0850 308 0 308
İletişim Merkezi

Atu Rent a Car Araç Kiralama

Atu Rent a Car 

Sektördeki yenilikçi araç kiralama firmalarından biri olan Atu Rent a Car, müşteri odaklı yaklaşımı ile Türkiye’nin farklı noktalarında araç kiralama hizmeti sunuyor. RentiCar’ın değerli iş ortaklarından biri olan Atu araç kiralama ile sorunsuz bir kiralama deneyimi yaşamak isterseniz hemen sayfamız üzerinden rezervasyonunuzu oluşturabilirsiniz. Sayfamızda yer alan rezervasyon aracından aracı teslim alacağınız tarihi, teslim edeceğiniz tarihi ve konum bilgilerini doldurarak “Ara” butonuna basabilir, ekranda listelenen araçlardan amacınıza ve kullanım beklentinize en uygun olanı kolayca kiralayabilirsiniz. Online araç kiralamak RentiCar ile çok kolay!

Atu Araç Kiralama Firması Hakkında 

Araç kiralama sektöründe 2018 yılından beri faaliyet göstermekte olan Atu Rent a Car, müşterilerine en iyi araç kiralama deneyimini yaşatma motivasyonuyla hizmet göstermektedir. Teknolojik gelişmeleri takip ederek ve sürekli olarak kendini yenileyerek, sektördeki trendlere liderlik etme vizyonuna sahip Atu Rent a Car firması RentiCar ayrıcalığıyla sizlerle buluşuyor. Türkiye’nin farklı bölgelerindeki kiralama noktalarıyla çeşitli lokasyonlardaki kiralık araç ihtiyaçlarınızı Atu Rent a Car ile karşılayabilirsiniz. İşte Atu Rent a Car kiralama noktaları:

 • Antalya Havalimanı

 • Antalya Şehir Merkezi

 • Antalya Belek

 • Antalya Kemer

 • Antalya Manavgat

 • Antalya Alanya

 • Antalya Gazipaşa Havalimanı

 • Muğla Fethiye

 • Muğla Dalaman Havalimanı

 • Milas & Bodrum Havalimanı

 • Kayseri Havalimanı

 • Nevşehir Kapadokya

Atu Rent a Car Filosu 

Araç filosunda ekonomik sınıf, orta sınıf ve SUV araçlar barındıran Atu Rent a Car her beklentiye ve ihtiyaca yönelik araçlarıyla memnun etmeyi başarıyor. Atu Rent a Car filosunda yer alan araçlardan bazıları; Dacia Duster, Dacia Lodgy 7, Fiat Doblo, Fiat Egea, Fiat Fiorino, Ford Tourneo Courier, Hyundai Accent Blue, Peugeot 3008, Renault Clio, Renault Megane, Renault Symbol gibi araçlar. Bu araçlar arasından aracı kiralama amacınıza ve araçta yolculuk edecek kişi sayısına uygun bir tercihte bulunabilirsiniz. Eğer kalabalık arkadaş grubunuzla bir seyahate çıkacaksanız 7 kişilik Dacia Lodgy 7’yi tercih edebilirsiniz. Taşıma yapmak için bir araca ihtiyacınız varsa Fiat Doblo kiralamayı değerlendirebilirsiniz. Her ihtiyaca ve bütçeye uygun kiralık araç modelleri RentiCar’da sizleri bekliyor!

Şube Sayısı

Atu Rent a Car firmasının 10 adet şubesi bulunmaktadır.

Genel Merkez

Atu Rent a Car firmasının genel merkezi Istanbul lokasyonunda bulunmaktadır.

Şirket Adı Atu Rent a Car
Genel Merkez Istanbul
Bulunduğu Şehir Sayısı 0
En Çok Tercih Edilen Araç Clio

Atu Rent a Car Kiralık Araçlar

Atu Rent a Car Araç Filosu

Clio
Araç Kiralama

Car Image

Fiat Egea
Araç Kiralama

Car Image

Fiat Doblo
Araç Kiralama

Car Image

Clio
Araç Kiralama

Car Image

Fiat Egea
Araç Kiralama

Car Image

Fiat Doblo
Araç Kiralama

Car Image

Atu Rent a Car Kiralama Koşulları

Atu Rent a Car Firmasından Nasıl Araç Kiralayabilirim ?

Atu Rent a Car firmasından araç kiralamak için www.renticar.com sitemizden kiralamak istediğiniz konumu girip kendinize uygun araçları seçerek kiralama yapabilirsiniz.