0850 308 0 308
İletişim Merkezi

Solo Lease Araç Kiralama

Solo Lease Araç Kiralama

Solo Lease araç kiralama, RentiCar iş ortaklarından biri olarak geniş araç filosu ile hizmetlerini sürdürüyor. Özellikle İstanbul’un farklı ve popüler ilçelerindeki destinasyonlarda konumlanan Solo Lease ile siz de günübirlik gezilerinizden iş seyahatlerinize kadar pek çok yolculuk türüne uygun çözümlerden yararlanabilirsiniz. Uygun fiyat avantajı ve kolay rezervasyon işlemleri için araç kiralama sayfalarımızda işlem gerçekleştirebilir, seyahatinize başlayabilirsiniz!

Solo Lease Araç Kiralama Hakkında

Solo Lease, İstanbul Üsküdar merkezli bir araç kiralama firması olarak iş ortaklarımız arasında yer alıyor. Yolculara güvenilir ve yenilikçi çözümler sunmaya değer veren Solo Lease, ekonomik araç kiralama hizmetleri sunmayı da ilke ediniyor. Böylelikle RentiCar içerisindeki uygun fiyat avantajlarında iş ortağımızı da görebilir, rezervasyon işlemlerinizi kolayca tamamlayabilirsiniz. İhtiyaca yönelik olarak geniş araç yelpazesi ve çeşitliliği sunması ile de Solo Lease nokta atışı araç seçimleri yapabilmenize imkân tanıyor. Bunun yanı sıra İstanbul’da havalimanlarından Ataşehir, Üsküdar gibi popüler lokasyonlara kadar geniş bir alana yayılıyor. Sunduğu çözümler sayesinde anlaşmalı firmamız hem bireysel hem kurumsal müşterilere hitap ederek faaliyet gösteriyor. Siz de aile seyahatlerinden filo kiralamaya kadar pek çok seçeneği anlaşmalı firmamız aracılığıyla sayfalarımızda keşfedebilir, online ve güvenilir rezervasyon adımlarını tamamlayabilirsiniz.

Solo Lease Araç Filosu

Geniş araç filosu seçeneklerini keşfedebileceğiniz sayfalarımızda Solo Lease iş ortağımızın da otomobillerini inceleyebilirsiniz. Farklı pek çok segment ve sınıfta yer alan araçlar sayesinde yol şartları ve ihtiyaçlarınıza uygun bir otomobili de kolaylıkla kiralayabilirsiniz. Bu sayede örneğin, geniş iç mekâna sahip araçlar için SUV modelleri arasından incelemelerde bulunabilirsiniz. Sunduğu boyutları sayesinde çekirdek ailelere sıklıkla hitap eden SUV modeller, güvenlik ve konfor elemanları ile de dikkat çekiyor. Bunun yanı sıra özellikle kurumsal müşterilerin filo kiralama işlemlerinde de pek çok sedan tipi otomobil öne çıkıyor. Ayrıca araçları dizel – benzinli ya da otomatik vites – düz vites gibi özelliklerine göre de inceleyebilirsiniz. Bu sayede nokta atışı bir otomobili tercih ederek seyahatinize çıkabilirsiniz. Araçları çeşitli özelliklerine göre listelemek için filtrelerimizden de yararlanabilirsiniz. Marka, model, vites tipi, yakıt tipi gibi filtreleri kullanarak vakit kaybetmeden beklentilerinize uygun otomobilleri sıralayabilirsiniz.

Solo Lease Araç Kiralama Lokasyonları

Zengin iş ortağı yelpazemiz sayesinde RentiCar’da Türkiye’nin dört bir yanında kiralık araç destinasyonlarını bulabilirsiniz. Bu sayede farklı pek çok şehir ve yüzlerce ilçedeki araç kiralama lokasyonlarını keşfedebilir, size en yakın adresi tercih edebilirsiniz. Bunlar içerisinde anlaşmalı firmalarımızdan Solo Lease ise özellikle İstanbul’daki lokasyonları ile öne çıkıyor. İş seyahatlerinden tatillere kadar birçok seyahat için öne çıkan İstanbul’da birçok farklı lokasyonu inceleyebilirsiniz. Solo Lease İstanbul’da Ataşehir, İstanbul Havalimanı, Sabiha Gökçen Havalimanı, Ümraniye ve Üsküdar gibi bölgelerde konumlanıyor. Bu sayede şehre hava yolu ile geliyorsanız havalimanlarını, ihtiyaca göre de diğer lokasyonları tercih edebilirsiniz. Arzu ederseniz, Türkiye genelinde tüm araç kiralama lokasyonlarını keşfetmek için ise Tüm Lokasyonlar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İhtiyaca Uygun Araç Kiralama Süreleri

