Ana Sayfa
Lokasyonlar

Erzurum Havalimanı Araç Kiralama

Erzurum Havalimanı (ERZ), Türkiye'nin Erzurum şehrinde bulunan uluslararası bir havalimanıdır. Doğu Anadolu'nun en büyük ikinci havalimanı olmasının yanında Türkiye'nin yanı sıra uluslararası noktalara da uçuşlar sunmaktadır. İçerisinden bir terminal binası ve gümrüksüz satış mağazaları, restoranlar ve araç kiralama hizmetleri gibi çeşitli tesisler bulundurmaktadır.

Özellikle kış döneminde misafir yoğunluğu yaşayan havaalanında, uçaktan iner inmez seni bekleyen bir aracın olması büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Bu konfor dolayısıyla Erzurum havalimanı araç kiralama hizmeti popüler bir hizmettir.

Erzurum araç kiralama yapmak, gezmek istediğiniz bölgeye hava yolu ile varır varmaz kendi ulaşımınıza sahip olmanızı sağlar. Bu da toplu taşıma araçlarına binmek veya taksi çağırmaya kıyasla çok daha konforlu ve vakit kazandırıcıdır. Buna ek olarak, Erzurum havalimanı araç kiralama hizmeti ile gezmek istediğiniz bölgeyi kendi hızınızda ve kendi rahatlığınızda keşfetmeniz konusunda size özgürlük tanıyacaktır.

Erzurum Havalimanı Araç Kiralama Seçenekleri

RentiCar, Erzurum Havalimanı’na gelen gezginler için çeşitli araç kiralama seçenekleri sunmaktadır.  Havalimanında bulunan araç kiralama şirketlerinden bazıları şunlardır:

RentiCar, ekonomik araçlardan aile arabalarına ve lüks araçlara kadar geniş bir araç yelpazesi sunmaktadır. Buna ilave, GPS navigasyon sistemleri ve çocuklar için araba koltukları gibi ek hizmetler de sağlar.

Erzurum Havalimanı'na gitmeden önce online olarak Erzurum havalimanı araç kiralama rezervasyonu yaptırmanız da mümkün, bu da daha varır varmaz sizin için bir arabanın hazır olmasını sağlayacaktır. Bu sayede toplu taşıma problemi yaşamaz ve seyahatinizin tadını havalimanından iner inmez çıkarmaya başlarsınız.

RentiCar ile Erzurum Havalimanı Araç Kiralama Çok Avantajlı!

RentiCar, Türkiye'nin neredeyse her noktasında faaliyet gösteren bir araç kiralama şirketidir. Erzurum Havalimanı'nda RentiCar güvencesi ile Erzurum Havalimanı rent a car hizmetinden yararlanmak, şehri ve çevresini rahat ve uygun maliyetli bir şekilde gezmenizi sağlayabileceği için gezginler için avantajlı bir seçenek olacaktır.

Erzurum Havalimanı rent a car avantajlarının bir kısmı şu şekilde sıralanabilir:

Kolaylık

Erzurum Havalimanı rent a car hizmeti, iner inmez kendi ulaşımınızı sağlamanıza yardımcı olur ve toplu taşıma veya taksi hizmetlerine güvenmek zorunda kalmadan gideceğiniz yere kolayca ulaşırsınız.

Esneklik

Erzurum Havalimanı rent a car hizmeti, size şehri ve çevresini sabit bir programa veya rotaya bağlı kalmadan kendi hızınızda keşfetme özgürlüğü verir.

Uygun maliyet

Erzurum Havalimanı rent a car hizmeti, özellikle birden fazla seyahat yapmayı veya birden fazla varış noktasına seyahat etmeyi planlıyorsanız, diğer ulaşım türlerini kullanmaktan genellikle daha uygun maliyetli olabilir.

Güvenilirlik

RentiCar kurumsal vizyonla ilerleyen bir firmadır. Bu kurumsal çizgiden hareketle seyahatiniz boyunca tüm haklarınızı saklı tutar. Seyahatiniz sonrasında size kötü sürprizler yaşatmaz.

RentiCar Müşterilerine Özel Kampanya ve Promosyonlar

RentiCar'da müşterilere özel kampanyalar/indirimler sunulabileceği gibi ekonomik araçlardan, geniş aile arabalarına ve lüks araçlara kadar geniş bir araç yelpazesi de mevcuttur.

