0850 308 0 308
İletişim Merkezi

SZL Araç Kiralama

SZL Rent a Car

Merkezi İstanbul’da bulunan SZL Otomotiv, arkasına otomotiv sektöründeki deneyimini de alarak 2014 yılından beri kiralık araç sektöründe de faaliyet gösteriyor. RentiCar iş ortakları arasında yer alan SZL Rent a Car firmasının sunduğu hizmetlerden bazıları; günlük ve kısa dönem araç kiralama hizmeti, uzun dönem araç kiralama hizmeti, mikro dağıtım ve üst yapılı araç kiralama hizmeti olarak öne çıkıyor. Siz de gerek bireysel gerek de kurumsal araç kiralama ihtiyaçlarınız için SZL Otomotiv bünyesinde bulunan araçları inceleyebilir, konforlu bir yolculuğun keyfini çıkarabilirsiniz.

SZL Otomotiv Hakkında

Otomotiv sektöründe deneyim kazanmış bir ekip tarafından 2014 yılında kurulan SZL Otomotiv’in merkezi İstanbul’da bulunuyor. Operasyonel kiralama süreçlerine hakim, alanında uzman çalışanları ile müşteri memnuniyeti yüksek bir araç kiralama hizmeti sunan SZL Otomotiv, geniş filosuyla da farklı beklentilerin ihtiyaçlarını karşılıyor. Siz de ihtiyaç duyduğunuz aracı belirleyeceğiniz kiralama süresi boyunca bireysel ya da kurumsal olarak kiralayarak kaynaklarınızı en kârlı şekilde kullanabilirsiniz. Operasyonel kiralamada öne çıkmayı hedefleyen SZL araç kiralama geniş kiralama opsiyonları ve uygun fiyat politikasıyla araç seçme özgürlüğü, zaman tasarrufu, bilanço yönetimi gibi pek çok konuda avantaj elde etmenizi sağlıyor.

İster Kısa İster Uzun Dönem Kiralama

Merkezi İstanbul’da bulunan SZL Otomotiv biri Beylikdüzü biri de Bağcılar olmak üzere iki farklı ofise sahip. İstanbul kiralık araç taleplerinize en hızlı ve avantajlı fiyatlarla karşılık sunan SZL Rent a Car, RentiCar’da sizleri bekliyor. Hemen araç kiralamak istediğiniz tarih, saat ve konum bilgilerini seçerek SZL Otomotiv bünyesinde bulunan araçlar için rezervasyonunuzu oluşturabilirsiniz. Ardından belirlenen tarih ve saatte aracı firmanın kiralama noktalarından teslim alabilir ve sorunsuzca bir kiralama deneyimi yaşayabilirsiniz. 
Bireysel kısa dönem kiralamaların yanı sıra işletmelerin uzun dönem kiralama ihtiyaçları da SZL Rent a Car ile son buluyor. Yüksek hizmet anlayışı ile SZL araç kiralama ekonomik, orta ve üst segmentte yer alan çok sayıda aracı sizlerle buluşturuyor. İş ya da tatil için aradığınız aracı SZL Otomotiv bünyesinde bulabilir, kiralama rezervasyonunuzu hızlıca sayfamız üzerinden oluşturabilirsiniz.

 

Şube Sayısı

SZL firmasının 3 adet şubesi bulunmaktadır.

Genel Merkez

SZL firmasının genel merkezi Istanbul lokasyonunda bulunmaktadır.

Şirket Adı SZL
Genel Merkez Istanbul
Bulunduğu Şehir Sayısı 0
En Çok Tercih Edilen Araç Clio

SZL Kiralık Araçlar

SZL Araç Filosu

Clio
Araç Kiralama

Car Image

Fiat Egea
Araç Kiralama

Car Image

Passat
Araç Kiralama

Car Image

Fiat Doblo
Araç Kiralama

Car Image

Clio
Araç Kiralama

Car Image

Fiat Egea
Araç Kiralama

Car Image

Passat
Araç Kiralama

Car Image

Fiat Doblo
Araç Kiralama

Car Image

SZL Kiralama Koşulları

SZL Firmasından Nasıl Araç Kiralayabilirim ?

SZL firmasından araç kiralamak için www.renticar.com sitemizden kiralamak istediğiniz konumu girip kendinize uygun araçları seçerek kiralama yapabilirsiniz.