0850 308 0 308
İletişim Merkezi

Berse Rent Araç Kiralama

Berse Araç Kiralama

Uygun fiyat avantajı ve geniş araç filosu ile kısa ve uzun dönem araç kiralama opsiyonları sunan Berse araç kiralama RentiCar aracılığıyla sizlerle. RentiCar’ın iş ortakları arasında yer alan Berse Rent a Car, popüler seyahat noktalarındaki kiralama ofisleriyle kolay ve hızlı araç kiralama imkanı sunuyor. Sayfamız üzerinden Berse Rent a Car bünyesinde bulunan kiralık araçları görüntüleyebilir, kiralama amacınıza uygun olarak bu araçlardan birini seçebilir ve rezervasyonunuzu online olarak hemen oluşturabilirsiniz. Esnek kiralama seçenekleri sunan firma günlük, haftalık, aylık ve uzun dönem kiralamada sunduğu ek hizmetleriyle de müşteri memnuniyeti sunuyor.

Berse Rent a Car Hakkında

Merkezi Antalya’da bulunan Berse araç kiralama firması aynı zamanda Türkiye’nin farklı noktalarındaki kiralama ofisleriyle de kiralık araç ihtiyaçlarınıza hızlı çözümler sunuyor. Sektöre sunduğu yenilikçi yaklaşımlarla ve zengin araç filosu ile Berse Rent a Car hem bireysel hem de kurumsal araç kiralama hizmeti sunuyor. Ekonomik sınıftan lüks sınıfa, sedanlardan SUV'lara kadar geniş bir model yelpazesi sunan Berse ile siz de ihtiyacınıza ve beklentinize uygun kiralık aracı kolayca bulabilir ve RentiCar güvencesiyle hemen kiralayabilirsiniz. İster iş seyahati için olsun ister tatil amaçlı, her türlü ihtiyacınıza uygun araçlar Berse Rent a Car’da sizleri bekliyor!

Berse Araç Kiralama Noktaları

Antalya araç kiralama denildiğinde akla gelen ilk firmalardan biri olan Berse Rent a Car aynı zamanda Türkiye’nin farklı illerinde de kiralama ofisleriyle hizmet veriyor. Berse araç kiralama firmasının kiralama noktalarından bazılarını şu şekilde sıralamak mümkün:

Uygun fiyat seçenekleri ve esnek kiralama opsiyonları ile Berse Rent a Car filosunu hemen inceleyin, araç kiralama rezervasyonunuzu online olarak kolayca tamamlayın.

Kuruluş Tarihi

Berse Rent firması 1995 yılında kurulmuştur.

Şube Sayısı

Berse Rent firmasının 30 adet şubesi bulunmaktadır.

Genel Merkez

Berse Rent firmasının genel merkezi Istanbul lokasyonunda bulunmaktadır.

Şirket Adı Berse Rent
Genel Merkez Istanbul
Min. Günlük Ücret 636.91 ₺
Max. Günlük Ücret 3892.25 ₺
Bulunduğu Şehir Sayısı 17
En Çok Tercih Edilen Araç Fiat Egea

Berse Rent Kiralık Araçlar

Berse Rent Araç Filosu

Clio
Araç Kiralama

Car Image

Cooper
Araç Kiralama

Car Image

Fiat Egea
Araç Kiralama

Car Image

Clio
Araç Kiralama

Car Image

Fiat Egea
Araç Kiralama

Car Image

Cooper
Araç Kiralama

Car Image

Berse Rent Firma Lokasyonları

Berse Rent Kiralama Koşulları

Berse Rent Firmasından Nasıl Araç Kiralayabilirim ?

Berse Rent firmasından araç kiralamak için www.renticar.com sitemizden kiralamak istediğiniz konumu girip kendinize uygun araçları seçerek kiralama yapabilirsiniz.