RentiCar’da günlük, aylık, yıllık araç kiralama gibi pek çok seçenekten yararlanabilirsiniz. Bu sayede hem seyahat sürenize uygun çözümlerden yararlanabilir hem de daha hesaplı çözümlere ulaşabilirsiniz. Örneğin, 30 günün altındaki tüm süreler için günlük kiralamayı tercih edebilirsiniz. Böylelikle günlük, 2 ya da 3 haftalık gibi 1 aydan az tüm süreler için uygun seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Ayrıca 30 gün ve üzeri kiralamalarda ise daha hesaplı olabilen aylık araç kiralamayı tercih edebilirsiniz. Aylık çözümler 1 – 12 ayları arası boyunca araç kiralamanıza olanak tanıyor. Bu açıdan hem bireysel hem kurumsal müşterilere eşzamanlı olarak en çok hitap eden seçeneklerden biri oluyor. Ayrıca araç satın alma masraflarına girmeden, yıl boyu şehir içinde bir araca sahip olmak isteyenler de aylık araç kiralamayı tercih edebiliyor. Bunun yanı sıra daha fazla süreler için ise uzun dönem kiralamayı inceleyebilirsiniz. 12 – 36 ayları arası boyunca araç kiralama fırsatı sunduğu için filo kiralayacak firmalar da bu çözümü tercih edebiliyor. Siz de RentiCar’da ihtiyacınıza uygun sürelerde hesaplı bir şekilde araç kiralayabilirsiniz!

Araç Kiralama Koşulları

Genel uygulamada 21 yaş ve minimum 1 yıllık B grubu sürücü belgesi sahibi olma şartı aransa da koşullar farklılık gösterebiliyor. Araç kiralama firması, seçilecek araç gibi kriterlere göre kiralama koşulları değişebiliyor. Bu nedenle güncel koşul ve gereklilikleri takip etmeyi unutmayın. Lokasyon ve zaman bilgilerini girip arattığınızda bazı koşulları araçlar özelinde sayfalarımızda bulabilirsiniz. Bunun dışında firmaların farklı koşulları da olabilir.

Araç Kiralama Fiyatları

Kiralık araç fiyatları ise birçok faktöre göre geniş bir skalada hareket ediyor. Araç kiralama firması, araç modeli, kiralama süresi, satın alınabilecek opsiyonel paketler bu fiyatlarda belirleyici oluyor. Dilerseniz, fiyat filtremizden yararlanarak da zamandan kazanabilirsiniz. Bu sayede bütçenize uygun kiralık araçları listeleyerek hemen uygun fiyat avantajından yararlanabilirsiniz. Ayrıca Kampanyalar sayfamızı ziyaret ederek indirim fırsatı gibi pek çok avantajı da yakalayabilirsiniz.
 

Kuruluş Tarihi

Solo Lease firması 1995 yılında kurulmuştur.

Şube Sayısı

Solo Lease firmasının 5 adet şubesi bulunmaktadır.

Genel Merkez

Solo Lease firmasının genel merkezi Istanbul lokasyonunda bulunmaktadır.

Şirket Adı Solo Lease
Genel Merkez Istanbul
Min. Günlük Ücret 896.5 ₺
Max. Günlük Ücret 4897.31 ₺
Bulunduğu Şehir Sayısı 4
En Çok Tercih Edilen Araç Fiat Egea

Solo Lease Kiralık Araçlar

Solo Lease Araç Filosu

Clio
Araç Kiralama

Car Image

Fiat Egea
Araç Kiralama

Car Image

Clio
Araç Kiralama

Car Image

Fiat Egea
Araç Kiralama

Car Image

Solo Lease Firma Lokasyonları

Solo Lease Kiralama Koşulları

Solo Lease Firmasından Nasıl Araç Kiralayabilirim ?

Solo Lease firmasından araç kiralamak için www.renticar.com sitemizden kiralamak istediğiniz konumu girip kendinize uygun araçları seçerek kiralama yapabilirsiniz.