0850 308 0 308
İletişim Merkezi

Hanedan Araç Kiralama

Hanedan Car Rental 

Trabzon merkezli Hanedan Car Rental, Trabzon kiralık araç ihtiyaçlarınıza hızlı ve kaliteli çözümler sunuyor. Trabzon Ortahisar ve Trabzon Havalimanı olmak üzere ilde 2 farklı lokasyonda kiralama ofisine sahip Hanedan Rent a Car firması, sunduğu esnek kiralama seçenekleriyle farklı beklentileri karşılıyor. Eğer siz de iş seyahati ya da tatil amacıyla Trabzon’a gitmeyi düşünüyorsanız, Karadeniz’in en keyifli duraklarından biri olan Trabzon’u araba konforuyla keşfetmeyi değerlendirebilirsiniz. Bu seyahatinizde ihtiyacınız olacak kiralık araba modelleri Hanedan Rent a Car firmasında sizleri bekliyor. Eğer şehre uçakla seyahati planlıyorsanız havalimanından çıkmadan kiralık aracınızı teslim alabilir, konforlu ve keyifli bir yolculuğun keyfini çıkarabilirsiniz. Farklı bir ulaşım yöntemiyle şehre varacaksanız ise şehrin içinden de aracınızı teslim alabilirsiniz. Hanedan Rent a Car araç kiralama firmasından online kiralık araç rezervasyonunuzu tamamlamak için hemen sayfamızdan gerekli adımları gerçekleştirebilirsiniz. 

Hanedan Rent a Car Hakkında 

Hanedan Rent a Car Trabzon araç kiralama ihtiyaçlarınız için sizlerle! RentiCar’ın değerli iş ortakları arasında yer alan firma, müşteri memnuniyeti yüksek hizmetleriyle öne çıkmayı başarıyor. Hanedan Car Rental tarafından sunulan hizmetler arasında bireysel araç kiralama ve kurumsal araç kiralamanın yanı sıra filo kiralama da bulunuyor. Trabzon’daki işletmenizin kiralık araç ihtiyaçları için de Hanedan Rent a Car filosunda bulunan araç modellerini inceleyebilir, bunlar arasından beklentinize ve ihtiyacınıza en uygun olanları tercih edebilirsiniz.

Hanedan Car Rental Filosu 

Hanedan Car Rental filosunda yer alan farklı segment araçlar, farklı beklentileri karşılamayı başarıyor. Ekonomik sınıf, orta sınıf, SUV ve minibüs ihtiyaçlarınız için filoyu detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Firmanın filosunda bulunan araç modellerinden bazıları şunlar:

  • Renault Symbol, Citroen Jumpy, Renault Megane, Dacia Duster, Citroren C5 AirCross, Nissan Qashqai, Volvo XC60, Renault Taliant, Renault E-Tech İconic, Renault Clio.

Bu modeller ve çok daha fazlasını hemen sayfamız üzerinden detaylı olarak inceleyerek, online araç kiralama rezervasyonunuzu birkaç adımda tamamlayabilirsiniz. Rezervasyon seçiminizi günlük ya da aylık olarak da gerçekleştirebilirsiniz. Uzun dönem araç kiralama talebiniz içinse formumuzu doldurarak, bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Şirket Adı Hanedan