0850 308 0 308
İletişim Merkezi

Rent Go Araç Kiralama

Rent Go Araç Kiralama 

Kalite, konfor ve güven sunan bir araç kiralama hizmeti için Rent Go firması tarafından sunulan araçları, RentiCar güvencesi ve kolaylığıyla hemen kiralayabilirsiniz. Türkiye’nin en iyi araç kiralama firmalarından biri olan Rent Go, başarılı iş ortaklarımız arasında yer alıyor. Rent Go araç kiralama hizmetiyle siz de dilediğiniz konumdan dilediğinizi aracı kiralayabilir, keyifli bir yolculuk deneyimi yaşayabilirsiniz. Her bütçeye ve her ihtiyaca uygun zengin kiralık araba seçenekleri arasından siz de aracınızı Rent Go’dan seçebilir, sayfamız üzerinden hızlı bir şekilde kiralayabilirsiniz.

Rent Go Hakkında 

Rent Go kiralama, 100 yılı aşkın köklü geçmişiyle araç kiralama konusunda öncü firmalar arasında yer alıyor. Tunalar Şirketler Topluluğu'nun %100 yerli sermayeli markası Rent Go, araç kiralama konusundaki yenilikçi vizyonu ve alanında uzman kadrosu ile müşteri memnuniyeti yüksek hizmetin adresi. Türkiye’nin 20’den fazla şehrinde, 60’ın üzerinde kiralama noktasıyla faaliyet gösteren Rent Go ile siz de bulunduğunuz şehirden ya da seyahat edeceğiniz şehirden aracınızı teslim alabilir; konforlu bir seyahatin tadını çıkarabilirsiniz. 

Tamamı sıfıra yakın, genç ve zengin araç filosu ile her arzuya, bütçeye uygun kiralık araba seçenekleri Rent Go ile sizleri bekliyor!

Rent Go Araç Kiralama Şartları Nelerdir? 

Araç kiralama konusunda her firmanın kendine özgü birtakım şartları bulunur. Rent Go araç kiralama şartlarını önceden bilmeniz, kiralama yaparken işinizi kolaylaştıracaktır. Ayrıca Rent Go uzun dönem ve kısa dönem kiralama seçeneklerinde de bu şartların farklılık gösterebileceğini unutmayın! 

İşte Rent Go araç kiralama şartlarından bazıları:

  • Rent Go ile kiraladığınız aracı yalnızca sözleşme ve teslimat formunda belirtilen kişi ya da kişiler kullanabilir.

  • Eğer aylık kiralama yapacaksanız ise 30 gün üzerinden kiralama yapabilirsiniz.

  • Aracın teslimat süresi, teslimat sırasında formda da belirtilir. Eğer belirtilen süreden daha geç bir saatte teslim ederseniz o tarihte geçerli olan araç kiralama bedelinin belli bir tutarı sizden talep edilir. Bu yüzden araç teslim saatine dikkat etmeniz önemlidir. 

  • Aracı, teslim aldığınız yakıt seviyesi ile teslim etmeniz gerekir. Eğer yakıtta eksiklik varsa ek olarak sizden yakıt hizmet bedeli tahsis edilir.

  • HGS geçişleri ve aracı kullanırken ortaya çıkan trafik cezalarının tümü müşteriye aittir.

  • Rent Go araç kiralamada Findeks uygunluğuna bakılır. Eğer Findeks uygunluğunuz yeterli değilse Rent Go ile kiralama yapamazsınız.

  • Araç kiralamak için firmanın ilgili noktasına gittiğinizde kimliğiniz ve sürücü belgeniz yanınızda olmalıdır.

Rent Go Araç Kiralama Fiyatları 

RentiCar olarak geniş iş ortağı ağımız ile her bütçeye hitap eden araç kiralama hizmetini tek bir noktada buluşturuyoruz. Bu iş ortaklarımızdan biri olan Rent Go, zengin araç filosu ile araç kiralamada geniş bir fiyat aralığı sunuyor. Rent Go araç kiralama fiyatları aracın markasına, modeline, yaşına ve sahip olduğu özelliklere göre değişkenlik gösteriyor. Ayrıca aracın kaç gün süreyle kiralanacağı ve hangi noktadan kiralanacağı da fiyatları etkileyen unsurlar olarak biliniyor. Rent Go firmasının en uygun fiyatlı araç kiralama fiyatlarını görüntülemek için hemen sayfamızdan aracı teslim alacağınız noktayı, tarih ve saat bilgisini girin; farklı araç modellerinin fiyatlarını görüntüleyin. Bu liste içerisinden hem zevkinize ve ihtiyacınıza hem de bütçenize en uygun olanı aracı seçebilir ve güvenle kiralayabilirsiniz. 

Kuruluş Tarihi

Rent Go firması 1995 yılında kurulmuştur.

Şube Sayısı

Rent Go firmasının 70 adet şubesi bulunmaktadır.

Genel Merkez

Rent Go firmasının genel merkezi Istanbul lokasyonunda bulunmaktadır.

Şirket Adı Rent Go
Genel Merkez Istanbul
Min. Günlük Ücret 1129.77 ₺
Max. Günlük Ücret 5015.18 ₺
Bulunduğu Şehir Sayısı 25
En Çok Tercih Edilen Araç Fiat Egea

Rent Go Kiralık Araçlar

Rent Go Araç Filosu

Clio
Araç Kiralama

Car Image

Fiat Egea
Araç Kiralama

Car Image

Caravelle
Araç Kiralama

Car Image

Clio
Araç Kiralama

Car Image

Fiat Egea
Araç Kiralama

Car Image

Caravelle
Araç Kiralama

Car Image

Rent Go Firma Lokasyonları

RentGo Kiralama Koşulları

RentGo Firmasından Nasıl Araç Kiralayabilirim ?

RentGo firmasından araç kiralamak için www.renticar.com sitemizden kiralamak istediğiniz konumu girip kendinize uygun araçları seçerek kiralama yapabilirsiniz.

Rent Go Araç Kiralama Sıkça Sorulan Sorular

Rent Go günlük km sınırı nedir?

Rent Go araç kiralamada günlük km sınırı modele göre 400 km ve 500 km olarak farklılık göstermektedir.

Rent Go kimin, firma yerli mi?

Rent Go, Tunalar Şirketler Topluluğu'nun %100 yerli sermayeli markasıdır.

Rent Go güvenilir mi?

Sektörde 100 yılı aşkın deneyimi olan Rent Go, araç kiralamada lider firmalar arasında yer alıyor. %100 yerli sermayeli Rent Go araç kiralama ile hem ihtiyacınıza hem de bütçenize uygun olan aracı güvenle kiralayabilirsiniz. RentiCar olarak iş ortaklarımızdan biri olan Rent Go’nun zengin araç filosunu sayfamız üzerinden inceleyebilirsiniz. 

Rent Go aylık araç kiralama hizmeti sunuyor mu?

Evet, Rent Go ile ister günlük isterseniz de aylık araç kiralama yapabilirsiniz.