0850 308 0 308
İletişim Merkezi

MDA Filo Araç Kiralama

MDA Filo Araç Kiralama

Araç kiralama sektöründeki önemli firmalardan biri olan MDA araç kiralama, RentiCar iş ortakları arasında yer alıyor. İş seyahati, tatil ya da günübirlik araç ihtiyaçlarınızda değerlendirebileceğiniz araç kiralama hizmetimizi farklı iş ortaklarımız üzerinden alabilirsiniz. MDA Rent a Car araç kiralama firması da bunlardan biri. 20 yılı aşkın süredir sektörde faaliyet gösteren MDA Rent a Car, 400’ün üzerinde araç filosuna sahip bulunuyor ve böylece her ihtiyaca, beklentiye uygun bir araç sunabiliyor. Siz de uygun fiyatlı, kolay ve güvenli araç kiralama için acele edin!

MDA Kılıç Turizm ve Filo Kiralama A.Ş, Hakkında 

Kuruluşu 2001 yılına dayanan MDA Rent a Car A.Ş., 20 yılı aşkın süredir araç kiralama sektöründe faaliyet gösteriyor. Türkiye’deki araç kiralama sektöründe önemli firmalardan biri olan MDA Kılıç Turizm ve Filo Kiralama A.Ş. yüksek hizmet standartlarını benimsiyor. Ayrıcalıklı araç filosuyla kiralık araç hizmeti sunan MDA araçlarını, RentiCar üzerinden kolayca birkaç adımda kiralayabilirsiniz. Online araç kiralamada kolaylığı ve güveni deneyimlemek isteyenlerin tercihi olan RentiCar, iş ortaklarından biri olan MDA araç kiralama firması ile müşterilerinin beklentisini en iyi şekilde karşılıyor. 

MDA Rent a Car ile Son Model Araç Kiralama Hizmeti 

MDA filosunda bulunan son model ve düşük km araçları kiralayabilir, sevdiklerinizle keyifli ve konforlu bir yolculuk deneyimi yaşayabilirsiniz. MDA Rent a Car’da ayrıca araçların periyodik bakımları düzenli olarak takip edilir ve kiralamaya sunulan tüm araçların bakımı, muayenesi tamdır. Her zaman en yeni ve son model araçlarla araç kiralama hizmeti sunan MDA Rent a Car filosunu RentiCar güvencesiyle incelemeye hemen başlayabilirsiniz. RentiCar üzerinden seçtiğiniz MDA filosu aracı için kolay ve güvenilir bir şekilde rezervasyon yaptırabilirsiniz. 

MDA araç kiralama filosunda yer alan araç modelleri arasında; Mercedes Vito’dan Fiat Doblo’ya, Toyota Corolla’dan Fiat Egea’ya, Ford Puma’dan Renault Taliant’a zengin bir seçki bulunuyor. Bu araç modelleri arasından beklenti ve ihtiyacınıza uygun bir modeli seçerek, güvenle kiralama yapabilirsiniz. 

MDA Araç Kiralama Noktaları 

MDA Kılıç Turizm ve Filo Kiralama A.Ş bünyesinde bulunan MDA Rent a Car markası Türkiye’de 8 lokasyonda 400’ün üzerinde araç filosuna sahip bulunuyor. İşte MDA Rent a Car ofislerinin bulunduğu, kiraladığınız araçları teslim alabileceğiniz o noktalar:

Araç Kiralama Fiyatları

Esneklik, konfor ve bağımsızlık gibi avantajlar sunan araç kiralama hizmeti geniş fiyat aralığında sunulması ile her bütçeye de hitap ediyor. Araç kiralama fiyatları genel olarak araç tipi ve modeline, kiralama süresine, aracın kiralanacağı noktaya/lokasyona, ek hizmetler ve sigorta detaylarına, aracın kiralanacağı mevsime bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. RentiCar, uygun fiyatlı online araç kiralama denildiğinde akla gelen ilk adres oluyor. RentiCar, bünyesinde bulunan iş ortakları ile hem zengin bir araç filosu hem de geniş bir fiyat aralığı sunuyor. MDA araç kiralama fiyatlarını RentiCar üzerinden inceleyebilirsiniz. Bunun için aracı teslim alacağınız lokasyon, alış tarih ve saati; aracın iade edileceği tarih ve saat bilgilerini doldurmanız yeterli. “Ara” butonuna tıkladıktan sonra MDA araç kiralama firmasının kiralık araç fiyatlarını ve seçtiğiniz tarihteki uygun araç modellerini inceleyebilirsiniz. Seçeneklerinizi, bütçenizi ve ihtiyaçlarınızı özenle değerlendirdikten sonra yüksek konforlu araç kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. İyi yolculuklar! 

Kuruluş Tarihi

MDA Filo firması 1995 yılında kurulmuştur.

Şube Sayısı

MDA Filo firmasının 9 adet şubesi bulunmaktadır.

Genel Merkez

MDA Filo firmasının genel merkezi Istanbul lokasyonunda bulunmaktadır.

Şirket Adı MDA Filo
Genel Merkez Istanbul
Min. Günlük Ücret 1850 ₺
Max. Günlük Ücret 2300 ₺
Bulunduğu Şehir Sayısı 5
En Çok Tercih Edilen Araç Clio

MDA Filo Kiralık Araçlar

MDA Filo Araç Filosu

Clio
Araç Kiralama

Car Image

Fiat Egea
Araç Kiralama

Car Image

Mercedes Vito
Araç Kiralama

Car Image

Passat
Araç Kiralama

Car Image

Fiat Doblo
Araç Kiralama

Car Image

Clio
Araç Kiralama

Car Image

Fiat Egea
Araç Kiralama

Car Image

Mercedes Vito
Araç Kiralama

Car Image

Passat
Araç Kiralama

Car Image

Fiat Doblo
Araç Kiralama

Car Image

MDA Filo Firma Lokasyonları

MDA Filo Kiralama Koşulları

MDA Filo Firmasından Nasıl Araç Kiralayabilirim ?

MDA Filo firmasından araç kiralamak için www.renticar.com sitemizden kiralamak istediğiniz konumu girip kendinize uygun araçları seçerek kiralama yapabilirsiniz.