Ana Sayfa
Lokasyonlar

Tekirdağ Çorlu Araç Kiralama

Çorlu, Tekirdağ ilinin en büyük ilçesidir. Tekirdağ merkezine 38 km uzaklıkta olan Çorlu; Türkiye'nin en gelişmiş ilçelerindendir. Çorlu ilçesinin kuruluşuyla ilgili kesin bir bilgi olmamakla birlikte Trakya göçleriyle birlikte tarıma ve yerleşime açıldığı bilinmektedir. Tekirdağ Çorlu araç kiralama ihtiyacın en yoğun olduğu lokasyonlar arasında yer almaktadır. İstanbul’a yakın oluşu ile de araç kiralama ihtiyacı o doğrultuda paralellik göstermektedir. RentiCar, geniş araç seçenekleri ile Çorlu’da talepleri en kaliteli biçimde karşılıyor. Müşteri memnuniyetinin sağlanması amacıyla en iyi olanakları sunuyor.

Tekirdağ Çorlu Hakkında Bilgi

Tekirdağ merkezine 38 km uzaklıkta olan Çorlu; Ergene havzasında, Trakya'nın orta yerinde, yayla yüzeyinin üstünde bir düzlükte yer almaktadır. Kuzeyden Tekirdağ'ın Ergene ve Çerkezköy ilçeleri, doğudan İstanbul'un Silivri ilçesi, batıdan Süleymanpaşa ve Muratlı ilçeleri, güneyden Marmara Ereğlisi ilçesi ve Marmara Denizi ile çevrilidir. Denize yakın oluşu sayesinde özellikle yaz döneminde oldukça kalabalıklaşır. Çorlu, gezilecek yerler bakımından ziyaretçilerine birçok farklı alternatif sunmaktadır.

Çorlu Kalesi

Hıdırağa mevkisinde bulunan kale, merkeze 2 km mesafede yer alır. Günümüzde, kalenin yalnızca kalıntıları kalmıştır fakat tarih meraklılarının ilgisini çekebilecek bir kaledir.

Olimpos Event Garden

Doğa ile baş başa vakit geçirebileceğiniz tesis, ilçe merkezine 18-20 km uzaklıktadır. Çiftlikte, çocuklar ve yetişkinler için eğitmenler tarafından ata binme eğitimi de verilmektedir. Olimpos Event Garden, pazartesi günleri hariç 12:00 ile 22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir ve giriş ücretsizdir.

Çorlu Muhacir Evi

Çorlu Muhacir Evi, merkeze 2 km uzaklıkta konumlanmıştır. Tarihî Çorlu Evi olarak da bilinen Çorlu Muhacir Evi, 150 yıllık tarihe sahip ahşap bir yapıdır. Günümüzde müzeye dönüştürülmüş yapıda, Çorlu halkına ait tarihî eşyalar, yöresel kıyafetler, fotoğraflar ve belgeler sergilenmektedir. Çorlu Muhacir Evi, pazartesi günleri ziyarete açıktır.

RentiCar ile Tekirdağ Çorlu Araç Kiralama Seçenekleri

Tekirdağ’ın en büyük ilçesi olan Çorlu, araç kiralama hizmeti ihtiyacının yoğun talep gördüğü bir bölgedir. İstanbul’a yakın oluşu ve fabrikaların oldukça fazla olması sebebiyle en tercih edilir ulaşım biçimi araç kiralamaktır. Çorlu araç kiralamada en güvenilir ve konforlu hizmeti RentiCar sunuyor. Hijyen koşullarının önemsendiği geniş araç seçenekleriyle RentiCar yanınızda.

RentiCar ile Tekirdağ Çorlu Araç Kiralama Fiyatları Ne Kadar?

Araç kiralamak istiyorsanız RentiCar bu noktada sizlere en konforlu ve en uygun araç kiralama seçeneklerini sunmaktadır. Web sitemize giriş yaparak bütçenize en uygun ve en konforlu aracı kendiniz belirleyebilirsiniz. Kalite ve uygun fiyat her zaman RentiCar’da.

Tekirdağ Araç Kiralama Hakkında Sıkça Sorulan Sorular