0850 308 0 308
İletişim Merkezi
Sancaktepe Araç Kiralama

Sancaktepe Araç Kiralama

İstanbul Sancaktepe Araç Kiralama

İstanbul Sancaktepe araç kiralama, iş ortaklarımızın merkezî konumda bulunan ofisleri ve diğer birçok avantajlarımız sayesinde, araç kiralama ihtiyacınızı kolayca giderebileceğiniz hizmet bölgelerimiz arasında yer almaktadır.
RentiCar ile Sancaktepe ilçesinde araç kiralamaya buraya tıklayarak hemen başlayabilirsiniz!

RentiCar ile Sancaktepe Araç Kiralama

RentiCar’ın araç kiralamayı kolaylaştıran web sitesi sayesinde ihtiyacınız olan aracı birkaç dakika içerisinde kiralayabilirsiniz. Aracınızı kiralamayı planladığınız tarih aralığını seçmenizin ardından, karşınıza o tarih aralığında uygun olan araçlar çıkacaktır. Bu araçlar arasından aşağıdaki kriterlere göre filtrelemeler yapıp dilediğiniz otomobili kiralayabilirsiniz.

  • Fiyat aralığı
  • Vites Tipi (Otomatik & Düz Vites)
  • Yakıt Tipi (Dizel & Benzin)
  • Türüne Göre (Orta Boy, Büyük Araçlar, Minivanlar, SUV Araçlar)
  • Koltuk Sayısı (4 Koltuk, 5 Koltuk, 9 Koltuk)
  • Araç Markası

Bunların yanında; kredi kartına taksit imkânı, dezenfekte edilmiş araçlar ve ücretsiz iptal avantajı, tüm müşterilerimize sunduğumuz ayrıcalıklar arasındadır.

Sancaktepe İlçesi Nerededir? Tarihi ve Önemi

Sancaktepe, İstanbul’un Anadolu yakasında bulunan bir ilçesidir. Ataşehir gibi 2008 yılında ilçe statüsü almıştır. Çevresinde Maltepe, Kartal, Ataşehir, Ümraniye, Pendik, Sultanbeyli ve Çekmeköy ilçeleri ile çevrelenmiş olup denize kıyısı bulunmamaktadır.

450 bin nüfusu olan ilçede 19 adet mahalle bulunmaktadır.

Sabiha Gökçen Havalimanı’na giden ulaşım bağlantılarının geçtiği ilçe, bu açıdan önemli bir konumdadır.

Sancaktepe, henüz yeni sayılabilecek bir ilçe tarihine sahip olsa da lokasyon olarak Bizans döneminden bugüne yerleşim ve geçiş yeri olarak kullanılmaktadır. Bölgedeki ünlü tarihi kalıntıların başında ise Damatris’in yazlık sarayı gelmektedir.

İlçede bulunan Rings alışveriş merkezi de ilçenin en önemli tesislerinden bir tanesidir.

İstanbul Otogar Araç Kiralama

İstanbul Araç Kiralama Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul Sancaktepe araç kiralama nasıl yapılır?

İstanbul Sancaktepe ile ilgili sayfamız üzerinden sizin için uygun olan tarih dilimini ve özellikleri seçerek İstanbul Sancaktepe araç kiralama işlemlerinizi kolaylıkla yapıp yolculuğunuzun keyfini çıkarabilirsiniz.

İstanbul Sancaktepe araç kiralama fiyatı nedir?

İstanbul Sancaktepe araç kiralama fiyatları seçtiğiniz aracın modeli, yakıt tipi, yaşı gibi pek çok etkene bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Sayfamız üzerinden dilediğiniz filtreleri seçip, size uygun olan araçların sıralandığı listeye erişebilirsiniz.