0850 308 0 308
İletişim Merkezi

Hzr Rental Araç Kiralama

HZR Rental 

RentiCar en güvenli ve en kaliteli araç kiralama hizmeti sunan firmaları ayağınıza kadar getirmeye devam ediyor. HZR Rent A Car her ihtiyaca hitap eden araç filosu ve müşteri dostu hizmetleriyle burada, tam karşınızda! HZR Rental Car firması, sunduğu araç filosuyla her seyahat ihtiyacını karşılayabiliyor. Siz de RentiCar aracıyla firmanın filosuna ulaşabilir, avantaj dolu hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. RentiCar Türkiye’nin araç kiralama konusundaki öncüsü olma adımlarıyla hizmet ağını genişletiyor. Değerli iş ortaklarımızın sunduğu hizmetlere anında ulaşmak için sitemizden yararlanabilirsiniz.

Kapsamlı, Güvenli ve Konforlu Bir Deneyim İçin: HZR Rental! 

Araç kiralama hizmetleri hem şehir içi hem de şehirlerarası seyahat ihtiyaçlarında sıklıkla tercih ediliyor. Çünkü bu hizmet sürücülere bakım maliyetleri ve birçok prosedürleri geride bırakarak konforlu bir yolculuk sunuyor. Eğer siz de seyahat ihtiyaçlarınız maksimum konforla sürdürmek istiyorsanız RentiCar aracılığıyla ideal bir araç kiralama deneyimi yaşayabilirsiniz. HZR Rental müşterilerine her bakımdan kusursuz bir kiralama hizmeti sunan iş ortaklarımız arasında yer alıyor. Firmanın sahip olduğu araç filosu her ihtiyaca hitap edebiliyor. İster iş seyahatleri ister keyifli bir tatil yolculuğu… Seyahat ihtiyaçlarınız için ideal araba modellerini firmanın sunduğu seçenekler arasında bulabilirsiniz.

HZR Rent A Car Hakkında 

HZR Rent A Car araç kiralama firması sunduğu araç seçenekleri ve müşteri hizmetlerine verdiği önemle hizmet bölgesinin önemli firmaları arasında yer alıyor.  Müşteri memnuniyetini daima ön planda tutan firma hem aylık araç kiralama gibi uzun süreçler hem de lüks araç kiralama gibi özel gereksinimler için hazırlıklı konumda. Konforlu bir seyahat için talep ettiğiniz aracı firmanın filosunda rahatlıkla bulabilirsiniz. HZR Rental Car, Ege ve Akdeniz Bölgesi’nin birçok noktasında sizinle! Antalya ve İzmir gibi büyükşehirlerdeki araç kiralama ihtiyaçlarınız için firmanın filosundan yararlanabilirsiniz. Firma ayrıca farklı bölgelerde ofisler açarak hizmet alanını genişletmeye devam ediyor. Araç kiralama işlemlerinizi RentiCar aracılığıyla yaparak firmanın hizmet alanlarını anında görüntüleyebilirsiniz.

HZR Rental Car Araç Çeşitleri 

HZR Rental Car markası bakımlı ve son model araç filosuyla tüm sürücülerin ihtiyaçlarınız karşılamayı hedefliyor. Firma hem kişisel hem de kalabalık seyahatler için birçok farklı araç modeliyle hizmetinizde! Bunlara ek olarak iş, seyahat ve günlük aktiviteler gibi özel amaçlar için de firmanın filosunu tercih edebilirsiniz. Zira HZR Rental Car firmasının araç filosu müşterilerin tüm ihtiyaçlarına yanı verebilecek şekilde geliştiriliyor. SUV, sedan ve hatchback gibi kasa tiplerine sahip araç modellerini markanın portföyünde bulabilirsiniz. 

RentiCar ile HZR Rental Car Araç Kiralamanın Avantajları

HZR Rental Car araç kiralama konusunda birçok avantaj sağlayan firmalardan birisi. RentiCar farkıyla aldığınız bir HZR Rental hizmeti ise daha avantajlı ve daha pratik. Sitemiz aracılığıyla firmanın hizmetlerinden yararlanmak isterseniz oldukça konforlu bir deneyim yaşayabilirsiniz. RentiCar ve HZR Rental işbirliğiyle aldığınız bir araç kiralama hizmetinde sizi şunlar bekliyor:

  • Esnek Kiralama Seçenekleri: HZR Rental Car günlük, haftalık, aylık veya uzun dönem kiralama seçenekleriyle müşterilere çeşitli seçenekler sunuyor. Ayrıca, farklı teslimat ve iade seçenekleriyle müşterilere maksimum esneklik sağlıyor.

