0850 308 0 308
İletişim Merkezi

Yavuz Rent a Car Araç Kiralama

Yavuz Rent A Car

Daima müşteri odaklı ve yenilikçi bir kiralama hizmeti vadeden Yavuz Rent A Car zengin araç filosuyla karşınızda! Sayfamız aracılığıyla firmanın sunduğu araç modellerine ve ekstra hizmetlere anında ulaşabilirsiniz. Yavuz Rent A Car araç kiralama firmasının sunduğu araç modelleriyle her seyahat ihtiyacına çözüm getirmeyi hedefliyor. İş, tatil veya günlük seyahat ihtiyaçları fark etmeksizin birçok amaçla firmanın hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. RentiCar Türkiye’nin önde gelen araç kiralama firmalarına anında ulaşmanız için sizinle.

Yavuz Rent A Car Hakkında 

Değerli iş ortaklarımız arasında yer alan Yavuz Rent A Car, geniş hizmet ağı ve donanımlı araç filosuyla öne çıkıyor. Nevşehir merkezli firma başta turizm olmak üzere birçok seyahat ihtiyacını kusursuz bir şekilde karşılamayı vadediyor. İster iş süreçlerinizde ister yeni yollar keşfedeceğiniz tatil serüvenlerinizde firmayı tercih edebilirsiniz. Araçlarını 7/24 müşteri desteğiyle ve uygun fiyatlarla sunduğunu ifade eden firmayı birçok kiralık noktasında bulmanız mümkün. Yavuz Rent A Car firmasının hizmet verdiği başlıca konumları şu şekilde sıralayabiliriz:

Yukarıda sıralanan kiralama noktalarının yanı sıra farklı lokasyonlardan da firmayı görmeniz mümkün.  Zira Yavuz Rent A Car farklı bölgelerde kiralama ofisleri açarak Türkiye’nin her noktasında hizmet verme hedefine ulaşmayı amaçlıyor.

Genç ve Donanımlı Araçlar Yavuz Rent A Car’da 

Yavuz Rent A Car’ın müşteri memnuniyeti odaklı kiralama hizmetlerinden yararlanmak isterseniz doğru adrestesiniz. Sayfamız aracılığıyla firmanın genç araç filosunu inceleyebilir ve rezervasyon sürecini başlatabilirsiniz. Yavuz Rent A Car her müşterinin seyahat ihtiyaçlarına hitap edebilmek amacıyla çeşitli bir araç filosuna sahip. İşte firmanın sunduğu başlıca araç modelleri:

  • Dacia Duster
  • Fiat Egea
  • Fiat Fiorino
  • Fiat Egea Cross
  • Renault Clio
  • Nissan Qashqai
  • Peugeot Traveller
  • Renault Tailant

Bu tür araç modellerine ek olarak farklı seçenekleri de firmanın portföyünde bulmanız mümkün. Sayfamız aracılığıyla firmanın kiralama bölgelerine özel sunduğu araç modellerinin tümünü rahatlıkla görebilirsiniz.
 

Kuruluş Tarihi

Şube Sayısı

Yavuz Rent a Car firmasının 37 adet şubesi bulunmaktadır.

Şirket Adı Yavuz Rent a Car
Min. Günlük Ücret 2513.7 ₺
Max. Günlük Ücret 2742.21 ₺
Bulunduğu Şehir Sayısı 1
En Çok Tercih Edilen Araç Clio

Yavuz Rent a Car Kiralık Araçlar

Yavuz Rent a Car Araç Filosu

Clio
Araç Kiralama

Car Image

Fiat Egea
Araç Kiralama

Car Image

Clio
Araç Kiralama

Car Image

Fiat Egea
Araç Kiralama

Car Image

Yavuz Rent a Car Firma Lokasyonları