Erzurum Havalimanı Araç Kiralama Yaparken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Erzurum Havalimanı araba kiralama yaparken olumlu bir kiralama deneyimi yaşamanız için dikkat etmeniz gereken birkaç nokta var. Bunlardan bazıları şunları içerir:

  • Kurumsal bir şirket tercih edin

Erzurum Havalimanı araç kiralama yaparken kurumsal bir şirket seçmeniz, seyahat konforunuzu kesinlikle arttıracaktır. Seyahatinizi dilediğiniz şekilde planlayacak ve seyahat boyunca karşınıza çıkabilecek herhangi bir sorunda anında muhatap bulabileceksiniz.

  • Kiralama şirketinin hüküm ve koşullarını kontrol edin

Erzurum Havalimanı araç kiralama hizmetine rezervasyon yaptırmadan önce sigorta kapsamı, yakıt politikası ve ekstra ücretler gibi konulara ilişkin politikalarını anladığınızdan emin olun.

  • Fiyat-Performans

En uygun araç, sizin için en doğru araç olmayabilir. Erzurum Havalimanı araba kiralama yapmak istediğiniz aracın istediğiniz özelliklere sahip olduğundan ve size maksimum fiyat-performans sağlayacağından emin olun.

  • Aracın durumunu kontrol edin

Erzurum Havalimanı oto kiralama yaptığınız aracı teslim almadan önce, herhangi bir hasar veya sorun olup olmadığını kontrol ettiğinizden ve çalışır durumda olduğundan emin olun.

  • Yakıt politikasını kontrol edin

Erzurum Havalimanı oto kiralama yapacağınız şirketin yakıt politikasını ve aracı iade etmek için ne kadar yakıta ihtiyacınız olduğunu anladığınızdan emin olun.

  • Yaş ve ehliyet gerekliliklerini kontrol edin

Bazı kiralama şirketlerinin araç kiralamak için karşılamanız gereken yaş ve ehliyet süresi gereklilikleri vardır. Erzurum Havalimanı rent a car hizmetinden faydalanırken bu gerekliliklere dikkat etmeniz sonradan karşınıza çıkabilecek kötü sürprizleri engelleyecektir.

  • Sigorta poliçesini kontrol edin

Şirketin sigorta poliçesini ve neleri kapsadığını anladığınızdan emin olun.

  • Aracın donanımını kontrol edin

Erzurum Havaalanı araba kiralama hizmeti kiraladığınız aracın yedek lastik, kriko ve aletler gibi gerekli öğelerle donatıldığından emin olun.

  • Aracın sürücüsünü belirleyin

Aracı yalnızca belirlediğiniz sürücü kullanabilir. Eğer başka bir kişi daha araç kullanmak istiyorsa mutlaka ek sürücü tercihi yapılmalıdır. Ayrıca aracı teslim alırken sizden istenen depozito tutarı da mutlaka aracı kiralayan ana sürücünün kendisine ait kredi kartından çekilmelidir.

Yukarıda bahsedilen maddeler firmalara göre değişiklik gösterebilir, her firmanın kendine ait gereklilikleri vardır. Bu gereklilikleri göz önünde bulundurmanız olumlu bir Erzurum Havalimanı araba kiralama deneyimi yaşamanıza ve Erzurum'da keyifli vakit geçirmenize yardımcı olacaktır.

Erzurum Havalimanı Araç Kiralama Fiyatları

Erzurum Havalimanı araç kiralama fiyatları araç tipi, kiralama süresi, kiralama firması gibi etkenlere göre değişiklik gösterebilmektedir. Genellikle fiyatlar kiralama firması tarafından kendi tarifelerine göre belirlenir ve sezona, arz ve talebe göre dalgalanmalar gösterebilir.

Kiralama fiyatlarının yoğun sezonlarda daha yüksek olabileceğini unutmayın, bu nedenle yoğun bir dönemde seyahat etmeyi planlıyorsanız erken rezervasyon yaptırmak iyi bir fikirdir.

Erzurum havalimanı araç kiralama fiyatlarının vergiler, sigorta gibi ek ücretler ve GPS navigasyon sistemleri veya çocuk koltukları gibi ekstra hizmetlerden de etkilenebileceğini unutmayın.

Erzurum Havaalanı araba kiralama hizmeti için rezervasyon yapmadan önce farklı kiralama şirketlerinin fiyatlarını kontrol etmek ve şartlarını ve koşullarını karşılaştırmak her zaman iyi bir fikirdir, bu en iyi teklifi bulmanıza yardımcı olacaktır.

Mevcut olabilecek özel teklifler veya indirimler için çevrimiçi rezervasyon platformlarını RentiCar web sitesi ve sosyal medya hesaplarından kontrol edebilirsiniz.  RentiCar, ayrıca uzun süreli kiralamalara özel indirim ve fırsatlar sunar.

Erzurum Araç Kiralama Hakkında Sıkça Sorulan Sorular