Ana Sayfa
Lokasyonlar

Aydın Söke Araç Kiralama

Türkiye'nin Ege bölgesinde yer alan Aydın ili, turizm ve tarım açısından en gelişmiş illerdendir. Ege Denizi'ne kıyısı bulunan şehirde, Didim ve Kuşadası gibi Türkiye'nin iki önemli turizm merkezi yer almaktadır. Aydın Söke araç kiralama bu bölge için en ideal seyahat yöntemidir. Kısa sürede birçok yeri görme şansını, daha güvenli bir yolculuk ile taçlandırabilirsiniz. Siz de renticar.com’a girin kampanyalardan yararlanın, seyahatinizin keyfini doyasıya çıkarın.

Aydın Söke Gezilecek Yerler Nereler?

Tarihin farklı dönemlerinde yerleşim yeri olarak kullanılan Söke'de hâlâ tarihin izlerini görebilmeniz mümkündür. Söke ve çevresinde Milet, Priene, Heraklia ve Magnesia gibi iyon kentleri kurulmuştur. Gezilip görülmeye değer tarihî yapıları ve yakın çevresinde doğa harikası birçok yer bulunmaktadır. Gittiğinizde uğramadan dönmemeniz gereken yerlere birlikte değinelim.

Bafa Gölü

Bafa Gölü’nün Latmos Körfezi tarafından denizle olan iç bağlantısı kesilmiş ve göl başka bir göle evrilmiştir. Bafa Gölü Tabiat Parkı ilan edilen göl, 8000 yıl öncesine kadar dayanan Beşparmak Dağları'nın mükemmel manzarasına ev sahipliği yapar.

Karina

Büyük Menderes Deltası'nın en son bölümüne Karina denmektedir. O bölgede yaşayan kız çocuklarının birçoğuna da bu ismin verilmesiyle kulaklarda yer eder. Karina, millî park sınırları içerisinde bulunduğu için daha fazla ileri gidilmesi mümkün değildir. Karina, özellikle yaz akşamlarında güzel bir manzaraya eşlik eder. Mutlaka görülmesi gereken yerler arasındadır.

Dilek Yarımadası Büyük Menderes Deltası Millî Parkı

Burası 1966 senesinde millî park ilan edilmiştir. Ege Bölgesi'nin en popüler yerlerinden olan millî parkı, mavi ve yeşilin buluşmasıyla ortaya çıkan mükemmel manzarasının yanında bir de canlı çeşitliliği yönünden oldukça zengindir. Millî park içerisinde bisiklet parkurları, botanik tur yolu ve doğa yürüyüşleri için parkurlar bulunmaktadır. Millî parka giriş yaptığınız zaman gezilecek yerler listesinde sırasıyla İçmeler Koyu, Aydınlık Koyu, Kavaklıburun Koyu, Serin Koy ve Karasu Koyu bulunmaktadır.

Aydın Söke Araç Kiralama Seçenekleri

Aydın Söke ilçesine gidip görmek isteyenlerin araç kiralama hizmetinden yararlanarak civarda bulunan tüm doğa harikası yerleri görebilmesi çok daha kolay. RentiCar araç kiralama; birçok şehirde, birden çok noktada kaliteli hizmet verebilmek için çalışıyor. İhtiyacınız olan aracı renticar.com üzerinden hemen kiralayabilirsiniz.

RentiCar ile Aydın Söke Araç Kiralama Fiyatları Ne Kadar?

Araç kiralamak istiyorsanız RentiCar bu noktada sizlere en konforlu ve en uygun araç kiralama seçeneklerini sunmaktadır. Web sitemize giriş yaparak bütçenize en uygun ve en konforlu aracı kendiniz belirleyebilirsiniz. Kalite ve uygun fiyat her zaman RentiCar’da.

Aydın Araç Kiralama Hakkında Sıkça Sorulan Sorular