0850 308 0 308
İletişim Merkezi

Plazzo Filo Araç Kiralama

Plazzo Filo Araç Kiralama 

Kısa dönem araç kiralama ve filo kiralama sektörünün yenilikçi markalarından biri olan Plazzo Filo, araç kiralamanın ayrıcalıklı adresi RentiCar’da sizlerle. Siz de RentiCar’ın iş ortaklarından biri olan Plazzo Filo ile ihtiyaç ve beklentinize uygun bir kiralama yapabilir, konforlu ve eğlenceli yolcukların keyfini sürebilirsiniz. Hem uzun dönem hem de kısa dönem kiralama hizmeti sunan Plazzo Filo’nun geniş filo seçeneği, her beklentiyi en iyi şekilde karşılamayı başarıyor. Kendi beklentinize uygun bir kiralama hizmeti alabilmek için araç kiralamayı düşündüğünüz tarih, saat ve lokasyon bilgisini girerek “Ara” butonuna tıklayabilir ve sonuçları görüntüleyebilirsiniz. 

Plazzo Filo Hakkında 

Plazzo araç kiralama firması 2020 yılından beri faaliyet gösteriyor. Araç kiralama sektöründe yeni bir marka olan Plazzo Filo, yenilikçi yaklaşımı ve hizmetleriyle kısa sürede büyük bir kitleye ulaşmayı başarıyor. 

Ödüllü misafir hizmeti, en iyi fiyat garantisi ve geniş filo ağı gibi öne çıkan detaylara sahip Plazzo Filo, yenilik sunan araç kiralama hizmetini sizlerle buluşturuyor. Firma, güçlü altyapısı ve yetkin çağrı merkezi hizmeti ile yalnızca araç kiralama sürecinde değil aracı kiraladıktan sonra da müşteri memnuniyeti sağlıyor. Bu, özellikle uzun dönem kiralama yapmayı düşünen bireysel müşteriler ve işletmeler için oldukça önemli bir detay…

Yenilenen araç filosu ile farklı bütçe ve beklentilere en iyi şekilde hitap etmeyi başaran Plazzo Rent a Car, bireysel araç kiralamadan kurumsal araç kiralamaya, günlük araç kiralamadan aylık araç kiralamaya kadar birbirinden farklı talepleri karşılayan kapsamlı bir hizmet sunuyor.

Plazzo Filo Uzun Dönem Araç Kiralama Seçenekleri 

Plazzo araç kiralama hizmetleri arasında hem uzun dönem hem de kısa dönem kiralama seçenekleri mevcut. Uzun dönem araç kiralama genellikle bir aydan birkaç yıla kadar süren uzun vadeli bir araç kiralama hizmetini ifade ediyor. Plazzo Filo ile uzun dönem araç kiralamak gerek profesyonel kadrosu gerekse de yetkin çağrı merkezi çalışanları ile kolay ve konforlu bir hal alıyor. Filo kiralama sektörünün en yenilikçi isimlerinden biri olan Plazzo firması ile 6 aydan 12 aya ya da daha uzun dönemler için araç kiralama yapabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz filo kiralamaya ek olarak profesyonel filo yönetimi hizmetinden de faydalanabilirsiniz. Böylece işletmenizin araç ihtiyaçlarını ekonomik ve hızlı bir şekilde karşılayabilir, filo taleplerinize sorunsuzca karşılık bulabilirsiniz.

Plazzo Filo Kısa Dönem Araç Kiralama Seçenekleri 

Plazzo Rent a Car ile uzun dönem kiralama yapabileceğiniz gibi bireysel ve kısa dönem kiralamalar da yapabilirsiniz. Bireylerin ihtiyaçları doğrultusunda günlük, haftalık ya da aylık araç kiralama seçenekleri Plazzo Filo’da. Güvenilir ve esnek araç kiralama seçenekleriyle bireysel beklenti ve istekleri en iyi şekilde karşılayan firma aynı zamanda geniş bir filo ağına sahip. Citroen C4, Dacia Sandero, Opel Corsa, Opel Zafira, Renault Clio, Skoda Scala, Renault Taliant Plazzo filosunda yer alan araçlardan sadece birkaçı. 

Plazzo filo araç kiralama noktaları arasında ise; İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı, İstanbul Havalimanı ve İstanbul Avrupa Yakası yer alıyor. Özellikle İstanbul’da uygun fiyatlı ve güvenilir bir araç kiralama hizmeti alabilmek isteyenler için Plazzo Filo uygun firmalar arasında yer alıyor. 

Plazzo Filo araç kiralama fiyatları birçok kritere bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Aracı kiralayacağınız nokta, tarih, gün sayısı, aracın modeli gibi detaylar fiyatları şekillendiriyor. Rakipleriyle kıyaslandığında uygun fiyatlı bir kiralama alternatifi sunan Plazzo Filo, bütçesini zorlamadan araç konforuna sahip olmak isteyenlerin ilk tercihleri arasında yer alıyor. 

Şube Sayısı

Plazzo Filo firmasının 2 adet şubesi bulunmaktadır.

Genel Merkez

Plazzo Filo firmasının genel merkezi Istanbul lokasyonunda bulunmaktadır.

Şirket Adı Plazzo Filo
Genel Merkez Istanbul
Bulunduğu Şehir Sayısı 0
En Çok Tercih Edilen Araç Clio

Plazzo Filo Kiralık Araçlar

Plazzo Filo Araç Filosu

Clio
Araç Kiralama

Car Image

Clio
Araç Kiralama

Car Image

Plazzo Filo Kiralama Koşulları

Plazzo Filo Firmasından Nasıl Araç Kiralayabilirim ?

Plazzo Filo firmasından araç kiralamak için www.renticar.com sitemizden kiralamak istediğiniz konumu girip kendinize uygun araçları seçerek kiralama yapabilirsiniz.