0850 308 0 308
İletişim Merkezi

Sixt Araç Kiralama

SİXT Araç Kiralama 

Araç kiralama sektörünün köklü markalarından olan SİXT, kolay ve müşteri dostu hizmetin merkezi RentiCar’da! Değerli iş ortaklarımız arasında yer alan SİXT firması geniş araç filosu ve üstün hizmetleriyle tüm dünyada biliniyor. İş ortağımızın hizmetlerinden daha ayrıcalıklı imkanlarla yararlanmak isterseniz doğru adrestesiniz! Kiralama yapmak istediğiniz birçok lokasyonda SİXT firmasının araç filosuna rastlamanız mümkün. SİXT araç kiralama hizmetinin sunduğu konforlu araçları deneyimlemek için hemen RentiCar’dan dilediğiniz bölgede arama yapın!

SİXT ile Yola Çıkın, Seyahatlerinize Değer Katın! 

Söz konusu araç kiralama işlemleri olduğunda güvenilir ve güçlü firmalardan hizmet almak oldukça önemli. Aksi takdirde gizli ödemeler, bakımsız araç filoları veya yetersiz hizmet gibi durumlarla karşılaşılabiliyor. Bu tür sorunlar yaşamamak için RentiCar’a güvenebilirsiniz. Birçok farklı iş ortaklarımızla sunduğumuz kaliteli hizmet, araç kiralama süreçlerini kusursuz bir şekilde tamamlamanız için birebir. Değerli iş ortaklarımız arasında yer alan SİXT ayrıcalıklı araç filosu ve üstün hizmetiyle bu süreci katbekat kolaylaştırıyor. İş ortağımızın sunduğu araçları tercih ederek siz de bu kolaylıklardan faydalanabilirsiniz. SİXT araç filosunda ihtiyaçlarınıza hitap edebilecek birçok seçenek yer alıyor. Lüks araç kiralama veya ticari araç kiralama gibi özel hizmet ihtiyaçlarınızda dahi markanın araç filosundan yararlanabilirsiniz. 100 yılı aşkın tecrübesiyle dünyanın önde gelen firmaları arasında bulunan SİXT, sizi ayrıcalıklı bir araç kiralama deneyimine davet ediyor!

SİXT Firması Hakkında 

Almanya’nın ilk rent a car firması unvanına sahip olan SİXT dünya çapında hizmet veren köklü firmalardan biri. Kuruluşu 1912 yıllarına kadar uzanan marka günümüzde yaklaşık 110 ülkede 2100’ü aşkın şubeleriyle hizmet veriyor. Ayrıca kapsamlı hizmet ağında her müşteri için ulaşılabilir olmak adına 4000’i aşkın kiralama ofisiyle faaliyetlerini sürdürüyor. SİXT firmasının kapsamlı araç kiralama hizmetleri 1992 yılında Türkiye’de de yer almaya başladı. Global boyuttaki başarısını ülkemizde de göstermeyi başaran marka, bunun sırrının müşteri memnuniyeti olduğunu ifade ediyor. 2004 yılında kurulan SİXT çağrı merkezi müşterilerin geri bildirimlerine ve rezervasyon taleplerine anında yanıt verebiliyor. Bununla birlikte marka kurumsal ve bireysel müşterilerin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek donanıma sahip. Eğer siz de cazip koşullardan faydalanarak birinci sınıf bir araç kiralama hizmetinden faydalanmak istiyorsanız SİXT’i tercih edebilirsiniz! SİXT, standartların ötesinde araç filosu ve konforlu hizmet anlayışıyla RentiCar dünyasında!

RentiCar ile SİXT Araç Filosu Elinizin Altında! 

RentiCar, SİXT firmasının araç firmasının birinci sınıf filosuna pratik bir şekilde ulaşabilmeniz için daima sizinle! Sitemizin pratik ve kullanışlı arayüzünden yararlanarak SİXT firmasının sunduğu araç modellerine anında ulaşabilirsiniz. Lokasyona göre araç seçeneklerini sunan arama sayfamızda SİXT markasının da her bölgeye özel sunduğu filoyu görüntülemeniz mümkün. Bunun için ana sayfamızda yer alan arama kutucuğunu kullanmanız yeterli. Bunun için ilk olarak sizden talep edilen aracın alınacağı konum, alış tarihi, alış saati ve iade bilgilerini girmeniz gerekiyor. Eğer aracınızı farklı lokasyonda bırakmak istiyorsanız arama kutucuğunun altında yer alan “Farklı bir yere bırakmak istiyorum” şıkkını işaretlemelisiniz. Gerekli bilgileri girdiğiniz takdirde seçtiğiniz tarihlere göre kiralayabileceğiniz SİXT araçlarını görüntüleyebilirsiniz.


