Ana Sayfa
Lokasyonlar

İzmir Bornova Araç Kiralama

İzmir şehir merkezine oldukça yakın bir konumda bulunan Bornova, İzmir’in kuzeydoğusunda, Yamanlar Dağı eteğinde konumlanmıştır. Bornova, İzmir-Ankara, İzmir-Aydın ve İzmir-Çanakkale karayolu ağının merkezinde bulunmaktadır ve bu yönü vesilesiyle ziyaretçi sayısı oldukça yüksek olur. Bornova’nın tarihî, turistik ve doğal güzellikleri ile gezilecek ve görülecek yerleri epey fazladır. İzmir Bornova araç kiralama İzmir ve çevresini konforlu bir biçimde gezebilmenin en iyi yöntemidir. RentiCar, İzmir’de de seyahat severlerin ve konforlu biçimde yolculuk yapmak isteyenlerin yanında. Özgürlüğün tadını RentiCar ile çıkarın.

İzmir Bornova Hakkında Bilgi

Bornova, Türkiye'nin İzmir ilinin bir ilçesidir. İlçenin doğusunda Kemalpaşa, güneyinde Buca, batısında Konak ve Bayraklı, kuzeybatısında Karşıyaka ve Menemen ilçeleri, kuzeyinde Manisa ili bulunmaktadır. Bornova, İzmir kent merkezinin 8 km uzağında yer almaktadır. İlçe, Ege Üniversitesi ve Yaşar Üniversitesi'ne ev sahipliği yapmaktadır. Bornova’da ve çevresinde gezilip görülmesi gereken yerlere sizler için değindik.

Homeros Vadisi

Burası Bornova’nın Çamiçi mevkinde bulunur ve en fazla ziyaretçi akınına uğrayan cazibe merkezlerinden birisidir. İlçe merkezine ortalama 8-10 km uzaklıkta bulunan Homeros Vadisi’ne ulaşım, özel araba ile ortalama 15-20 dakika sürmektedir ve en konforlu ulaşım yöntemidir.

Aşık Veysel Rekreasyon Alanı

Bornova’da Kızılay mevkinde bulunan Aşık Veysel Rekreasyon Alanı, sahip olduğu buz sporları salonu ile özellikle gençler tarafından büyük ilgi görmektedir. Buz pateni alanının yanı sıra burada; yürüyüş parkurları, basketbol sahaları, gölet, buz hokeyi ve amfi tiyatro da mevcuttur. Ayrıca ailelerin çocukları ile keyifli vakit geçirebileceği de bir alandır.

Yeşilova Höyüğü

Bornova’da Karacaoğlan mevkinde bulunan Yeşilova Höyüğü, ilçe merkezine yaklaşık 6 km uzaklıktadır. Yeşilova Höyüğü’nde bugüne kadar yapılan arkeoloji çalışmalarında çok değerli bilgilere ulaşılmıştır. Yeşilova Höyüğü’nde farklı kazı alanları hakkında bilgiler edinmek mümkündür. Ayrıca Taş Devri Köyü de görülmeye değerdir.

RentiCar ile İzmir Bornova Araç Kiralama Seçenekleri

İzmir Bornova, araç kiralama konusunda en popüler ilçeler arasında yer almaktadır. Zamandan tasarruf ederek gitmek istediğiniz konuma en konforlu biçimde ulaşmanın yöntemi RentiCar ile mümkün. RentiCar geniş araç olanakları sunarak müşterilerinin ihtiyaçlarına karşılık veriyor ve memnuniyetlerini sağlıyor. Siz de RentiCar ile yolculuk yapmanın keyfini doyasıya çıkarın.

RentiCar ile İzmir Bornova Araç Kiralama Fiyatları Ne Kadar?

İzmir’de araç kiralamak RentiCar ile çok kolay. Hem konforlu hem de ihtiyacınız doğrultusunda kaliteli bir araca, bütçenize uygun bir fiyata ulaşabilirsiniz. Web sitesi üzerinden tarih aralığını ve lokasyon bilgilerini seçerek birbirinden seçkin araçları ve bunlarla birlikte uygun fiyat listelerini görebilir, dilediğiniz aracı kiralayabilir ve İzmir’in dört bir yanını keyifle gezebilirsiniz.

İzmir Araç Kiralama Hakkında Sıkça Sorulan Sorular