma, butik araç kiralama sektörünün birincil markaları arasında olma vizyonuna sahiptir.

Daily Drive Araç Filosu

Daily Drive kiralık araç filosunu, RentiCar’daki zengin araç yelpazesi içerisinde keşfedebilirsiniz. Böylelikle ihtiyaçlarınıza uygun bir modeli tercih ederek rezervasyon adımlarınızı tamamlayabilirsiniz. SUV’lardan sedanlara, hatchback otomobillerden station wagon modellere kadar pek çok segment ve sınıftaki aracı sayfalarımızda keşfederek hemen işlem gerçekleştirebilirsiniz. Bu geniş ara çeşitliliği içerisinde iş ortağımız Daily Drive’ın otomobillerini de inceleyebilirsiniz. Araçlar içerisinde benzinli, dizel, elektrikli yakıt tiplerinde modeller bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra otomatik vites – manuel vites, ekonomik – lüks sınıf gibi farklı seçenekleri de değerlendirebilirsiniz. Aile seyahatinizden iş gezinize kadar yolculuğunuzun türüne, yol şartlarına uygun bir aracı kolayca bulup ayırtabilirsiniz. Tüm bunlara göre Daily Drive içerisinde de Toyota Corolla, Renault ZOE, Renault Megane, Fiat Egea, Peugeot 2008, CHERY Omoda 5 gibi Türkiye’de oldukça sevilen araç marka ve modelleri ile karşılaşabilirsiniz. Üstelik rezervasyon aşamasında indirim kampanyaları ile de karşılaşabileceğinizi unutmayın!

Araç Kiralama Lokasyonları

RentiCar olarak sunduğumuz geniş iş ortağı yelpazesi içerisinde seyahat edeceğiniz destinasyondaki kiralık araç çözümlerinden yararlanabilirsiniz. Daha çok İstanbul’un ilçelerinde öne çıkan Daily Drive Kartal, Pendik, Maltepe, Taksim, Kadıköy, Yenibosna, İstanbul Havalimanı, Sabiha Gökçen Havalimanı gibi noktalarda konumlanıyor. Böylelikle bir büyükşehir seyahatinizde havalimanlarından popüler noktalara kadar size en uygun konumu belirleyebilir, araç teslim işlemlerinde yakın konum avantajından yararlanabilirsiniz. Böylelikle günübirlik gezilerden iş seyahatlerine kadar pek çok yolculuk için uygun bir destinasyonu belirleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra birkaç ay ya da daha uzun süreler boyunca şehir içinde bir kiralık araca ihtiyacınız varsa da ilgili çözümlerden yararlanabilirsiniz. Bu sayede araç satın alma masraflarına girmeden dilediğiniz zaman aralığı boyunca kiralık aracınıza sahip olabilirsiniz.

Kurumsal ve Bireysel Araç Kiralama Seçenekleri

Butik araç kiralama hizmetleri ile öne çıkan iş ortağımız Daily Drive’ı, kurumsal ve bireysel çözümler içerisinde de görebilirsiniz. RentiCar’da günlük, aylık ya da uzun dönem kiralama gibi birçok seçenekten yararlanarak size en uygun hizmetleri tercih edebilirsiniz. 30 günün altındaki süreler için günlük kiralamayı tercih edebilirsiniz. Böylelikle tatil ya da kısa süreli gezintiler için uygun çözümlerden faydalanabilirsiniz. 30 gün ve üzeri süreler için ise daha hesaplı olabilen aylık araç kiralamadan yararlanabilirsiniz. Son olarak 12 – 36 ayları arası için geçerli uzun dönem kiralama ve firmalara yönelik ticari araç kiralama seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz.

Daily Drive Araç Kiralama Koşulları

Araç kiralama koşulları, firmadan firmaya farklılık gösterebilir. Bu nedenle güncel koşul ve gereksinimleri takip etmenizi öneririz. Genellikle 21 yaş ve minimum 1 yıllık B grubu sürücü belgesi sahibi olma şartı sıklıkla aranıyor olsa da bu kriterler de değişebilir. Ayrıca seçtiğiniz aracın sınıf veya segmentine göre de farklı gereklilikler doğabilir. Örneğin, belirlediğiniz kiralık araca göre minimum 21 yaş ya da minimum 24 yaş gibi alt sınırlar ile de karşılaşabilirsiniz. Bu nedenle sürücünün araç seçerken istenen koşulları karşılaması önemlidir. Dilerseniz, tüm merak ettikleriniz için Sıkça Sorulan Sorular sayfamızdan da bilgi alabilirsiniz.

Araç Kiralama Fiyatları

Uygun fiyat avantajlarını yakalayabileceğiniz RentiCar’da, kiralık araç fiyatları farklı pek çok kritere göre çeşitlilik gösterebiliyor. Firma, araç modeli, kiralama süresi, satın alınabilecek ekstralar gibi unsurlara göre geniş bir fiyat skalası ile karşılaşabilirsiniz. Ayrıca rezervasyon aşamasında çeşitli indirim kampanyalarına da rastlayabilirsiniz. Dilerseniz, fiyat filtresinden yararlanarak da belirlediğiniz bütçe aralığı içerisindeki araçları hızlıca listeleyerek işlem gerçekleştirebilirsiniz.
 

Kuruluş Tarihi

Daily Drive firması 1997 yılında kurulmuştur.

Şube Sayısı

Daily Drive firmasının 10 adet şubesi bulunmaktadır.

Genel Merkez

Daily Drive firmasının genel merkezi Istanbul lokasyonunda bulunmaktadır.

Şirket Adı Daily Drive
Genel Merkez Istanbul
Min. Günlük Ücret 972.54 ₺
Max. Günlük Ücret 1467.88 ₺
Bulunduğu Şehir Sayısı 10
En Çok Tercih Edilen Araç Clio

Daily Drive Kiralık Araçlar

Daily Drive Araç Filosu

Clio
Araç Kiralama

Car Image

Fiat Egea
Araç Kiralama

Car Image

Clio
Araç Kiralama

Car Image

Fiat Egea
Araç Kiralama

Car Image

Daily Drive Firma Lokasyonları

Daily Drive Kiralama Koşulları

Daily Drive Firmasından Nasıl Araç Kiralayabilirim ?

Daily Drive firmasından araç kiralamak için www.renticar.com sitemizden kiralamak istediğiniz konumu girip kendinize uygun araçları seçerek kiralama yapabilirsiniz.