Ana Sayfa
Lokasyonlar

İzmir Seferihisar Araç Kiralama

Seferihisar, İzmir’in güneybatısında kalan ilçesidir ve 1884 yılında ilçe olmuştur. Seferihisar, yaz ve kış mevsimlerinde pek çok turiste ev sahipliği yapar. RentiCar İzmir Seferihisar araç kiralama ihtiyacınız olduğu her an hizmet vermeye hazır.

İzmir Seferihisar Gezilecek Yerler

Seferihisar, İzmir şehir merkezine sadece 60 km uzaklıktadır. İzmir’in gözde olan ilçelerinden biridir. Doğal güzellikleriyle birlikte gezilmesi gereken tarihî yerleri, keşfedilmesi gereken yöresel lezzetleri bulunmaktadır.
Seferihisar-Sığacık pazar günleri organik pazar ve yöresel lezzetleri şölen havasında bir atmosfer sunar. Buraya özellikle pazar günü gelinmesi tavsiye olunur. El açması karışık otlu gözlemeleri, ekmek dolması, mandalina tatlısı, nohutlu mantısı gibi birçok lezzetleri bir arada bulabilirsiniz. Yaz ve kış aylarında canlılığını hiç kaybetmemektedir. Eğlence mekânları her zaman aktiftir.

Seferihisar şehir merkezinden plajlara uzaklık mesafesi; Akkum Plajı 13 km, Akarca Plajı 9.4 km, Gemi Suyu Mevkii Halk Plajı 9.5 km, Ömür Beldesi Plajı 24 km, Teos Ormancı Tatil Köyü Plajı 9.4 km, Mukka Beach 13 km ve Bongo Beach Club 9.2 km şeklindedir. RentiCar İzmir Seferihisar araç kiralama konforuyla istediğiniz her yere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Seferhisar’da tarihî açıdan görülmesi gereken yerlerden birisi Teos Antik Kenti’dir. Kent MÖ 1. yüzyılda 12 İyon Kenti’nden biri olarak kurulmuştur.

Sığacık Kalesi, köyün liman tarafında yer almaktadır. 14. yüzyılda Kanuni Sultan Süleyman’ın emri ile Mustafa Paşa tarafından Rodos kuşatması için yapılmıştır. Görülmesi gereken yerlerden olan Gödence Köyü, zeytinyağı ile ünlenmiş bir köydür.

İzmir Seferihisar Araç Kiralama Seçenekleri

RentiCar ile İzmir Seferihisar araç kiralama seçeneklerinin en iyisine en kolay şekilde web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken araç kiralama seçeneklerimiz aracılığı ile bütçenize uygun, rahat ve konforlu aracı seçmek ve seyahatinizin keyfini çıkarmak olacaktır.

İzmir Seferihisar Araç Kiralama Fiyatları

İzmir Seferihisar araç kiralama fiyatları, farklı filtrelere göre değişkenlik göstermektedir. Belirlenen tarih, konum ve seçilen aracın özelliklerine göre kendinize uygun olan İzmir Seferihisar araç kiralama fiyatları listeyebilir, aracınızı kiralayabilirsiniz.

İzmir Araç Kiralama Hakkında Sıkça Sorulan Sorular