  • Pratik Rezervasyon Süreci: HZR Rent A Car, RentiCar ile müşterilerine kolay ve hızlı rezervasyon imkanı sunuyor. Sitemiz üzerinden firmayı tercih ederek dilediğiniz aracı kolaylıkla kiralayabilirsiniz.

  • Profesyonel Hizmet: HZR Rental, müşterilerine kusursuz bir hizmet vermeyi misyon edinen bir kiralama firması. Araç kiralama süreçlerinin her adımında müşterilerinin yanında olan firmayla konforlu bir deneyim yaşayabilirsiniz.

  • Farklı Araç Seçenekleri: HZR Rent A Car, her ihtiyaca uygun araç modelleriyle farklı seyahat ihtiyaçlarına hitap edebiliyor. Yolculuğunuz için ideal araç modelini firmada kolaylıkla bulabilirsiniz.

RentiCar ile HZR Rental Car Filosu Elinizin Altında! 

RentiCar, kullanıcı dostu arayüzüyle HZR Rental Car hizmetlerini anında ulaşılabilir kılıyor. Sitemizden faydalanarak HZR Rental Car araç filosuna anında ulaşabilirsiniz. Kiralama yapmak istediğiniz bölgedeki HZR Rental araçlarına ulaşmak için yapmanız gerekenler çok basit. İlk olarak ana sayfamızdaki araç kiralama kutusunda yer alan Nereden Alacaksınız, Alış Tarihi, Alış Saati ve İade Tarihi gibi bilgileri doldurmanız gerekiyor. Ardından karşınıza çıkan araç seçeneklerinde HZR Rental Car firmasının sunduğu modellere ulaşabilirsiniz. Eğer sadece firmanın araç seçeneklerini görüntülemek istiyorsanız filtre özelliği sizinle! Filtreler arasında bulunan “Kiralama Firmaları” kısmından HZR Rental Car firmasını işaretleyerek firmanın araçlarına anında ulaşabilirsiniz.

Hzr Rental Car Araç Kiralama Fiyatları 

HZR Rental araç kiralama fiyatları farklı unsurlara göre belirleniyor. Araç modeli, kiralanacak konum ve kiralama süresi gibi unsurlar fiyatlarda etkili olabiliyor. Ancak firma geniş araç filosuyla farklı bütçelere hitap edebiliyor. Bütçenize uygun seçenekleri firmanın araç filosunda bulabilirsiniz. Bunlara ek olarak RentiCar kusursuz bir araç kiralama deneyimi için birçok fırsat sunuyor. Kampanyalar sayfamızdaki size özel fırsatları inceleyerek uygun fiyatlarla araç kiralama şansı yakalayabilirsiniz. RentiCar araç kiralama süreçlerinin her adımında yanınızda! 

Kuruluş Tarihi

Hzr Rental firması 1995 yılında kurulmuştur.

Şube Sayısı

Hzr Rental firmasının 11 adet şubesi bulunmaktadır.

Genel Merkez

Hzr Rental firmasının genel merkezi Istanbul lokasyonunda bulunmaktadır.

Şirket Adı Hzr Rental
Genel Merkez Istanbul
Min. Günlük Ücret 1277.37 ₺
Max. Günlük Ücret 2521.12 ₺
Bulunduğu Şehir Sayısı 9
En Çok Tercih Edilen Araç Fiat Egea

Hzr Rental Kiralık Araçlar

Hzr Rental Araç Filosu

Clio
Araç Kiralama

Car Image

Fiat Egea
Araç Kiralama

Car Image

Fiat Doblo
Araç Kiralama

Car Image

Clio
Araç Kiralama

Car Image

Fiat Egea
Araç Kiralama

Car Image

Fiat Doblo
Araç Kiralama

Car Image

Hzr Rental Firma Lokasyonları

Hzr Rental Kiralama Koşulları

Hzr Rental Firmasından Nasıl Araç Kiralayabilirim ?

Hzr Rental firmasından araç kiralamak için www.renticar.com sitemizden kiralamak istediğiniz konumu girip kendinize uygun araçları seçerek kiralama yapabilirsiniz.