SİXT firmasının araç seçenekleri lokasyona göre değişkenlik gösteriyor. Örneğin SİXT araç kiralama İzmir araması ve SİXT araç kiralama Ankara aramasında araç seçenekleri farklılaşıyor. Bunun için firmanın sunduğu araç seçeneklerinin farklılaştığını söylemek mümkün. Eğer araç kiralama hizmeti için seçtiğiniz lokasyonda sadece SİXT firmasının sunduğu seçenekleri görmek isterseniz RentiCar yine sizinle! Aramanız sonucu karşınıza çıkan sayfada nokta atışı seçimler yapabilmeniz için birçok filtre seçeneği yer alıyor. Bu filtreler arasında bulunan “Kiralama Firması” kısmından SİXT’i seçerek dilediğiniz sonuca ulaşabilirsiniz. SİXT firmasının araç kiralama hizmetlerinden yararlanabilmek için bazı şartları karşılıyor olmanız gerekiyor. Bu şartları detaylı olarak görüntülemek için seçtiğiniz aracın “Rezervasyon Yap” butonuna tıklayabilirsiniz. Karşınıza çıkan sayfadaki “Kiralama Seçenekleri” kısmından SİXT araç kiralama şartlarını görüntüleyebilirsiniz.

SİXT Araç Kiralama Avantajları 

RentiCar aracılığıyla SİXT araç kiralama firmasını tercih ettiğinde birçok avantaja sahip olacaksınız. Çünkü hem RentiCar hem de SİXT firması araç kiralama yolculuğundan memnun kalmanız için birçok olanak sunuyor. Tamamen müşteri memnuniyeti misyonuyla hareket eden markanın ve RentiCar’ın sunduğu avantajları şu şekilde sıralamamız mümkün:

  • Birkaç adımda rezervasyon yapabilme kolaylığı.
  • Kredi kartı ile taksitli ödeme esnekliği.
  • Ticari araç kiralama, uzun dönem araç kiralama ve lüks araç kiralama gibi her ihtiyaca uygun seçenekler.
  • Güvenli, konforlu ve prestijli son model araç filosu.
  • Ücretsiz iptal. (Araç seçeneğine göre farklılık gösterir.)

SİXT firmasının sahip olduğu geniş araç filosu, dünya markalarının son model seçeneklerini elinizin altında kılıyor. Böylece kişi kapasitesi, tasarım, teknik özellikler ve yakıt tüketimi gibi kriterleriniz için birçok farklı markaya ulaşabiliyorsunuz. Alfa Romeo, Audi, BMW, Chery, Citroen, Renault, Ford ve Hyundai gibi global markaların birçok modelini SİXT firmasında bulabilirsiniz.
 

Kuruluş Tarihi

Sixt firması 1995 yılında kurulmuştur.

Şube Sayısı

Sixt firmasının 49 adet şubesi bulunmaktadır.

Genel Merkez

Sixt firmasının genel merkezi Istanbul lokasyonunda bulunmaktadır.

Şirket Adı Sixt
Genel Merkez Istanbul
Min. Günlük Ücret 902.03 ₺
Max. Günlük Ücret 2069.25 ₺
Bulunduğu Şehir Sayısı 20
En Çok Tercih Edilen Araç Fiat Egea

Sixt Kiralık Araçlar

Sixt Araç Filosu

Clio
Araç Kiralama

Car Image

Fiat Egea
Araç Kiralama

Car Image

Clio
Araç Kiralama

Car Image

Fiat Egea
Araç Kiralama

Car Image

Sixt Firma Lokasyonları

Sixt Kiralama Koşulları

Sixt Firmasından Nasıl Araç Kiralayabilirim ?

Sixt firmasından araç kiralamak için www.renticar.com sitemizden kiralamak istediğiniz konumu girip kendinize uygun araçları seçerek kiralama yapabilirsiniz.

Sixt Araç Kiralamada Sıkça Sorulan Sorular

SİXT firmasının sahibi kim?

110 ülkede 280.000’i aşkın araçla faaliyetlerini sürdüren SİXT markası 1912 yılında Martin Sixt tarafından kuruldu. Firmanın 1992 yılında başlayan Türkiye faaliyetlerini Bor Holding A.Ş tarafından yürütülüyor.

SİXT kredi notu kaç olmalı?

SİXT firmasından araç kiralamak için gereken şartlar arasında kredi notu da yer almakta. Tüm iş ortaklarımız gibi SİXT firması da kiralama süreci öncesinde sürücülerin kredi notunu inceliyor. Firmalar sürücülerin kredi notunu incelemek için Findeks adlı kuruluştan bilgi alıyor.

SİXT çalışma saatleri nasıl?

SİXT çalışma saatleri, firmaların kiralama ofislerine göre değişkenlik gösterebiliyor. Bazı SİXT ofisleri 07:00 – 23:00 arasında hizmet verirken bazı kiralama noktaları 08:00 – 20:00 arasında faaliyet gösteriyor.