Hayatın Tadı Yolda Çıkar.

Hemen Kirala, Tadını Çıkar!

Lokasyonlar
Denizli Çardak Havalimanı (DNZ)

Denizli Çardak Havalimanı Araç Kiralama

Türkiye'nin Ege bölgesinde yer alan ve özellikle tekstil sanayi, metal, gıda ürünleri ve yöreye has Denizli horozu ile öne çıkan şehirdir. Dünyaca bilinen doğa harikası Pamukkale de şehrin simgelerinden biridir. Pamukkale, Unesco'nun dünya kültür mirası listesindedir. Denizli Çardak Havalimanı araç kiralama konusunda çok talep gören ve bu talep gittikçe artış göstermektedir. RentiCar şehre gelen tüm ziyaretçilerin beklentilerini karşılayacak araçlarla en kaliteli hizmeti vermeye devam ediyor.

 

Denizli Çardak Havalimanı Gezilecek Yerler Nereler?

Türkiye’nin en önemli sağlık turizmi merkezlerinden biri olan Denizli, dünyaca ünlü Pamukkale travertenleri sayesinde de her yıl yüz binlerce kişi tarafından ziyaret ediliyor. Bunlara ek olarak onlarca nadir görülen su kuşuna ev sahipliği yapan şehir, pek çok tabiat harikasına da ev sahipliği yapıyor.

 

Birlikte keşfedelim:

 

1- Pamukkale Travertenleri

Pamukkale travertenleri, Türkiye'nin en çok ziyaret edilen doğal güzelliklerinden biridir. UNESCO Dünya Mirası Listesi’ne dahil edilen ve kalsiyum oksit içeren termal sularla oluşan traverten terasları, bembeyaz bir görüntüye sahiptir. Pamukkale travertenlerini sıcak hava balon turlarına katılarak kuş bakışı da izleyebilirsiniz.

 

2- Acıgöl (Çardak Gölü)

Acıgöl, Türkiye'nin önemli tektonik göllerinden biridir. Burada ender görülen birçok kuş türünü görebilirsiniz. Acıgöl; doğa yürüyüşleri, fotoğraf safarileri ve Söğüt Dağları gezileri yapabileceğiniz bir tabiat cenneti.

 

3- Sarayköy Kaplıcaları

Türkiye'nin en önemli sağlık turizmi merkezlerinden biri olan Denizli, şehir merkezine yaklaşık 20 kilometre mesafede bulunan Sarayköy kaplıcalarında sayısızca ziyaretçi ağırlıyor.

 

Denizli Çardak Havalimanı Araç Kiralama Seçenekleri

Denizli Çardak Havalimanı’nda indiğinizde, şehre güvenli ve konforlu ulaşabilmeniz için RentiCar araç kiralama hizmetinden faydalanın. Geniş araç olanaklarıyla kaliteli hizmet sunan RentiCar ile zamandan tasarruf ederek yolculuklarınızın keyfini çıkarın. İhtiyacınıza yönelik aracı renticar.com adresinden bir tıkla edinin, seyahatlerinizi ertelemeyin.

 

RentiCar ile Denizli Çardak Havalimanı Araç Kiralama Fiyatları Ne Kadar?

Güzel bir seyahatin tadını çıkarmak istiyorsanız araç kiralamak sizin için en konforlu seçenek olacaktır. RentiCar bu konuda sizlere en uygun fiyatları sunuyor. Web sitemize giriş yaparak bütçenize en uygun ve en konforlu aracı kendiniz belirleyebilirsiniz. Kalite ve uygun fiyat her zaman RentiCar’da.

Denizli Çardak Havalimanı (DNZ) Araç Kiralama Hakkında Sıkça Sorulan Sorular