0850 308 0 308
İletişim Merkezi
Altınordu Araç Kiralama

Altınordu Araç Kiralama

Ordu Altınordu Araç Kiralama

Ordu ilimizin merkez ilçesi olarak bilinen Altınordu, tarihî ve doğal güzellikleri ile Türkiye’nin her zaman dikkat çeken yerlerinden biri olmuştur. Özellikle de son dönemlerde artan ziyaretçi sayısından sonra Ordu Altınordu araç kiralama ihtiyacı bu bölgede çok fazla artmıştır. RentiCar size bu noktada en uygun ve en kaliteli araç kiralama fırsatlarını sunuyor. Siz de RentiCar aracılığı ile bütçenize en uygun aracı kiralayabilir ve Ordu Altınordu seyahatinizin tadını çıkarabilirsiniz.

Ordu Altınordu Gezilecek Yerler Nerelerdir?

İlk olarak ilçe merkezinde bulunan İbrahim Paşa Cami ile gezinize başlayabilirsiniz. İlçe merkezinde bulunan bu cami 1800’lü yıllarda Atik İbrahim Paşa tarafından inşa ettirilmiştir. Orta camisi olarak da adlandırılan bir mimari eserdir. Aynı zamanda cami inşa edilirken Selçuklu mimarisinde inşa edilmek istendiği de bilinmektedir. Zengin motifleri ve süslü mihrabı ile göz alıcı mimari özelliklere sahiptir. Haftanın her günü ziyarete açıktır.

Yine tarihî yerlerden devam edecek olursak Paşaoğlu Konağı ve Etnografya Müzesi Altınordu’da görülmesi gereken bir yerdir. Zengin taş işçiliği ile dikkat çeken bu konak, 1896 yılında Paşaoğlu Hüseyin Efendi aracılığı ile İstanbullu bir mimara yaptırılmıştır. 1987 yılında restore edilerek müze şeklinde kullanıma açılmıştır. Müze içerisinde 1567 etnografik eser ve 234 tane de arkeolojik eser vardır.

Gezi rotamıza Taşbaşı Kültür Merkezi ile devam ediyoruz. Yine aynı İbrahim Paşa Cami gibi ilçe merkezinde bulunan Taşbaşı Kültür Merkezi, Rumlar tarafından 1853 yılında inşa ettirilmiştir. İlk olarak kilise işlevi taşıyan bu yapı 2000 yılında kültür merkezine dönüştürülmüştür.

RentiCar ile Ordu Altınordu Araç Kiralama Seçenekleri Nelerdir?

Ordu araç kiralama konusunda yüksek talep gören bir bölgedir. RentiCar uygun fiyatlı temiz araçlarıyla Ordu Altınordu ve şehir merkezinde seyahat severlere kaliteli hizmet sunuyor. RentiCar, hijyen ve temizlik konusunda yüksek standartlarda hizmet verip arzu edilen sürüş tarzına uygun araçlarıyla her daim yanınızda.

Ordu Araç Kiralama Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Ordu Altınordu araç kiralama nasıl yapılır?

Ordu Altınordu ile ilgili sayfamız üzerinden sizin için uygun olan tarih dilimini ve özellikleri seçerek Ordu Altınordu araç kiralama işlemlerinizi kolaylıkla yapıp yolculuğunuzun keyfini çıkarabilirsiniz.

Ordu Altınordu araç kiralama fiyatı nedir?

Ordu Altınordu araç kiralama fiyatları seçtiğiniz aracın modeli, yakıt tipi, yaşı gibi pek çok etkene bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Sayfamız üzerinden dilediğiniz filtreleri seçip, size uygun olan araçların sıralandığı listeye erişebilirsiniz.