0850 308 0 308
İletişim Merkezi

Rental Box Araç Kiralama

Rental Box Araç Kiralama

Rental Box, genç ve dinamik bir araç kiralama şirketi olarak RentiCar’ın değerli iş ortakları arasında yer alıyor. Türkiye’deki seyahat ve araç kiralama sektörünün dijital dönüşümüne yön vermeyi amaçlayan firma, farklı pek çok araç marka ve modeli ile faaliyet gösteriyor. Siz de RentiCar’daki zengin araç çeşitliliği, geniş iş ortağı yelpazesinden yararlanarak Rental Box araç kiralamayı keşfedebilir, hemen rezervasyon işlemlerinize başlayabilirsiniz. Uygun fiyat avantajı ve kampanyaları kaçırmayın!

Rental Box Araç Kiralama Hakkında

Rental Box kiralama, özellikle online rezervasyon ve dijital dönüşüme ağırlık veren iş ortaklarımızdan biri olarak öne çıkıyor. Araç kiralama sektöründeki dijitalleşme adımlarına yön vermeyi amaçlayan Rental Box, teknolojiden yararlanan, genç ve dinamik bir araba kiralama şirketi olarak adından söz ettiriyor. RentiCar’daki uygun fiyat avantajı ve hesaplı kiralama seçenekleri içerisinde görebileceğiniz iş ortağımız, yüksek müşteri memnuniyeti anlayışı ile faaliyetlerine devam ediyor. Bu doğrultuda sürekli yenilikçi fikir ve atılımlara değer veren Rental Box Kocaeli, Kütahya, İstanbul gibi illerdeki destinasyonlarda konumlanıyor. Bunun yanı sıra kiralama sayfalarımızda keşfedebileceğiniz geniş araç skalası içerisinde de firmanın pek çok yeni otomobili ile karşılaşabilirsiniz. Türkiye’de sevilen pek çok araç marka ve modeli ile hizmet veren anlaşmalı firmamız, böylelikle ihtiyaçlarınıza uygun bir otomobili bulmanızı kolaylaştırıyor. Siz de Rental Box’tan araç kiralamak için sayfalarımızda işlemlerinizi sürdürebilir, destinasyon ve zaman bilgilerini girerek hemen araçları listeleyebilirsiniz.

Rental Box Araç Filosu

Sunduğumuz çok yönlü araç skalası içerisinde iş ortağımızın da farklı pek çok marka ve modeldeki arabasını inceleyebilirsiniz. Böylelikle yaz dönemindeki bir aile tatilinden uzun süreli iş gezilerine kadar birçok yolculuk tipi için uygun araçlara ulaşabilirsiniz. Bu doğrultuda Rental Box araç filosu içerisinde sedan, SUV ya da hatchback gibi birçok modeli keşfedebilirsiniz. Örneğin, SUV arabalar sunduğu güvenlik ve geniş iç mekânları ile aile arabaları olarak da sıklıkla tercih ediliyor. Bunun yanı sıra daha resmi seyahatler, iş yolculukları gibi durumlarda lüks sedan otomobiller öne çıkabiliyor. Tüm bunlar göre doğru bir seçim yaparak kolay rezervasyondan yararlanabilirsiniz. Fiat Egea, Peugeot 301, Renault Megane, Renault Clio, Toyota Corolla, Volkswagen Passat, Kia Stonic gibi Türkiye’de geçmişten bugüne çok tutan pek çok modeli değerlendirebilir, rezervasyonunuzu oluşturabilirsiniz.

Araç Kiralama Lokasyonları

Sunduğumuz çok sayıda anlaşmalı firma seçenekleri sayesinde seyahat edeceğiniz destinasyondaki çözümlerden kolayca yararlanabilirsiniz. Bunlar içerisinde Rental Box Kütahya, Kocaeli, İstanbul gibi illerdeki çeşitli ofislerinde öne çıkıyor. Böylelikle seyahat edeceğiniz destinasyonu belirleyerek hemen beğendiğiniz bir aracı dilediğiniz süreler için ayırtabilirsiniz. İş ortağımızın kiralık araç lokasyonları ise genel olarak şu şekilde:

  • İstanbul: Üsküdar
  • Kütahya: Merkez
  • Kocaeli: Yeşilyurt

Dilerseniz, önce destinasyonunuzu belirlemek için Tüm Lokasyonlar sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz. Burada Türkiye’nin dört bir yanındaki onlarca şehir ve yüzlerce ilçedeki kiralık araç lokasyonlarını inceleyerek size en yakın noktayı belirleyebilirsiniz.

Araç Kiralama Süreleri

RentiCar’da günlük, haftalık, aylık ya da yıllık araç kiralama gibi birçok seçeneğe ulaşabilirsiniz. Böylelikle seyahatinizin türü ve süresine en uygun çözümden yararlanabilirsiniz. Örneğin, 30 günün altındaki kiralamalar için sunulan günlük araç kiralamadan yararlanabilirsiniz. Böylelikle yaz tatili, günübirlik seyahat ya da yirmi günlük yolculuk gibi pek çok ihtiyaca uygun hizmetleri keşfedebilirsiniz. Daha fazla süreler için ise aylık araç kiralamayı tercih edebilirsiniz. 30 gün ve üzeri araç kiralamalarda daha hesaplı olabilen aylık araç kiralama, hem bireysel hem kurumsal yolcuların sıklıkla tercih ettiği çözümler arasındadır. Böylelikle 1 aydan 12 aya kadar kiralama seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Dilerseniz, uzun dönem araç kiralama seçeneği sayesinde de 12 – 36 ayları arası boyunca oto kiralama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Uzun dönem – yıllık araç kiralama ise birçok açıdan fayda sağlıyor. Şirketlerin filo kiralama talepleri bu noktada öne çıkıyor. Ayrıca araç satın alma masraflarına girmeden uzun zaman şehir içinde bir otomobile sahip olmak isteyen bireysel müşteriler de bu çözümlerden yararlanabiliyor. Siz de ihtiyaçlarınıza uygun kiralama sürelerini belirleyerek uygun fiyat avantajlarını yakalayabilir, hemen aracınızı kiralayabilirsiniz!

Araç Kiralama Fiyatları

Kiralık araç fiyatları ise farklı pek çok faktöre göre değişkenlik gösteriyor ve geniş bir skalada hareket ediyor. Araç kiralama fiyatlarına, firmaların ücret politikaları, marka ve model, kiralama süresi gibi birçok unsur etki ediyor. Bunun yanı sıra satın alabileceğiniz ekstralar da fiyatlarda belirleyici olabilirken aynı zamanda daha konforlu ve güvenli bir yolculuk yapmanızı destekliyor. Kiralama aşamasında karşınıza çıkabilecek kampanyaları takip etmeyi unutmayın.
 

Şube Sayısı

Rental Box firmasının 3 adet şubesi bulunmaktadır.

Genel Merkez

Rental Box firmasının genel merkezi İstanb lokasyonunda bulunmaktadır.

Şirket Adı Rental Box
Genel Merkez İstanb
Bulunduğu Şehir Sayısı 0
En Çok Tercih Edilen Araç Clio

Rental Box Kiralık Araçlar

Rental Box Araç Filosu

Clio
Araç Kiralama

Car Image

Fiat Egea
Araç Kiralama

Car Image

Passat
Araç Kiralama

Car Image

Clio
Araç Kiralama

Car Image

Fiat Egea
Araç Kiralama

Car Image

Passat
Araç Kiralama

Car Image