Hayatın Tadı Yolda Çıkar.

Hemen Kirala, Tadını Çıkar!

Lokasyonlar
Erzurum Havalimanı (ERZ)

Erzurum Havalimanı Araç Kiralama

RentiCar’ın Erzurum Havalimanı araç kiralama hizmeti ile ihtiyacınız olan aracı kolayca kiralayabilir ve seyahatinizin tadını çıkarabilirsiniz.

Erzurum il merkezinin kuzeydoğusunda yer alan ve merkeze yaklaşık 13 km mesafede bulunan Erzurum Havalimanı, Erzurum seyahatleri için genel olarak en çok kullanılan seyahat yöntemlerinden biridir. Erzurum’un yüz ölçümünün büyüklüğü sebebiyle gezilecek yerlerin birbirlerinden uzak olması Erzurum Havalimanı araç kiralama seçeneklerinin çok fazla tercih edilmesine neden olmaktadır.

 

Erzurum Havalimanı Hakkında Bilgi

Erzurum Havalimanı, 1966 yılında askerî tesis olarak hizmete açılmıştır. 1993 yılında tarifesiz uluslararası seferlere açılmış olan Erzurum Havalimanı, toplam 8.082.805 m²'lik bir alana kurulmuştur. Türkiye’nin en uzun 2. pistini bünyesinde barındırmaktadır. 24 saat halka hizmet veren Erzurum Havalimanı’nda 530 araçlık otopark bulunmaktadır.

 

Erzurum Havalimanı’na Ulaşım Nasıl Sağlanmaktadır?

Otobüs, taksi veya özel transfer gibi birçok ulaşım seçeneği bulunmaktadır. Fakat en başta da bahsettiğimiz gibi Erzurum yüzölçümü büyüklüğü sebebiyle gezilecek yerlerin birbirlerine uzak olduğu bir şehirdir. Bu sebeple turistik açıdan Erzurum’a gelenler genellikle araç kiralama seçeneklerini kullanmaktadır.

RentiCar aracılığı ile kiraladığınız araçla Erzurum’da şuraları gezebilirsiniz:

Çift Minareli Medrese, Selçuklu döneminden kalma ve mimari özellikleriyle büyüleyen bir tarihî eserdir. Bunun dışında, Üç Kümbetler de Erzurum’da gezilecek yerler listesinde yer alan bir destinasyondur. Erzurum’a gelmişken meşhur Erzurum Ulu Cami’ni de görmeden gitmek olmaz.

 

RentiCar ile Erzurum Havalimanı Araç Kiralama Seçenekleri

RentiCar ile araç kiralama yaparak dakikalar içerisinde en konforlu araç kiralama hizmetini alabilirsiniz. Bunun için kiralama yapmak istediğiniz tarih aralığını seçip ara butonuna basmanız yeterli. Web sitemizi kullanarak bu işlemi hızlıca gerçekleştirebilir ve seyahatinizin tadını çıkarabilirsiniz.

 

RentiCar ile Erzurum Havalimanı Araç Kiralama Fiyatları Ne Kadar?

Erzurum’da gezmek istiyorsanız araç kiralamak sizin için en konforlu seçenek olacaktır. Web sitemize giriş yaparak bütçenize en uygun ve en konforlu aracı kendiniz belirleyebilirsiniz. Kalite ve uygun fiyat her zaman RentiCar’da.

Erzurum Havalimanı (ERZ) Araç Kiralama Hakkında Sıkça Sorulan Sorular